Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno złapali go pod wpływem, a teraz bez uprawnień

41-latek wpadł we wtorek (5 października 2021 r.) pod Gryfinem. Gdy go pierwszy raz złapali, miał prawie 3 promile. Teraz w ogóle nie powinien wsiąść za kółko.
Niedawno złapali go pod wpływem, a teraz bez uprawnień

-Policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej czterokołowca lekkiego (tzw. Microcara) marki Aixam ujawnili, że 41-letni kierujący posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - informuje nas młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło we wtorek godz. 19:20 w Czepinie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

łowca debili 08.10.2021 08:09
Jakiś niedorozwinięty gościu - zabrać mu tą zabawkę i po kłopocie

Knagulec 06.10.2021 20:47
Knaga szwagier pozdrów starą

ryba 06.10.2021 17:41
taki czterokołowiec codziennie na chrobrego parkuje przy chińczyku

Jaro 06.10.2021 17:31
Komentarz zablokowany

Knaga 06.10.2021 15:43
Mam dylemat Knagulec to czy Ajwaj?

misia 06.10.2021 20:01
Ajwaj mówi że to Knagulec.

ajwaj aleluja i na saturna 08.10.2021 19:51
nie to darek wieczorek ha ah ah albo marcinek kumpel komendanta to mu nic nie zrobią ha ha ah jak kozakiewiczowi

Knagulec 06.10.2021 20:46
Knagulec ma się dobrze knagi gumowe

kozak 06.10.2021 15:38
Może to radny z wiadomej opcji i prawo go nie dotyczy?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: gosc Treść komentarza: przeciez deydenci juz wiedza, ze dlugosc zycia zaczyna sie skracac. Poza tym zadluzaja sie na potege czyli budzet nie jest problelem. Poza tym ponoc przyjaciele ze wschodu tyle placa podatkow i ZUSu, poza tym przymusowe kwoty imigrantow z UE ktore nas czekaja beda nas kosztowac krocie... wiec meczenie staruszkow to wyciskanie cytryny do konca. Ograniczanie wolnosci i jakosci zycia idzie w najlepsze, dziekuje ci UE Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:05 Źródło komentarza: Dłuższa praca czy głodowe świadczenia? UE żąda pilnej reformy emerytur w Polsce Autor komentarza: gosc Treść komentarza: ok 3000 na mieszkanca... pic i palic wiecej prosze by ratowac budzet.. i latac straty w akcyzie.... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:59 Źródło komentarza: Wpływy z akcyzy biją rekordy. Zobacz ile miliardów zostawiasz na stacjach i w sklepach Autor komentarza: gosc Treść komentarza: Flagi trzykolorowe powiesc bo sa lepszej jakosci - z pieniedzy z dotacji :) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 15:57 Źródło komentarza: Sukces mieszkańców i redakcji. Policja zmusiła burmistrza Krzysztofa Tkacza do zdjęcia brudnej flagi Autor komentarza: dyr. Treść komentarza: Kwota 1,86 miliarda złotych robi wrażenie, ale dobrze, że pomyślano o pełnej infrastrukturze – od jednostek centralnych po sieciówkę. Bez stabilnego internetu i serwerów te laboratoria byłyby tylko drogimi meblami. Oby tylko wsparcie techniczne dla szkół nadążało za tymi nowinkami. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:16 Źródło komentarza: Rewolucja w edukacji: 12 tysięcy laboratoriów sztucznej inteligencji trafi do polskich szkół
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama