Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 10:54
Reklama
Reklama
Reklama

Powiedział że popełni samobójstwo. Nastolatka znalazł pies

Chwilę po północy przewodnik policyjnego psa otrzymał zgłoszenie o zaginięciu małoletniego obywatela Ukrainy, który po kłótni z matką wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Ponadto chłopiec miał grozić, że zrobi sobie krzywdę, a nawet odbierze życie.
Powiedział że popełni samobójstwo. Nastolatka znalazł pies

Autor: KWP Szczecin

Wobec realnego zagrożenia dla zdrowia 13-latka policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Czworonożny funkcjonariusz zapoznał się z zapachem pozostawionym w miejscu zamieszkania i szybko podjął trop. Pod czujnym okiem swojego przewodnika skierował się w stronę klatki schodowej sąsiedniego osiedla, gdzie odnalazł zaginionego chłopca. Małoletni cały i zdrowy przekazany został pod opiekę mamy oraz wezwanych na miejsce ratowników medycznych. Dzięki doskonałemu wyszkoleniu i wzajemnej współpracy, poszukiwania chłopca zakończyły się sukcesem.

Gaja to owczarek belgijski i jest psem patrolowo tropiącym. Od lutego 2022 roku pełni służbę w Ogniwie Przewodników Psów Służbowych Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wraz ze swoim panem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

no cóż 28.03.2022 14:51
Jak to nastolatek.

nie ma co 27.03.2022 23:59
Komentarz zablokowany

KOMENDANT 27.03.2022 23:00
SAMOBÓJSTWA TO PLAGA https://www.igryfino.pl/wiadomosci/17505,zwloki-mezczyzny-znaleziono-w-garazu

Dekadent 28.03.2022 09:05
Oraz zbawienie

Dekadent 28.03.2022 09:06
Chociaż i tak lepiej nauczyć się żyć szczęśliwie

Wafel 27.03.2022 20:21
Sprzedaję taki 33 letni sku***syn narkotyki chociaż mieszka z rodzicami zajmijcie się tą patolą gryfinską w końcu bo tu każdy robi co chcę

kapitan żbik pomoże ci 28.03.2022 09:59
konkretnie nazwiska kontakty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama