W Lagunie zimna woda pod prysznicami

  • 10.07.2017, 21:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Lagunie zimna woda pod prysznicami
Problem trwa już drugi tydzień. Na głównej stronie internetowej Centrum Wodnego Laguna nie ma żadnej informacji na temat zimnej wody pod prysznicami. Dopiero na profilu Facebooka można przeczytać komunikat z 1 lipca 2017 r.: „Uwaga. Zimna woda pod prysznicami. Bilety ulgowe. Przepraszamy za niedogodność”. Nie ma jednak żadnego wyjaśnienia przyczyny i co najważniejsze – brak także informacji o tym, kiedy wreszcie będzie ciepła woda. Nikt nawet nie raczy odpowiedzieć na pytania klientów zamieszczone w komentarzach.

Na dodatek z wpisów z 1 lipca wynika, że były także problemy z ulgową płatnością:

- Płaciliśmy gdy woda jeszcze była. Przy wyjściu już nie mogliśmy się umyci z dzieckiem. Nikt nas nie powiadomił o możliwości rekompensaty (chociażby przy rozliczeniu na wyjściu) – napisał pan Dominik.

- Ja też płaciłam całe bilety i nie mogłam się umyć bo była zimna woda ... nikt przy kasie nie zaproponował rekompensaty –  informuje na profilu Laguny pani Ela.

 

Jutro zapytamy o przyczynę braku ciepłej wody pod prysznicami oraz do kiedy będą trwały utrudnienia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

qś
12.07.2017, 07:33
Zimna woda zdrowia doda!
Częsty gość Laguny
Częsty gość Laguny 12.07.2017, 02:06
Najbardziej śmieszna w tym wszystkim jest rekompensat a w postaci zniżki, którą dzisiaj otrzymałam tylko ja gdyż płacę cały bilet ale moja 15 letnia córka już nie !!! Ona może ,,opłukiwać,, się w lodowatej wodzie A co !!!! Acha !!! I jak jest się rodzicem dziecka uczęszczającego na zajęcia a w tym czasie chcącym popływać to też nie ma zniżki ????
mieszkaniec
mieszkaniec 11.07.2017, 10:42
Mnie brak zimnej wody nie przeszkadza,natomiast ludzie szczególnie z małymi dziećmi są po prostu strasznie wk.....i .Pani Żart zrobiła sobie z ludzi żart,do tego jeszcze bilety ulgowe,no po prostu kolejny żart,powinny być obniżone do połowy ceny, co najmniej a skandalem jest,że usterkę usuwają dwa tygodnie chyba,że chodzi o bakterie,jak ktoś wcześniej napisał a to byłby super skandal.
spostrzegawczy
spostrzegawczy 11.07.2017, 00:17
pan ze zdjęcia nie zepnął włosów hmm...
śmieszne
śmieszne 11.07.2017, 00:24
Dobre!
hehe
hehe 11.07.2017, 00:16
a za PO byla ciepla woda :P
lori rad
lori rad 11.07.2017, 00:03
Od zimnej wody nic się od razu nie stanie.
klapek
klapek 10.07.2017, 23:48
Nie zauważyłem napisu na drzwiach wejściowych, że jest zakaz wejścia bez klapek.
sanepid
sanepid 10.07.2017, 22:27
zimna woda zdrowia doda
felek
felek 10.07.2017, 22:25
Najlepiej zapytać w sanepidzie. Przyczyną są bakterie, których od ponad dwóch tygodni nie można się pozbyć.O tym powinni poinformować a nie wyłączyć ciepłą wodę. Może dyrekcja będzie miała odwagę przyznać się do narażania klientów na problemy zdrowotne.
hektar
hektar 10.07.2017, 23:05
To poważne oskarżenia! jesteś pewien tego co głosisz? Jakie masz na to dowody?
felek
felek 11.07.2017, 10:31
Wskazałem dwa źródła, które mogą to potwierdzić.
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 10.07.2017, 23:10
Bakterie są wszędzie - nie trzeba na to dowodów wystarczyło chodzić do podstawówki aby posiąść tę tajemną wiedzę
biolog