Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podpalono śmietniki

Przy czerwonej kamienicy na ul. Pomorskiej 12 w Gryfinie ktoś podpalił śmietniki - informuje nas czytelnik i przysyła zdjęcia.
Podpalono śmietniki

Do pożaru doszło dzisiaj 10 czerwca 2022 r. po godz. 21.

Za zniszczenie mienia i stworzenie zagrożenia dla pobliskich obiektów sprawcy może grozić kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Laguna 13.06.2022 09:59
Tam mieszka Zwirek z psami ,juz wkrótce szpic i eksmisja na Parsówek

Muchomorek 13.06.2022 11:58
G... prawda!

Laguna 13.06.2022 18:20
Okaże się szybko jak brud na twoim łbie

Sherlock 11.06.2022 18:41
Zapytajcie komu podpalenie było na rękę, kto dzięki temu zyskał i będzie wszystko jasne.

Jerzyk 11.06.2022 08:58
Na Orląt lwowskich Ukraince wynajmują mieszkania, ciągle imprezują, chodzą po nocach, aż strach wyjść z domu, może to któryś z nich

do trolla 11.06.2022 14:00
Jerzyku czy ta po prostu Juro, to wy w Moskwie macie ulicę Orląt Lwowskich? O matko jedyna i tam mieszkają wasi sąsiedzi co wobec nich prowadzicie "akcję specjalną"?. To współczuję. Żyć wam nie dadzą.

Jerzy 11.06.2022 16:06
Wystarczy że w Polsce mamy Chrobrego.

Mieszkanka z orląt 11.06.2022 21:08
Głupoty wypisujesz. Patole w barkach i w tym czerwonym budynku od lat odwalają takie numery więc nie troluj

Knagulec 12.06.2022 11:56
Dobrze gadasz zwłaszcza ta z kundlami ***a wszędzie nawet brudas nie sprzątnie

Heniek 11.06.2022 08:51
To pewnie ta patola z Opolskiej która ciągle tam przychodzi.

Wajtor 11.06.2022 22:05
Wanniaz podpalacz albo Szmucek

Szopa na łbie 12.06.2022 14:15
Wanniarz grzeje puche w Goleniowie, to raczej ta patola z kamienicy

Agata 11.06.2022 07:45
Zapytajcie na barakach ta też spalili parę dni temu i pewnie nikt nic nie wie patologia totalna niech teraz w domu śmieci trzymają brudasy

Knagulec 11.06.2022 08:29
Powinno się solidnie przegumować nadgrzbietowo kurwiłba skórzanego odpowiedzialnego za podpalenia

Kudłata 10.06.2022 23:14
Teren Kuballków

Jerzy 10.06.2022 22:44
Chrust plus się przydał. J*** PiS i Solidarność

Żwirek 10.06.2022 22:07
Jarało się nieźle siwy dym

Śiwy czy Czarny 11.06.2022 22:02
SIWY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wdzięczny mieszkaniec Treść komentarza: Teściowa właśnie jechała do mnie w odwiedziny, ale jak usłyszała, że nie mam jej w czym zrobić kawy, to zawróciła na pięcie. Dziękuję ci, panie Tkacz, oraz bakterio coli, żeście wspólnie uratowali mi weekend! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:53 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ryba Treść komentarza: no cóż order odesłany a wraz nim kilka kolejnych. Nasuwa się pytanie- co to zmieniło??/ nic kompletnie! Jak nas mieli w nosie tak maja w tym temacie a to ich jeszcze bardziej zjednoczyło. Zamiast nie mając pomysłu zaszpanować / ja coś zrobiłem/... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Analizując ten komunikat, widać wyraźnie, że skażenie musi być dość poważne, skoro zakaz obejmuje nawet mycie naczyń i warzyw. Bakteria coli nie bierze się znikąd – to zazwyczaj efekt jakiegoś podtopienia albo nieszczelności w okolicach ujęcia wody. ZUK musi natychmiast przeprowadzić gruntowną dezynfekcję. Do tego czasu radzę wszystkim absolutnie nie ryzykować, nawet gotowanie wody może nie pomóc, jeśli stężenie bakterii w martwych punktach sieci jest gigantyczne. Dbajcie o siebie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażaki pyr pyr ale kto latem produkuje zasadniczo czad i po co to komu pyr pyr pyr? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Pilna interwencja strażaków. Burza i awarie prądu doprowadziły do ulatniania się czadu?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama