Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 18 maja 2026 00:29
Reklama

Strażacy i policjanci jadą na kongres

Wymiana informacji i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa na wodach przygranicznych Polski i Niemiec, prezentacja modelowych rozwiązań i dobrych praktyk w zakresie zarządzania bezpieczeństwem na wodach oraz zaprezentowanie procedur ratowniczych przy zagrożeniach ekologicznych w środowisku wodnym to cele I Kongresu Bezpieczeństwa Wodnego, który odbędzie się w Szczecinie.
Strażacy i policjanci jadą na kongres
W kongresie z udziałem wojewody Marcina Zydorowicza będą uczestniczyć m.in. przedstawiciele polskich i niemieckich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na wodzie, przeciwpowodziowe oraz ochronę środowiska wodnego, m.in: Straży Pożarnej, Policji, zachodniopomorskiego i mazurskiego WOPR, Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej, Urzędu Morskiego, Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Żeglugi Śródlądowej, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, inspekcji weterynaryjnej
i ich niemieccy odpowiednicy.
 
Dwudniowy kongres rozpocznie się 12 listopada o godz. 10.30 w Hotelu Radisson Blu. 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emeryt TadeuszTreść komentarza: Starsze pokolenie bało się, że komputer wybuchnie, jak klikną coś nie tak. Młode pokolenie klika tak szybko, że zanim komputer pomyśli, oni już nie mają kasy na koncie. Postęp!Data dodania komentarza: 17.05.2026, 23:51Źródło komentarza: Pułapka szybkiego BLIK-a. Jak cyberprzestępcy wykorzystują pośpiech i zaufanie młodych ludziAutor komentarza: chytra baba z RadomiaTreść komentarza: Chciałem kupić luksusowe auto z salonu, a okazuje się, że najwygodniej to pójść na licytację do Urzędu Skarbowego w Radomiu. Przynajmniej mam pewność, że „bity” był profesjonalnie i z planem!Data dodania komentarza: 17.05.2026, 23:50Źródło komentarza: Rozbijali luksusowe auta i wyłudzali miliony. Setki oskarżonychAutor komentarza: ZdzisławTreść komentarza: ZUS i WZON chyba pomylili komisje lekarskie z castingiem do filmu science-fiction. Skoro według nich po 75. roku życia człowiek jest niesamodzielny „z urzędu”, a nie z powodu chorób, to proponuję kolejny krok: niech cofną nam wiek emerytalny do dwudziestki, skoro starość to taki stan naturalny, za który nie trzeba płacić!Data dodania komentarza: 17.05.2026, 23:48Źródło komentarza: Zaniżone świadczenie wspierające dla seniorów. Przełomowy wyrok sądu otwiera drogę do zwrotu pieniędzyAutor komentarza: gwiazdor gryfińskiTreść komentarza: Podwojona liczba gwiazd? No to mam nadzieję, że poszerzyli promenadę, bo jak te wszystkie VIP-y wciągną brzuchy do zdjęć, to zabraknie powietrza w kurorcie!Data dodania komentarza: 17.05.2026, 23:46Źródło komentarza: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2026. Czy warto przyjechać na wyjątkową edycję?
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama