Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 31 marca 2026 01:17
Reklama
Reklama

Debata: region - gospodarka - Unia

Konferencję z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego dotyczącą przyszłości Województwa Zachodniopomorskiego organizuje marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz prezydent pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Malinowski.
Debata: region - gospodarka - Unia

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2014 r. o godz.10.00 w Hotelu Radisson BLU (Sala Vivaldi)  przy Placu Rodła 10 w Szczecinie.

 
Konferencja w Szczecinie będzie pierwszą z cyklu 16 konferencji wojewódzkich, które Pracodawcy RP organizują w ramach cyklu Region – Gospodarka – Unia. Okazją do ogólnopolskiej debaty na temat przyszłości regionów są zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego. Europarlamentarzyści, których wybierzemy 25 maja, będą mieli istotny wpływ na unijną legislację - właśnie w Parlamencie Europejskim przygotowywana jest zdecydowana większość regulacji prawnych dotyczących krajów członkowskich.
 
Debata w Szczecinie będzie moderowana przez przedstawicieli środowiska naukowego z Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG) – interdyscyplinarnego ośrodka badawczego i dydaktycznego, który działa w ramach Instytutu Ameryk i Europy na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się on w studiach regionalnych i lokalnych oraz w zagadnieniach polityki regionalnej oraz strategii działania samorządów terytorialnych.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama