Skandaliczne zachowanie lekarki - list czytelniczki

  • 26.06.2017, 20:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Skandaliczne zachowanie lekarki  - list czytelniczki TWS
Od lat jestem pacjentką jednej z przychodni w Gryfinie. Mam swego rodzinnego lekarza, ale 8 czerwca 2017 r. około godz. 12 potrzebując recepty, zmuszona byłam skorzystać z pomocy innego lekarza. Panie w rejestracji poinformowały mnie, że pani doktor je śniadanie i muszę czekać. Rozumiem, że lekarka musi odpocząć w czasie pracy i oczywiście zjeść śniadanie, więc cierpliwie czekałam. Gdy czekanie bardzo się wydłużało, zapytałam kiedy mogę się spodziewać powrotu lekarki do pracy. Moje pytanie wywołało niezadowolenie.

Pani doktor nie życzyła sobie żadnych uwag ani dyskusji, twierdząc, że każdej chwili może mnie wyprosić za drzwi. I jak mi się coś nie podoba, mogę iść do innego lekarza. Swoje krzyki popierała odpowiednimi gestami. 

Nie byłam pewna czy znajduję się w gabinecie i czy na pewno u lekarza. Jestem emerytką, a czułam się jak uczniak, który ośmielił się przeszkodzić w śniadaniowym wypoczynku. Nie zgadzam się na takie traktowanie ani ze strony lekarza, ani nikogo innego.  

Rozumiem, że mogą być humory, problemy, ale jesteśmy ludźmi dorosłymi i obu stronom należy się szacunek, o którym pani doktor będąca w pracy zapomniała. Czy wie, że takie zachowania nie licują z zawodem, który wykonuje?

Mam także prośbę do pani doktor, żeby więcej uwagi poświęcała treści wypisywanych recept, gdyż były z tym problemy. 

Byłabym również zobowiązana, gdyby kierownictwo przychodni zajęło stanowisko w tej sprawie.

Moje imię i nazwisko do wiadomości redakcji.

 

Po otrzymaniu odpowiedzi od pani doktor (której personaliów na razie nie ujawniamy) oraz kierownictwa przychodni, stanowiska te niezwłocznie opublikujemy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jagoda
jagoda 14.06.2019, 22:14
Zapewne chodzi o tą Kiczke, arogancki kobietę, jeśli można ją nazwać kobieta. Nigdy to nie pracowało, pewno nue ma emerytury i dorabia.
W tej przychodni to wszystkich razem z kierowniczka na ulicę bym wyrzuciła do sprzątania chodników.
W kwietniu tego roku przeszłam przez jedną z lekarek tej przychodni ogromny stres. To przez tą lekarek że Szczecina.
Nie mam do nich zaufania. Poszukam innej przychodni.
uwaga
uwaga 30.06.2017, 00:33
Prezerwatywa się przyda, bo na USG do ginekologa trzeba się zglaszać z wlasną.
Toya
Toya 27.06.2017, 23:21
Panie z recepcji i właścicielka tego NZOZ w Gryfinie są wyjątkowo miłe i życzliwe, może TA konkretna lekarka miała zły dzień?
Richi
Richi 28.06.2017, 05:19
To niejest zly dzien ona jest taka z natury...No chyba ze zly dziwn ma codziennie..heh
mieszkaniec
mieszkaniec 27.06.2017, 23:13
Ta pani z sztuką lekarską ma tyle do czynienia,co ja z budowlanką proszę takich ludzi izolować od społeczeństwa,oni są błodzy,,beznadziejni,prymitywni-to do gryfińskich lekarzy ,którzy są gryfińską wykańczalnią,moją mamę wożę do Szczecina,ponieważ , w Gryfinie każdy pseudo-lekarz to potencjalny morderca,środowisko gryfińskich lekarzy to bagno,muł , no po prrostu ***e i degrengolada.Gorzkie słowa,ale tutaj jest straszny syf.
mama
mama 27.06.2017, 22:46
Jaki lekarz dorabia do emerytury bo nigdzie jej nie nie chcieli ,,,,wredne babsko
bywalczyni
bywalczyni 27.06.2017, 22:41
do spokojna Dzisiaj, 19:05 Uwierz to jest prawda ,,,,,,,to babsko robi co chce ,zachowuje się jak właścicielka ...........
Zenia
Zenia 27.06.2017, 22:36
Jakby mnie tak lekarz potraktował juz dawno bym sie przepisala do innego. Proste.
pacjent
pacjent 27.06.2017, 20:10
wielu lekarzom wydaje sie ze sa Bogami ,gdyby to byla np. sprzedawczyni ,albo biurokratka to odrazu by wiazanke dostala.Ale bron Boze lekarzowi sie narazic.
spokojna
spokojna 27.06.2017, 19:05
Jakby połowa z tego była prawdą, to już dawno nie byłoby ani jednego pacjenta. Tak mi się wydaje. Przecież nikogo tam nie trzymają na siłę. Co innego szpital, pogotowie czy opieka nocna - bo wtedy wyboru nie ma. Ale tutaj jak się nie podoba, to nie narzekać, tylko się przenieść! A jak to nieprawda, to milczeć i chodzić dalej...
ja
ja 27.06.2017, 17:55
W Gryfinie jest kilka punktów gdzie ludzie traktowane są jak śmieci. Polecam wizytę w PUP-ie. Wielka łaska i oburzenie że się przychodzi. Pozdrawiam niemiłe panie z rejestracji i pokoju przyjmowania interesantów.
rolik
rolik 27.06.2017, 18:18
Szczerze- zmieńcie ludzie przychodnie. Gdyby niezadowoleni zrezygnowali z usług tej przychodni-a zakładam to większość-to wówczas z braku dochodu może kierownik tej przychodni zastanowiłby się kogo ma zatrudnić.
rynek
rynek 27.06.2017, 18:48
Oczywiście, że w głowie się nie mieści - tyle przychodni w mieście a ludzie narzekają, ale dalej chodzą. Widać jednak nie jest tak źle i może to tylko jacyś nieliczni niezadowoleni?
spokojna
spokojna 27.06.2017, 19:01
Wcale nie bronię chamskiego zachowania - ale albo to nieprawda albo ludziom to odpowiada. Bo przecież w Gryfinie tyle jest różnych przychodni, że mnie by już tam nie było. Raz jeden byłam na badaniach w tej przychodni - i nie narzekam.
Ilonka
Ilonka 27.06.2017, 20:48
Ale tu nie chodzi o całą przychodnię ale o jednego lekarza z tego co zrozumiałam.
pacjent
pacjent 27.06.2017, 15:08
Wywalić jej wiązankę dobrą i tyle. Może się zastanowi nad swoim chamskim zachowaniem
Pacjentka
Pacjentka 27.06.2017, 14:52
Wszyscy wiedzą o kim mowa. Wizyta z dzieckiem 1,5 rocznym skończyła się pretensjami bo synek bał się badania, płakał i wyrywał się - więc Pani doktor skwitowała, że po co przychodzę z dzieckiem do lekarza skoro ono nie potrafi się zachować..... Pani Kiczka powinna raczej odejść już na emeryturę skoro ani cierpliwości, ani podejścia do pacjenta nie ma. Przykre.
OLA
OLA 27.06.2017, 13:51
Do lekarzy w tej przychodni przyczepić sie nie mogę, ale do tych "babsk" co tam w rejestracji siedzą....to pożal się boże...wstyd jak się czasami czeka na wizyte, a słucha się o czym te panie nawijają...a przy tym są bardzo niemiłe...
mama
mama 27.06.2017, 12:37
W tej przychodni są różne sytuacje. Poszłam z synem do specjalisty. .chłopak ma 9 lat. Wystraszył się badania i zaczął płakać. A Pan doktor powiedział do niego "co za ojciec Ciebie wychował? " i wyprosił nas . Gdy chłopiec się uspokoił weszłam z nim jeszcze raz przepraszajac za jego zachowanie i prosząc o ponowne przyjęcie. Doktor odpowiedział że jego kolejka minęła. ...czekałam miesiąc na wizytę i tak moje dziecko nie zostało zbadane. Pełen profesjonalizm pan doktor wykazał. Brawo.
Gosc...
Gosc... 27.06.2017, 11:55
Dokladnie tak pielengniarki tez nie tryskaja tam kulturą osobista bylam kiedys po recepte i pytalam sie czy wypisze recepte czy mam poczekac do doktor to mnie objechala od goty do dolu i z wielkim fochem wypisala. A co do dr k.... To tez bylam z dzieckiem i wogule nie umiala stwierdzic co mojemu dziecku dolega.
Chorowity
Chorowity 27.06.2017, 11:33
Do przychodni w elektrowni nawet dodzwonić sie cieżko...
Pacjent
Pacjent 27.06.2017, 11:18
To prawda dziwię się Pani Doktor Kostrzewa - lekarzowi z powołania i dobremu człowiekowi, że zatrudnia takiego bezuczuciowego robota jak Pani Doktor Kiczka.... nawet w Weterynarii nie znalazłaby miejsca ....miałam nieprzyjemność być u niej na wizycie sama i z dzieckiem....i po prostu MASAKRA brak kultury to mało powiedziane jakieś fochy stroi....ona jest tam dla pacjenta a nie odwrotnie.....ktoś powinien się tym zająć !!!! Może trzeba w gazecie to opisać.....SKANDAL !!!
pacjentka
pacjentka 27.06.2017, 14:03
Tu muszę przyznać rację.Pani doktor K.... to nie doktor.nie miła,brak kultury,a tak wogóle jest bo jest,niewiadomo po co?leczyć nie umie i nie ma wogóle podejścia do pacjenta,żenada,prawie nikt nie chce chodzić do pani doktor na wizyte,a póżniej wszyscy walą drzwiami do doktor K.......,czasami jest taki nawał że ciężko się dostać,żenada,wiele osób już rezygnuje z tej przychodni,z powodu braku dobrych lekarzy
Ali
Ali 27.06.2017, 11:11
Oj, czepiacie się. Kobieta miała wiele szczęścia. Była godz 12. To znaczy, że lekarka mogła zaraz po śniadaniu rozpocząć obiad. I co wtedy?
paniusia
paniusia 27.06.2017, 10:54
znam, znam tą panią i jej zachowania nie zmienione od 30 lat , kobitka bez wykształcenia ,bez żadnej specjalizacji zwykły niedokształcony lekarzyna a gębę ma jakby miała profesure,a niech se te lody kręci a od ludzi sie trzyma z daleka !!!!
aga
aga 27.06.2017, 14:05
może w końcu coś się zmieni,miejmy nadzieję że na lepszych lekarzy natrafimy
Aga