Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 16:43
Reklama
Reklama

Zgaduj-zgadula na temat spotkania władz

Na jaki dzień wyznaczono sesję Rady Miejskiej w Moryniu? Czy jest to piątek, 28 października 2018, jak wynika z nagłówka w Biuletynie Informacji Publicznej? A może radni będą jednak obradować w poniedziałek, tuż przed Dniem Wszystkich Świętych? Trudno się połapać, gdyż w tej sprawie moryński BIP raczej dezinformuje niż informuje.
Zgaduj-zgadula na temat spotkania władz

PORZĄDEK OBRAD XIX SESJI RADY MIEJSKIEJ W MORYNIU W DNIU ??????

1.Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.

2.Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji.

3.Przedstawienie porządku obrad.

4.Informacja burmistrza z prac w okresie między sesjami:

-sprawozdanie z wykonania uchwał Rady;

-informacja dotycząca wniosków i  interpelacji.

5.Interpelacje, wnioski i zapytania radnych.

6.Rozpatrzenie projektów uchwał:

a)  w sprawie ustalenia diet dla radnych, sołtysów i przewodniczącego Zarządu Miasta Moryń,

b)  w sprawie ustalenia stawek podatku od środków transportowych,

c)  w sprawie  ustalenia stawek podatku od nieruchomości,

d)  w sprawie zmian w budżecie gminy Moryń na rok 2016,

e) w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości (dz. 907/6 obr. Przyjezierze II),

f)  w sprawie organizacji wspólnej obsługi finansowo- księgowej, administracyjnej i organizacyjnej szkół prowadzonych przez gminę Moryń.

7.Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2015/2016.

8.Informacje przewodniczącego Rady i burmistrza dotyczące oświadczeń majątkowych.

9.Odpowiedzi na interpelacje, wnioski i zapytania radnych.

10.Wolne wnioski i zapytania.

11.Zamknięcie obrad XIX sesji VII kadencji Rady Miejskiej w Moryniu. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kasa misiu kasaTreść komentarza: 120 tysięcy dla Zenka? Polsat chyba kompletnie odleciał! Na tle Stinga to jest żart, ale wciąż to jest olbrzymia kwota za kilkanaście minut śpiewania do playbacku. Widać, że Polsat stawia na masowego, najmniej wymagającego widza i tanie rozrywki. Szkoda, bo mieli tam Beata Kozidrak i Edytę Górniak, a na billboardach i tak będzie Zenek.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:25Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Trzeba było dostawić jeszcze kilka rzędów krzeseł bliżej sceny. Niepotrzebna dziura.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:17Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: bankowiecTreść komentarza: Absolutnie tak! Czesi, Węgrzy, Ukraińcy – wszyscy mają swoje znaki. Polska, jako lider regionu, po prostu musi mieć symbol. Znak graficzny to podstawa identyfikacji wizualnej waluty. Ktoś, kto uważa, że to jest niepotrzebne, nie rozumie znaczenia brandingu w dzisiejszym świecie. Jestem za szybką implementacją.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:09Źródło komentarza: Ciekawostka: Złotówka ma mieć nowe oznaczenie. Niczym dolarAutor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Zasadniczo to stacje benzynowe czy apteki pyr pyr nie powinny mieć ustawowej możliwości sprzedawania alkoholu czy papierosów, peawda pyr pyr? No tak na logikę pyr pyrData dodania komentarza: 14.12.2025, 15:08Źródło komentarza: Alkohol na stacjach paliw ma być ukryty. Zakaz sprzedaży nie rozwiąże problemu pijanych kierowców
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama