Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
środa, 8 kwietnia 2026 13:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Anusiowe Bazarki SMAkosza. Zapraszamy w sobotę i niedzielę

Zapraszam na bazarki, które odbędą się w sobotę i niedzielę 22 i 23 maja 2021 r. Dla odwiedzających gości będzie to okazja do zakupu przepysznych potraw przygotowanych przez wspierające nas osoby. Zapraszamy na ul. Flisaczą oraz ul. 9 Maja przy Intermarche oraz na plac Barnima w Gryfinie, a także do Widuchowej. Odbędą się tam Anusiowe Bazarki SMAkosza – informuje za naszym pośrednictwem Mateusz Leszczyński.
Anusiowe Bazarki SMAkosza. Zapraszamy w sobotę i niedzielę

Autor: Fot. Dzielna Ania walczy z SMA

Jeśli masz ochotę na :

- pyszne paszteciki z barszczem

-ciasta, bezy, rogaliki, babeczki, pączki

-domowe pierogi

-krokiety

-kopytka

-bigos

-domowy chlebek

-sajgonki

-domowy smalec

oraz

- lemoniadę

- różności (książki, pluszaki, zabawki i wiele wiele innych )

... to koniecznie zapamiętaj ten adres.

 

Kiermasz w Widuchowej w niedzielę 23 maja

Zachodniopomorska ekipa Ani nie ustaje. Zapraszamy do Widuchowej 23 maja 2021 r. Tym razem oprócz ciast i loterii fantowej w Widuchowej będziemy mieć dla wszystkich smakoszy pierogi, krokiety, kopytka, bigos, smalec domowy i inne pyszności. Będziemy Was wypatrywać w niedzielę od godziny 12.00. Sami sprawdźcie, jak urokliwe to tereny Taras Widokowy Widuchowa.

Nikt głodny nie odjedzie ?.

Charytatywne bazarki w Gryfinie

W Gryfinie będziemy czekać na Was 22 i 23 maja (sobota i niedziela ) od godziny 10.00 w nowym miejscu: na ulicy 9 Maja 14, przy Intermarche.

Natomiast w niedzielę bazarek organizujemy w dobrze znanej Wam lokalizacji na placu Księcia Barnima I, gdzie również od godziny 10.00 będziemy mieli do zaoferowania domowe pyszności m.in. pierogi, krokiety, kopytka oraz… uwaga! kwiatki z okazji Dnia Matki.

Przyjdźcie wesprzeć Anię i przekonajcie się, jak SMAczne może być pomaganie.

 

Jeszcze raz wspomnę, jeśli nie masz pomysłu na niedzielny obiad, nic nie szkodzi. My rozwiążemy tę sprawę za Ciebie. Wystarczy przyjść na nasze bazarki w Gryfinie i Widuchowej, gdzie od godz.10.00 będą czekać na Was same dobre rzeczy.

Również tym razem organizacja kiermaszy musi przebiegać z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale wierzymy, że mimo niecodziennej sytuacji uda nam się wspólnie zrobić wiele dobra!

 
Wszystkie pieniądze wrzucane do puszek zasilą zbiórkę #dzielnaAnia, by dziewczynka mogła postawić kolejny wirtualny krok w drodze do Lublina na leczenie. Ania słabnie i musi przyjąć terapię genową jak najszybciej. Tu liczy się naprawdę każdy dzień i dlatego każda złotówka ma znaczenie. SMA1 nie odpuszcza i dlatego my też nie możemy. Tylko razem damy radę mu się przeciwstawić i sprawić, by Ania dostała szansę na życie w jak największej sprawności.
 
Bądźcie z Anią i nie dajcie zmarnować się tym wszystkim szykowanym smakowitościom.
Zapraszamy i tradycyjnie prosimy Was o udostępnienia. To wszystko dla #dzielnaAnia
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pytamTreść komentarza: A odpowiedzialność personelu medycznego????????????? Przecież ktoś te dane musi wprowadzić fizycznie. Jeśli nie ma śladu w systemie, to znaczy, że albo zawiodła technologia na całej linii, albo ktoś świadomie zignorował protokół.Data dodania komentarza: 8.04.2026, 13:15Źródło komentarza: Zabieg w szpitalu bez śladu w systemie. Burza wokół senatora KOAutor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: I jaki ma milicja pyr pyr problem że takich kontroli nad ranem nie robi zasadniczo codziennie pyr pyr pyr? Przecież właśnie udowodnili że jest na to duże zapotrzebowanie społeczne pyr pyrData dodania komentarza: 8.04.2026, 13:13Źródło komentarza: Wystarczyły im dwie godziny. Zatrzymali pięcioro kierowców z promilamiAutor komentarza: EdekTreść komentarza: Wielkosc szkoly ani jej lokalizacja nie maja znaczenia Dajcie mi zespol w Mieszkowicach to zrobimy to samo Nauczyciel z pasja to polowa sukcesuData dodania komentarza: 8.04.2026, 12:59Źródło komentarza: Ogólnopolski sukces naszych uczniów. Zbudowali inteligentne oświetlenie i zaprogramowali zwycięskiego robotaAutor komentarza: analitykTreść komentarza: Zastanawiające jest to 9,4% osób „zdecydowanie przekonanych”. To margines, który pokazuje, że nawet wśród optymistów dominuje niepewność. Jeśli tylko co dziesiąty Polak jest pewien sojusznika, to trudno mówić o silnym fundamencie społecznym dla tej relacji.Data dodania komentarza: 8.04.2026, 12:54Źródło komentarza: Wiarygodność USA w oczach Polaków. Zaskakujące wyniki badania o bezpieczeństwie i roli sojusznika
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama