Wyposażą plac zabaw

  • 29.04.2017, 12:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyposażą plac zabaw czytelnik igryfino
Tak jak obiecaliśmy naszym czytelnikom, pilotujemy sprawę placu zabaw przy ul. Asnyka w Gryfinie. Zaczęło się od demontażu przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji spróchniałego domku do wspinania się należącego do gminy. Potem na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica usunięto dwie betonowe piaskownice. W ich miejsce miała zostać postawiona jedna porządna drewniana. O nowych urządzeniach na tym placu zabaw rozmawialiśmy z zastępcą burmistrza oraz wiceprezeską SM Regalica.

-Gmina Gryfino jest gotowa sfinansować zakup nowego urządzenia – zapewniał nas 11 kwietnia 2017 r. zastępca burmistrza Tomasz Miler.

 

- Zgodnie z poczynionymi ustaleniami na spotkaniu 19 kwietnia 2017 r. z wiceburmistrzem Tomaszem Milerem, oczekujemy na potwierdzenia faktu zakupu i montażu urządzeń zabawowych na placu przy ul. A. Asnyka przez UMiG – poinformowała nas wczoraj, 28 kwietnia 2017 r. Danuta Wawrzyniak, zastępca prezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych SM Regalica.

Miejmy nadzieję, że w pierwszej połowie maja dzieci doczekają się tam nowych urządzeń do zabawy na wolnym powietrzu.

 

O sprawie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22756,rozbieraja-kolejny-element-na-placu-zabaw

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Haha
Haha 02.05.2017, 08:55
czemu umig sponsoruje place zabaw spoldzielniom mieszkaniowym ? przecież co miesiąc praci się spoldzieli fundusz. wiec gdzie te pieniądze ? raz na rok remontują blok a reszta znika nie wiadomo gdzie ;)
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 29.04.2017, 18:19
A więc standard TU "zrobią, wyposażą, wykopią, wyremontują itd" Dziennikarstwo z bułgarskich wykładów na you tubie. Nowy przekręt "na dziennikarza". Co na to reklamodawcy?
mieszkanka z bloku
mieszkanka z bloku 29.04.2017, 20:13
A o co tobie chodzi? Przepraszam, bo piszesz bardzo niezrozumiale...
mieszkanka
mieszkanka 29.04.2017, 14:14
Już miesiąc mija...

Pozostałe