Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na pasach uderzyła w auto i wbiła się w sygnalizator

Do zdarzenia doszło dzisiaj 18 marca 2022 r. przed godz. 18. Na skrzyżowaniu ulic Asnyka i 9 Maja w Gryfinie miała miejsce kolizja.
Na pasach uderzyła w auto i wbiła się w sygnalizator

Kierująca samochodem osobowhym marki KIA jechała w Gryfinie ulicą Asnyka. Nie upewniwszy się, czy coś nadjeżdża, wjechała w ulicę z pierwszeństwem przejazdu - 9 Maja. Tamtędy prosto jechał kierujący toyotą. Doszło do zderzenia.

Kierowca toyoty odbił w lewo, a prowadząca auto marki KIA uderzyła w sygnalizator po prawej stronie.

Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Ruch w tym miejscu był kierowany przez policję.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

sękacz 22.03.2022 10:43
Kiedy naprawią sygnalizator?

Kierowca 20.03.2022 21:22
Ooo... a tu nie ma ekspertów lamentujących o złej organizacji ruchu w tym miejscu?

stojak 20.03.2022 16:47
Bo sygnalizatory za blisko drogi stoją.

doświadczony kierowca 20.03.2022 00:43
Mówię wam, ze nawet najlepszy kierowca ma chwile nieuwagi.

nieJa 19.03.2022 12:27
czy to nie pani B.Kiedyś taka grasowała na ulicach

a 19.03.2022 09:22
Zdarza się i tak. Tylko czasu i nerwów szkoda.

biegły 18.03.2022 23:17
Zwykły dzwon

taa 19.03.2022 07:58
Podwójny dzwon bo i w osobówkę i w sygnaliator.

zaskoczona 18.03.2022 22:36
Sygnalizator nagle wyskoczył przed maskę.

świadek z okna 18.03.2022 19:34
Sygnalizator prawie leżał ale postawili go strażacy.

mundurowy 18.03.2022 19:33
W piątek ludzie są najbardziej rozkojarzeni.

Edziu 18.03.2022 19:12
Klapki na oczach

LUCYFER 18.03.2022 19:03
Komentarz zablokowany

ryba 18.03.2022 18:45
jednak badania wzroku dla niektórych konieczne

edek 18.03.2022 18:36
Pechowy piątek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama