Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gdzie obiecane podwyżki, panie Sawaryn?

Pracownicy Centrum Wodnego Laguna poprosili dziś (29 września 2021 r.) o rozmowy z bumistrzem Mieczysałwem Sawarynem. Spotkanie miało dotyczyć obiecanych podwyżek dla pracowników Laguny.
Gdzie obiecane podwyżki, panie Sawaryn?

-Wszyscy wokół dostają podwyżki. U nas pensje już wcześniej były niskie, a teraz gdy jest inflacja, wygląda to tragicznie. Mieliśmy obiecane podwyżki, więc teraz oczekujemy spełnienia obietnic - mówi nam jeden z pracowników Centrum Wodnego Laguna.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

róni i równiejsi 04.10.2021 11:12
Teraz UMiG zastrajkuje bo są potężne kominy między zwykłymi pracownikami a tymi nagradzanymi przez Milera czy Nikitińskiego

ototo 03.10.2021 20:45
Zasada jest taka, że ludzi nie robi się w balona.

weźcie przestańcie się łudzić 03.10.2021 09:25
Tercet ma najwyższe jako w samorządzie apanaże w Polsce to co będzie się przejmował tymi, którzy się zgodzili pracować za takie pieniądze.

bufetowa 03.10.2021 09:19
On prawdę powie jak się pomyli.

Mietek 03.10.2021 00:26
Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Megii 02.10.2021 08:06
Ile zarabia ratownik? A ile w biurze na lagunie?

tyle 02.10.2021 10:01
Dużo za mało.

An 01.10.2021 19:17
To jest kpina żeby tak mało zarabiać i jeszcze płacić co roku pieniądze na papiery żeby móc tam pracować

zainteresowany 01.10.2021 14:20
Komentarz zablokowany

nie dziwota 01.10.2021 14:18
Komentarz zablokowany

Gryfino 01.10.2021 10:44
Jeeeejuuiu, przeciez wy w tej budzetowce co chile macie jakies premie, podwyzki, dodatki itd nie badzcie tacy pazerni. Dajcie Sawkowi troche nachapać sie!:)))

Get 01.10.2021 19:20
Premie, podwyżki i dodatki? W takim razie powiedz ile według ciebie powinien zarabiać ratownik wodny?

Mietek 30.09.2021 18:40
Tu pilnuje sie tylko koryta i rodziny na swoim reszta sie nie liczy

Smiech na sali 30.09.2021 13:20
Podwyszki , covidowe to w gminie wzieli a inne siedsiby gminne nie maja nic, ludzie szukaja prscy aby dorobic bo pan seweryn nie ma worka pieniedzy aby wszystkim dac aby mogli godnie żyć, liczy sie tylko gmina i jego pupile reszta jednostek ma robic za grosze.. Wstyd zapomnial pan s. Że ci lidzie pracuja za pana!

Męczysław leniwy 30.09.2021 13:18
Piniendzy nima i nie bendzie. Gdyby na lagunie była fotowoltaika i wiatrak co by grzać wodem to by my zaoszczendzili miliony i mogli dać piniondze na podwyszki czy inwestycje. Ale powiedzieli mnie w Wawie rze inwestycje som drogie wienc nie ma co ryzykować

toi 30.09.2021 12:53
kolega??? jak już coś to Mieczysław Sawaryn. Kultury odrobinę..

do toj toja :) 30.09.2021 16:09
kibelku - może jeszcze "jaśnie pan"? che che

Sąsiad 30.09.2021 10:43
Podwyżki są ale u Sawaryna w kieszeni, on tylko ni siebie patrzy innych ma głęboko.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: gosc Treść komentarza: przeciez deydenci juz wiedza, ze dlugosc zycia zaczyna sie skracac. Poza tym zadluzaja sie na potege czyli budzet nie jest problelem. Poza tym ponoc przyjaciele ze wschodu tyle placa podatkow i ZUSu, poza tym przymusowe kwoty imigrantow z UE ktore nas czekaja beda nas kosztowac krocie... wiec meczenie staruszkow to wyciskanie cytryny do konca. Ograniczanie wolnosci i jakosci zycia idzie w najlepsze, dziekuje ci UE Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:05 Źródło komentarza: Dłuższa praca czy głodowe świadczenia? UE żąda pilnej reformy emerytur w Polsce Autor komentarza: gosc Treść komentarza: ok 3000 na mieszkanca... pic i palic wiecej prosze by ratowac budzet.. i latac straty w akcyzie.... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:59 Źródło komentarza: Wpływy z akcyzy biją rekordy. Zobacz ile miliardów zostawiasz na stacjach i w sklepach Autor komentarza: gosc Treść komentarza: Flagi trzykolorowe powiesc bo sa lepszej jakosci - z pieniedzy z dotacji :) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:57 Źródło komentarza: Sukces mieszkańców i redakcji. Policja zmusiła burmistrza Krzysztofa Tkacza do zdjęcia brudnej flagi Autor komentarza: dyr. Treść komentarza: Kwota 1,86 miliarda złotych robi wrażenie, ale dobrze, że pomyślano o pełnej infrastrukturze – od jednostek centralnych po sieciówkę. Bez stabilnego internetu i serwerów te laboratoria byłyby tylko drogimi meblami. Oby tylko wsparcie techniczne dla szkół nadążało za tymi nowinkami. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:16 Źródło komentarza: Rewolucja w edukacji: 12 tysięcy laboratoriów sztucznej inteligencji trafi do polskich szkół
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama