Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek

Do niezwykle dramatycznej sytuacji doszło dzisiaj 27 czerwca 2022 r. w Gryfinie. Około godz. 10 przy ul. Bolesława Chrobrego pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja.
Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek

Autor: Fot. dost.

- U mieszkańca Gryfina nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Niestety, pomimo wysiłków ratowników, nie udało się wznowić akcji serca. 46-latek zmarł - informuje nas Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia.

 

Tego samego dnia ok. godz. 18 doszło do kolejnego dramatu. Napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47407,jej-serce-nagle-przestalo-bic



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Foka 28.12.2022 12:09
Chyba te szczepienia na covid- 19 takie żniwo zbierają wśród młodych ludzi.

cóż 02.07.2022 09:40
A mogło tej śmierci po prostu nie być.

Michał 30.06.2022 11:43
Kiedy pogrzeb?

Krzysztof 28.06.2022 17:34
Spoczywają w spokoju Adrian ??. Przyjaciel z pracy.

Szymon 28.06.2022 13:47
Sąsiad Spoczywaj w spokoju ?? wyrazy współczucia dla rodziny.

do niedowiarków 28.06.2022 11:27
Globalne ocieplenie jest faktem.

Doktor simson 28.06.2022 10:48
A to dopiero trzecia dawka od jesieni z czwarta lecimy

paszoł won 28.06.2022 14:04
podły ruski trollu...

Tadeusz 28.06.2022 10:16
Trzeba powiedzieć uczciwie - wiele osób robiło wszystko co tylko było w ich mocy, aby uratować jego życie. Niestety mimo starań, nie udało się.

Gddhjikkkllppop 27.06.2022 22:05
To nie mieszkaniec Gryfina a Baniewic, p. Adrian Wojtala.

Leszek 28.06.2022 00:48
Niech spoczywa w pokoju.

Grażyna 27.06.2022 17:14
Stary nie był. Mógł jeszcze pożyć. Świeć Panie nad jego duszą.

niestety 27.06.2022 17:10
Przy takiej temperaturze o tragedię nie trudno. Niektórzy zapominają o swoich dolegliwościach i myślą, że to zwykły dzień. A tu trzeba działać inaczej po prostu.

piguła 27.06.2022 17:14
Właśnie!

cóż 27.06.2022 17:50
Co racja to racja. Mio mądrego posłuchać. A niektórzy wszystkie mądrości już zjedli...

nie ma lekko 27.06.2022 17:06
Zasłabnięć trochę dziś ratownicy odnotowali.

Basia 27.06.2022 14:55
W takie upały trzeba o siebie szczególnie dbać, zwłaszcza nadciśnieniowcy i ci co mają nadwagę.

Nadciśnieniowiec 27.06.2022 20:33
W takie upały, Nadciśnieniowcy nie powinni brać tabletek na nadciśnienie, tylko co kilka minut pić wodę. W takie upały, tabletką na nadciśnienie jest sam UPAŁ. Tabletka + Upał może nadmiernie obniżyć ciśnienie !

znajoma 27.06.2022 14:53
Wyrazy współczucia dla rodziny.

A.. 27.06.2022 13:59
Nikt nie wspominał ze najpierw o życie tego Pana walczyl wlasciciel restauracji a potem strazacy. Na końcu bylo pogotowie..

B.. 27.06.2022 15:00
A... jak nikt? Przecież ty wspominasz.

ja 27.06.2022 15:32
zawsze na początku pomagają zwykli ludzie ale to potem pogotowie i strażacy są wymieniani jako Ci co ratowali życie. tak jest, było i już chyba zawsze będzie. Gdyby nikt nie pomagał to karetka przyjeżdzałaby jedynie po to żeby stwierdzić zgon, bo zanim by dojechali człowiek by umarł 13 razy

no tak 27.06.2022 17:06
ja, ja, jakby dobrze pomagali to karetka ni byłaby potrzebna.

do 17.06 - myśl, zanim coś napiszesz 27.06.2022 17:36
czyli idioto lepiej według ciebie nie pomagać, bo taki jak ty debil napisze "źle pomagali, bo umarł"? To zrozum, że GDY ZATRZYMAŁO MU SIĘ SERCE TO NIE MOŻNA BYŁO "źle pomagać" - bo po prostu gorzej być nie mogło...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wigwam Treść komentarza: Centrum Kultury w Chojnie? Z kulturą to to miejsce ma wspólnego tyle, co nic, sądząc po zachowaniu rady. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:56 Źródło komentarza: Skandal w Chojnie: Parking przy Centrum Kultury tylko dla swoich i ukryte dokumenty Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Jechałem tamtędy tuż przed nawałnicą. Widoczność spadła do zera w kilka sekund, wiatr rzucał autem jak zabawką. Burze są teraz niesamowicie agresywne, nie ma żartów. Jak widzicie czarne chmury, uciekajcie do bezpiecznych schronień! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:49 Źródło komentarza: Armagedon w Baniach i okolicy. Zniszczone symbole regionu Autor komentarza: Glen Treść komentarza: Kazdy ojciec chce dostac odrobine swietego spokoju. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:42 Źródło komentarza: Dzień Ojca bez wydatków. 13 pomysłów na bezcenny czas i prezenty od serca Autor komentarza: Mieszko brat Czcibora Treść komentarza: Wygląda na to, że w gminie mamy nowy sport lokalny – chowanego z budżetem gminy! 🙈 Radni spakowani, gotowi do debaty, mieszkańcy kupili popcorn, żeby zobaczyć walkę o absolutorium, a burmistrz stwierdził, że jeszcze nie ułożył idealnego pasjansa z cyferek. Pozostaje mieć nadzieję, że te brakujące dane nie zaginęły w trójkącie bermudzkim między biurkiem burmistrza a sekretariatem, i że urzędnicy odnajdą w sobie supermoce, żeby zdążyć przed końcem czerwca. Bo jak nie, to zamiast absolutorium, burmistrz dostanie co najwyżej mandat za blokowanie ruchu... w samorządzie! 🚗💨 Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:30 Źródło komentarza: W powiecie gryfińskim wyborcy też wystawiają samorządowcom surowe oceny. Pretensje do samorządowców
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama