Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Rozbierają kolejny element na placu zabaw

  • 20.04.2017, 13:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozbierają kolejny element na placu zabaw czytelniczka igryfino
– Jacyś panowie dzisiaj, 20 kwietnia 2017 r. wykopują piaskownicę. Zamiast postawić nowe atrakcje dla dzieci, to ograbiają je do reszty z tego, co jest – alarmują mieszkańcy przy ul. Asnyka w Gryfinie. Sprawdziliśmy, o co chodzi z tymi pracami.

Po raz kolejny wracamy do tematu placu zabaw przy ulicy Asnyka w Gryfinie. Niedawno napisaliśmy, że na polecenie dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji zdemontowano należący do gminy drewniany domek. Eugeniusz Kuduk tłumaczył nam, że decyzję podjęto z uwagi na przegniłą konstrukcję mogącą zagrażać bezpieczeństwu dzieci.

Dzisiaj demontowane są betonowe piaskownice.

-Te prace prowadzone są na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica. Dwie betonowe piaskownice zostaną usunięte. W ich miejsce zamierzamy postawić jedną porządną drewnianą. Chcemy zagospodarować ten plac i zamontować nowe urządzenia zabawowe. W tej sprawie prowadzimy także rozmowy z burmistrzem Gryfina. Wczoraj, 19 kwietnia odbyło takie spotkanie. W ciągu tygodnia-dwóch nowe urządzenia i piaskownica pojawią się na placu zabaw – informuje nas Danuta Wawrzyniak, zastępca prezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych SM Regalica.

O sprawie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22435,niebezpieczny-plac-zabaw

i

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22466,rozebrali-bo-zagrazal-postawia-nowy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

123
123 04.07.2017, 12:47
Dlaczego JA mieszkając w TBS'ach, mając dziecko i nie mając pod oknem placu zabaw mam płacić ze swoich podatków na ten plac? W okolicy ul. Asnyka są przynajmniej 2 place dla dzieci! Między blokami na ul. Krasinkiego oraz za Intermarche. Za daleko dla rodziców? Nie wygodnie?
Kto taki ważny mieszka na Ansyka że to GMINA sponsoruje z MOICH pieniędzy ten plac zabaw?
Komu tutaj rączka myje rączkę?
Rozumiem że gmina nie będzie DYSKRYMINOWAĆ pozostałych mieszkańców i będzie sponsorować place zabaw też na prywatnych działkach/posesjach? Oczywiscie z NASZYCH pieniedzy.
Schutzengel
Schutzengel 24.04.2017, 13:20
Gdyby Spółdzielnia Mieszkaniowa dbała o darowany przez gminę plac zabaw, to teraz nie trzeba by było go likwidować. Gdyby się coś przydarzyło dzieciom, to Spółdzielnia winę zganiałaby na OSiR.
Jestem ciekaw dlaczego burmistrz nie może wyegzekwować od władz SM aby w końcu ocieplić i wymalować elewację budynku przy ul. Niepodległości ? Panu Plastykowi Miejskiemu nie przeszkadzają te kolory bunkru ? Hahaha w swoim poście ma całkowitą rację. Drogi wewnętrzne,parkingi, place zabaw na terenie należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej która pobiera z tego tytułu opłaty od mieszkańców, nie mogą być finansowane ze środków publicznych miasta i gminy.
Hahaha
Hahaha 24.04.2017, 09:21
to co regalicy plac zabaw będzie miasto sponsorować ? nie dość ze każdy placi ponad 50zl na te fundusze remontowe i nie wiadomo na co ida z nich pieniądze to jeszcze miasto ma placic za plac zabaw regalicy ? no to dawac mi pod blokiem parking wyremontujcie droga wewnętrza ale jak miasto takie bogate i placi za innych to zapraszam.
Ja.
Ja. 21.04.2017, 07:06
Taki sam stół stoi koło biura spółdzielni mieszkaniowaj Dolna Odra. Służy tylko i wyłącznie jako pijalka piwa i gorzały dla małolatów.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.04.2017, 06:20
A chodnik miedzy budynkami znow sie zapadl, jest niebezpiecznie dla bawiacych sie dzieci i przechodniow. Mija juz tydzien i reakcji ze strony spoldzuelni nie ma.
Gvyr
Gvyr 20.04.2017, 21:25
Jeśli faktycznie będzie nowy plac zabaw, to super! To dobra decyzja
łowca idiotów
łowca idiotów 20.04.2017, 18:17
Tak, tak polikwidujcie wszystko, bo zadbać i remontować nie potrafią.
Matka
Matka 20.04.2017, 16:27
Miejmy nadzieję że dotrzymają słowa. A nie jak zwykle, obiecanki cacanki a głupiemu radość !

Pozostałe