Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 22:03
Reklama
Reklama
Reklama

Tak było na treningu z Możdżonkiem

W niedzielny poranek – 10 lipca w uroczym zakątku Puszczy Bukowej Marcin Możdżonek - multimedalista największych siatkarskich imprez zaprosił do wspólnej przygody ze sportem mieszkańców Szczecina. Przyjemność z treningu z Mistrzem Świata była tym większa, bo naszemu 242-krotnemu reprezentantowi Polski towarzyszyli w projekcie wyśmienici sportowcy – Monika Pyrek, Katarzyna Gajgał-Anioł i Michał Ruciak.
  • Źródło: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
Tak było na treningu z Możdżonkiem

Autor: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

- Rewelacyjna rozgrzewka wprowadziła uczestników treningu w wyśmienity nastrój. Przydatną wiedzę można było zdobyć w towarzyszącym treningowi punkcie pierwszej pomocy. Jego prowadzący udzielali instruktażu dotyczącego zasad postępowania w przypadku konieczności udzielenia pomocy medycznej. Niedzielny trening był doskonałą okazją do rozmów z wybitnymi sportowcami oraz zdobycia autografów - mówi Lidia Kmiecińska z Nadleśnictwa Gryfino, które było współorganizatorem wydarzenia.

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego “Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” okazał się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na wakacyjną aktywność. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystym powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu. Wszechobecna zieleń, świeże powietrze i cisza to czynniki, które dodatkowo pozwolą się odprężyć, zniwelować stres i naładować pozytywną energią. A nic tak nie inspiruje jak trening w pięknych okolicznościach przyrody. Ciekawym pomysłem na rekreację w Puszczy Bukowej będzie projektowany obecnie przez nadleśnictwo szlak turystyczny im. Mieczysława Tarchalskiego z elementami ścieżki zdrowia, którego zapowiedź została przedstawiona na niedzielnym spotkaniu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: fan The Beatles Treść komentarza: Świetna wiadomość z koncertem zespołu The Postman! Piosenki The Beatles to najlepsza muzyka. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 21:36 Źródło komentarza: Święto Mieszkowic 2026: Muzyczny miszmasz czy propozycja dla każdego? [PROGRAM] Autor komentarza: lokalny obserwator Treść komentarza: Bardzo dobry początek od godziny 14:00. Atrakcje dla dzieciaków, KGW i mecz charytatywny o 16:00 to świetny sposób na integrację mieszkańców. Jednak martwię się o frekwencję o tej porze. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 21:12 Źródło komentarza: Święto Mieszkowic 2026: Muzyczny miszmasz czy propozycja dla każdego? [PROGRAM] Autor komentarza: ruda Treść komentarza: Sami go wybrali Tak chcieli i tak WYBRALI Data dodania komentarza: 2.07.2026, 20:50 Źródło komentarza: Kto posprząta po burzy? Policja kieruje do... PUK Autor komentarza: Tytyrytym Treść komentarza: Osobiście uważam że dobrze że mieszają gatunki bo to krok by każdy i mlody i starszy znalazł coś dla siebie tym bardziej że to jeden dzień to nie można tego rozbić na dwa oaobne dni. W przyszłości proponuje bljak fundusze pozwolą by zrobić dwa dni i rozbić gatunki np hip -hop z jakimś djem jako gwiazdą a w drugi dzień coś dla starszych by pospiewali.Nie każdy artysta chce wystepować z innymi rozbierznymi gatunkami bo to psuje frekwencje. Następnie wydarzenie bardziej promować wrzucić nie tydzień przed imprezą a z miesiąc lub dwa odsłaniać karty powoli niech wydarzenie na fb też żyje zrobić jakiś konkurs na wydarzeniu zapraszać znajomych dodawać loga sponsorów itp.Jak miasto chce ściągnąć do siebie publiczność to wydarzenie musi tętnić życiem tak to wygląda.Moglbym pomóc w doborze artystów i realizacji wydarzenia ale to trzeba i zaufania i konkretnych kroków bez spiny bez nerwów stresu. Rok temu grał Matush znany dj legenda z 30 letnim stażem wygrywał konkursy w Polsce i na świecie a wiara nawet nie dopisała szkoda ale to właśnie przez błędy nad którymi trzrba popracować a przyniesie to swoje owoce Data dodania komentarza: 2.07.2026, 20:35 Źródło komentarza: Święto Mieszkowic 2026: Muzyczny miszmasz czy propozycja dla każdego? [PROGRAM]
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama