Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 1 sierpnia 2026 23:21
Reklama
Reklama
Reklama

Młody mężczyzna zginął dźgnięty nożem po awanturze przed sklepem nocnym. Trwa obława

Wstrząsające wydarzenia miały miejsce w nocy gdzie doszło do tragicznego zdarzenia przed jednym ze sklepów nocnych. Awantura, która eskalowała w niebezpieczny sposób, zakończyła się śmiercią młodego mężczyzny.
Młody mężczyzna zginął dźgnięty nożem po awanturze przed sklepem nocnym. Trwa obława
Nocna awantura pod sklepem monopolowym po zamknięciu.

Autor: igryfino (arch.)

Według policji, sytuacja miała miejsce w godzinach w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy grupa osób zaczęła kłócić się przed jednym ze sklepów w Policach. Awantura szybko przerodziła się w rękoczyny, a następnie w tragiczny finał, gdy jeden z młodych mężczyzn został dźgnięty nożem. Na miejsce przyjechała policja  karetka pogotowia. 

Na miejscu zdarzenia panowała atmosfera chaosu i przerażenia, a świadkowie zdarzenia będą kluczowym elementem w ustaleniu wszystkich okoliczności tego dramatycznego wydarzenia.

Jak informuje portal Onet prokurator Julia Szozda z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, ofiara zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Dochodzenie w sprawie tragedii wciąż trwa, a funkcjonariusze próbują ustalić wszystkie okoliczności tego smutnego wydarzenia.

Trwa obława na domniemanego sprawcę. Pod sklepem monopolowym był już był prokurator, który przeprowadził oględziny.

Na chwilę obecną nie ujawniono wielu szczegółów dotyczących tego tragicznego incydentu, ale śledczy prowadzący postępowanie zapowiadają, że podejmą wszelkie środki, aby sprawca został schwytany i pociągnięty do odpowiedzialności za popełnione czyny. Grozi mu kara długoletniego pozbawienia wolności.

Rodzina zmarłego mężczyzny w żalu i rozpacz po stracie młodej osoby. Przekazujemy wyrazy współczucia.

Aktualizacja (4 sierpnia 2025 r.):

Policja szuka 2 mężczyzn. Szczegóły tu:

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fakty mówią 08.08.2025 11:29
Bąkiewicz powinien zająć się "białymi inżynierami" zwłaszcza w swoich szeregach ..bo to jest prawdziwe zagrożenie dla Polaków i już dniem powszednim niestety..

zwykły obywatel 08.08.2025 11:49
Stop faszystom!

A. Żmijewski 04.08.2025 19:38
Pewnie pobili się o ogrodowe pomidory ze szklarni pyr pyr uprawiane z dziada pradziada od czterdziestego piątego zasadniczo

poważny 04.08.2025 19:41
Nie drwij ze śmierci człowieka, który wyszedł po papierosy a jakieś świry go napadły.

Moj Rzesz 05.08.2025 07:03
Jednak to prawda że palenie zabija.

chocmy gdzies na wieczur 04.08.2025 14:51
morze przerzyjemy jakons pszygode tylko skond dokond

Grzegorz 04.08.2025 11:37
Poszkodowany próbował jeszcze gonić napastników, ale później tracił krew i osłabł.

KK 04.08.2025 13:34
To adrenalina...

koleś. 04.08.2025 11:36
Było dwóch naćpanych młodych mężczyzn.

dlatego 04.08.2025 11:35
Miał kominiarkę i kask.

ryba 04.08.2025 10:46
bardzo duzo jest negatywnych opinii o tym sklepie. Ale najlepszy był wywiad ze starsza pania w ogólnopolskiej TV- czy pani słyszała jakies krzyki w nocy z tego sklepu. Nie. A w uszach dwa aparaty słuchowe buhahaha

z Polic 04.08.2025 09:17
Zranił go w szyję i dużo krwi było.

dlatego 04.08.2025 09:03
dziabnięty był

UJECIE WOD PODSKORNYCH PGR GRYFINO 04.08.2025 08:33
KOLEJNY PEWNIE ZAPRAWIONY GOWNICZANKA Z DOMIESZKA PIERWIASTKU Z TYWY

WERONIKA PISDZIAWA 04.08.2025 08:08
PO ULICACH TEGO MIASTA BIEGA OSKUROWANY PEDERASTA

Pszerarzony 04.08.2025 06:02
Co siem f tym Gryfinie wyprafia sotoma i gomora

hmm... 03.08.2025 23:38
Bo alkohol rodzi agresję. Ale skąd miał przy sobie nóż?

Edward Nozycoreki 04.08.2025 08:38
hmm... 03.08.2025 23:38
Bo alkohol rodzi agresję. Ale skąd miał przy sobie nóż?
z domu z kolekcji kozikow

REZERWAT 03.08.2025 23:31
TO MUSIAL BYC JAKIS ORALGUTAN Z MOKRADEL PODGRYFINSKICH ZASILANYCH GOWNICZANKA ZAPRAWIONA PIERWIASTKIEM Z TYWY

Seba 03.08.2025 23:14
Znają go to wpadnie bo ile się można ukrywać?

Jacek Jaworek możecie mnie łaskotać za worek 04.08.2025 08:10
Seba 03.08.2025 23:14
Znają go to wpadnie bo ile się można ukrywać?
Wiele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Głos rozsądku Treść komentarza: Idąc tą logiką, Szczecin również powinien zlikwidować autobusy i tramwaje, bo przecież ma pociągi. Brzmi absurdalnie? Dokładnie tak samo absurdalne jest podejście władz Gryfina. Mieszkańcy płacą podatki i mają prawo oczekiwać nowoczesnej, dobrze zorganizowanej komunikacji, a nie ciągłych problemów, spóźnień i tłumaczenia, że „przecież są pociągi”. To nie jest standard, z którego można być dumnym – to powód do wstydu. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 22:54 Źródło komentarza: Autobusy Gryfino – Podjuchy: Opóźnienia i brak klimatyzacji. Frustracja pasażerów linii 1 i 2 [list] Autor komentarza: Głos rozsądku Treść komentarza: To, co dzieje się z transportem publicznym w gminie Gryfino, jest kompromitacją władz. Wstyd, że w XXI wieku mieszkańcy nadal nie mogą liczyć na sprawną i punktualną komunikację autobusową. Najwyraźniej ktoś uznał, że skoro są pociągi, to autobusy przestają być potrzebne. Takie myślenie jest oderwane od rzeczywistości. Pociąg nie dojeżdża do każdej miejscowości ani pod każdy dom. Autobusy mają uzupełniać transport kolejowy, a nie znikać z mapy. Idąc tą logiką, Szczecin również powinien zlikwidować autobusy i tramwaje, bo przecież ma pociągi. Brzmi absurdalnie? Dokładnie tak samo absurdalne jest podejście władz Gryfina. Mieszkańcy płacą podatki i mają prawo oczekiwać nowoczesnej, dobrze zorganizowanej komunikacji, a nie ciągłych problemów, spóźnień i tłumaczenia, że „przecież są pociągi”. To nie jest standard, z którego można być dumnym – to powód do wstydu. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 22:53 Źródło komentarza: Autobusy Gryfino – Podjuchy: Opóźnienia i brak klimatyzacji. Frustracja pasażerów linii 1 i 2 [list] Autor komentarza: Monia Treść komentarza: Za darmo jeżdżą i psioczą. Nie powinno być żadnej darmowej komunikacji Data dodania komentarza: 1.08.2026, 22:51 Źródło komentarza: Autobusy Gryfino – Podjuchy: Opóźnienia i brak klimatyzacji. Frustracja pasażerów linii 1 i 2 [list] Autor komentarza: Kwinto Treść komentarza: Sawaryn nie wie co jeździć autobusem i stąd te problemy. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 22:33 Źródło komentarza: Autobusy Gryfino – Podjuchy: Opóźnienia i brak klimatyzacji. Frustracja pasażerów linii 1 i 2 [list]
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama