Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 19:57
Reklama
Reklama
Reklama

Gryfinianin jechał po mieście, chociaż nie powinien

Wcześniej za swoje nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą (związane z nadużywaniem) Sąd Rejonowy w Gryfinie zabrał mu prawo jazdy. A ten nadal jeździł i wpadł w mieście.
Gryfinianin jechał po mieście, chociaż nie powinien

-Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie czynności związanych z kontrolą pojazdu marki Mercedes ujawnili, że 50-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie - mówi mł. asp. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło w Gryfinie na ul. Kościuszki 1 marca 2022 r. r ok godz. 13.15. Teraz 50 latek ponownie stanie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

łowca pedofili 06.03.2022 00:19
kiedy tego pedofila z parku złapią ???????

xyz 03.03.2022 19:54
Zrobił to z pełną świadomością jak to ten o którym myślę.

*** *** 03.03.2022 19:13
J. Kuźmowicz *** *** ***

Knagulec 03.03.2022 16:46
Przegumować kurwiłba nadgrzbietowo

daleki sąsiad 03.03.2022 16:02
długo trwało namierzenie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama