Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W reklamie jedno, a w realu co innego

Dzisiaj pojechałem na zakupy do Schwedt. Okazało się, że w Oder Center znikł sklep Real. To znaczy jeszcze kilka półek zostało, ale ogólnie asortyment wyprzedany, a do tego rozbierają zaplecze. Na tym jednak nie koniec...
W reklamie jedno, a w realu co innego
Po wejściu na internetową stronę centrum handlowego w Schwedt okazuje się, że od 31 marca sklep Real znika ze Schwedt. Na jego miejsce od 1 października będzie otwarty market Edeka. Tylko to nie tłumaczy faktu, iż na ww. stronie nie ma ani słowa, że zamknięty jest ponadto Rossmann i jeszcze kilka innych sklepów.
Także jak wybieracie się na zakupy chemii albo innych przedmiotów to upewnijcie się, czy sklep istnieje.
Pytanie do redaktora, który zapewne ma kontakty: co się stało z innymi sklepami np z Rossmanem?
 
czytelnik
 
Może czytelnicy igryfino będą umieli odpowiedzieć na pytanie zadane przez autora listu?

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pleas 01.04.2022 08:31
Jak to w reklamie, tlyko, że strona internetowa to nie reklama a przede wszytkim informacja.

Mieszkaniec Schwedt 30.03.2022 12:52
Rossmann został zamknięty ponieważ jest totalny remont i już niebawem będzie znowu otwarty.

ryba 30.03.2022 14:32
a real zamknięty , bo rosyjska spółka kupiła udziały i doprowadziła go do upadku, aby przejęła kolejna rosyjska Edeka. Taka mała kopia tego , co zrobili w rafinerii w Schwedt.

Mieszkaniec Schwedt 30.03.2022 12:51
Rossmann został zamknięty ponieważ jest totalny remont i już niebawem zostanie otwarty ponownie

Fakt 30.03.2022 07:57
Szkoda ,tylko oni mieli pyszne torty i ciasta .W dodatku o wiele tańsze niż u nas

Iwona 30.03.2022 06:25
Dramat :)

raczej 30.03.2022 00:26
Nomen omen REALU...

Dolina notećy 29.03.2022 21:54
Tosia zapnie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażacy pyr pyr. Kwestia zasadnicza kiedy leniwy tercet i podległy mu PUK posprzątają z poboczy gminnych dróg te konary i gałęzie pousuwane przez strażaków z jezdni pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:34 Źródło komentarza: Rekordowy bilans po burzach w powiecie gryfińskim. Strażacy interweniowali ponad 100 razy w kilka dni Autor komentarza: kruk Treść komentarza: Skala strat pokazuje, jak bardzo bezbronni jesteśmy wobec tak gwałtownych zjawisk. Straż pożarna z Gryfina i okolicznych OSP wykonała tytaniczną pracę, reagując błyskawicznie na zgłoszenia o zalanych piwnicach i powalonych konarach. Warto jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość – regularna przycinka starych, schorowanych drzew przy głównych arteriach mogłaby zminimalizować ryzyko zerwania linii energetycznych czy blokady dróg. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:30 Źródło komentarza: Burza i ulewa w Gryfinie. Było krótko, ale są duże straty Autor komentarza: Jadwiga Treść komentarza: Współczuję temu Tuskowi bo mieć takiego za przeproszeniem szczura za partnera... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: karaś Treść komentarza: Bez sensu. Kto ma wypić, ten i tak kupi wcześniej na zapas. Przecież to tylko napędzi szarą strefę. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: Zakaz sprzedaży alkoholu nocą. Czy przepisy obejmą cały kraj i co na to młodzi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama