Film "Prawdziwy koszt" i opowieści przedstawicielki międzynarodowej organizacji "Fashion Revolution Poland" przybliżyły nam, jak bardzo nie dbamy o środowisko i innych ludzi, którzy dla nas szyją piękne ubrania - mówi Urszula Kwietniewska-Łacny, prezeska GUTW.
Była też wymiana ubrań.
-Resztę odzieży przekazaliśmy fundacji ubraniadooddania.pl, która przekaże 1 zł za każde 10 kg odzieży na konto Fashion Revolution Polska, umożliwiając tym samym działalność stowarzyszenia - dodaje pani Ula.
W kwietniu każdego roku międzynarodowa organizacja Fashion Revolution zachęca ludzi na całym świecie do zaangażowania się w modową rewolucję. Cel jest jeden. Uczynienie przemysłu odzieżowego transparentnym, odpowiedzialnym i mniej szkodzącym środowisku.
Pomysłodawczynią cyklu spotkań jest Dagmara Łacny.














Napisz komentarz
Komentarze