Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Atak radnego pizzą – sprawa trafiła do prokuratury

  • 26.07.2017, 14:25 (aktualizacja 28.07.2017, 02:23)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Atak radnego pizzą – sprawa trafiła do prokuratury
-W sprawie naruszenia nietykalności cielesnej postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Nastąpiło formalne zgłoszenie incydentu mającego miejsce 24 lipca 2017 r. przed budynkiem Sądu Rejonowego w Gryfinie podczas wieczornego zgromadzenia grupy mieszkańców – poinformowała dzisiaj portal igryfino rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Joanna Biranowska-Sochalska.

Rozsmarowanie pizzy na głowie Michała S. przez radnego powiatowego Marka Brzezińskiego stało się już głośne na całą Polskę.

-Wolność, równość, demokracja i atak pizzą na przechodnia. (…) radny powiatu gryfińskiego walcząc z dyktaturą przepuszcza spektakularny atak pizzą w trakcie protestu pod sądem... Tylko dla widzów o stalowych nerwach – tak skomentował sytuację na swoim profilu facebookowym poseł na Sejm RP Leszek Dobrzyński z PiS.

-Gryfino (..) tzw. protest pod sądem, radny PO atakuje przechodnia z pizzą, Uwaga drastyczne sceny – napisał na twitterze poseł z PiS Artur Szałabawka.

Na ten komentarz zareagowało PO Pomorze Zachodnie.

-Marek Brzeziński nigdy nie był członkiem PO, prosimy nie rozprowadzać nieprawdziwych informacji. W Radzie Pow Gryfińskiego nie ma klubu PO – odpowiadają posłowi przedstawiciele zachodniopomorskiego oddziału Platformy Obywatelskiej.

Rzeczywiście, radny powiatowy Marek Brzeziński nie jest radnym PO. W 2014 r. startował jedynie z jej list jako kandydat niezależny.

Radny tłumaczy, że został sprowokowany i puściły mu nerwy.

 

O incydencie z pizzą napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24155,marek-brzezinski-rozsmarowal-mu-pizze-na-glowie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (192)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

get up
get up 04.08.2017, 19:32
Polityk powinien byc uczciwy i skromny. Tylko, że tacy politycy i taka polityka się ludziom nie podoba. Narzekają na złodziejstwo i machlojki wśród polityków, ale uczciwych nie doceniają. Tacy ludzie w polityce giną. Niestety, bo ludzie z zasadami są z reguły nielubiani, bo powiedzą Ci prosto w twarz to co innym niewygodne. Są kontrowersyjni bo są prawdziwi.
kołowiec
kołowiec 29.07.2017, 08:31
Atak? A może zamach?
reklama
reklama 28.07.2017, 09:18
nie ważne, jak mówia,ważne aby mówili....
rynek
rynek 27.07.2017, 23:39
co on bierze
Michał
Michał 27.07.2017, 21:08
Manifestacja nie była zgłoszona, nawet jak by była to miałem prawo przejść chodnikiem.
Musiałem się cofnąć bo ludzie zaczęli mnie ściskać, po tym jak policjant powiedział mi, że nie ma zakazu przejścia - konsekwentnie udałem się w kierunku domu. Stąd też Policja za moimi plecami.
groteska
groteska 28.07.2017, 00:25
Biedniusi Michaś z pizzusią chodził dzidzia, pitać pana policjanta, ci mozie psiechodzić, a potem się mu spodobało chodzić w kółeczko.

Wstyd, Michale, człowieku przed czterdziestką. Jak to ujęli rano? „Chodniki nie są własnością geriatrii?” Poczułeś się męski, żeś w tę i z powrotem ganiał, krzyczał i zakłócał ludziom, którzy przyszli słuchać nie ciebie? Uszanować tego nie mogłeś?
groteska
groteska 28.07.2017, 00:50
Xyz Wczoraj, 07:04 Chodnik nie jest właśnoscia tej geriatri ktora tam stała.

Znalazłem ten wpis o geriatrii. Brawo! Przy różnicy wzrostu, gabarytów (i posiadania tego pudełka), musiał się ten pan czuć pewnie, wpychając się w tłum?
szczurek
szczurek 27.07.2017, 20:31
zbieg okolicznosci sysek na piechote z pizza i przechodził przez tlum. jedna droga
dziwna trasa
dziwna trasa 27.07.2017, 20:34
Tylko przechodził i potem się cofnął i znowu szedł.
pizzerka
pizzerka 27.07.2017, 20:08
Tutaj nagranie jest takie
https://www.youtube.com/watch?…
Michał
Michał 27.07.2017, 19:00
Brzeziński ma trzy nagrania jak go obrażam, liczę na to, że je ujawni.
Ponoć słychać na nich wyraźnie "przepraszam, przepraszam chciałbym przejść" , fakt - to go mogło obrazić, nie tego się spodziewał. Myślę, że to wywołało u niego ten desperacki akt próby prowokacji mojej osoby i wywołania u mnie agresji, nakłonienia mnie do znokałtowania go. Wyszło inaczej, nie udało mu się zrobić ze mnie napastnika i z siebie ofiary, przez mój stoicki spokój.

https://youtu.be/0HWpFaK-AlQ
groteska
groteska 28.07.2017, 00:30
Michał Wczoraj, 19:00 Brzeziński ma trzy nagrania jak go obrażam, liczę na to, że je ujawni.

Coś widać kiepsko, skoro prowokuje się stronę do publicznego ujawnienia dowodów?
Damiano
Damiano 27.07.2017, 20:36
Człowieku jaki spokój? Wpadłeś prowokacyjnie w więc i jaki spokój pytam?
Michał
Michał 27.07.2017, 21:40
Przebywam na zachodzie, w Gryfinie tylko urlopuje, może fakt obcowania z europejczykami ukierunkował moje zachowanie. Przebywając na wyjeździe nie oglądam polskiej telewizji. Teraz kiedy przyjechałem nie wiedziałem nawet o co chodzi z tą demonstracją.
groteska
groteska 28.07.2017, 00:27
Och, biedniusi nie wiedział, tak sobie przechodził. Trzeba było uszanować. Jak co miesiąc kilka, kilkanaście osób na placu Barnima zbiera się w miesięcznicę, nikomu to nie przeszkadza. I nikt nie gania z pizzą wokół nich. Przynajmniej do tej pory...
Michał
Michał 27.07.2017, 18:25
Szanownie informuję drogich czytelników, iż jestem sympatykiem Platformy Obywatelskiej i tak też głosowałem na wyborach !
Co do pana animatora kultury w Gryfinie który poparzył mi twarz moją pizzą sprawa jest rozwojowa ...

Są moje podpisy na liście działacza PO, w latach studenckich zbierałem podpisy w Gryfinie dla partii. Działałem aktywnie dla PO, obecnie jedynie sympatyzuje ...
groteska
groteska 28.07.2017, 00:28
Ile lat człowieku miałeś w "latach studenckich", żeś zbierał wtedy podpisy dla PO?
Lutka
Lutka 27.07.2017, 20:09
Co to znaczy że działasz aktywnie dla PO?
KMAJ
KMAJ 27.07.2017, 17:53
Pan Brzezinski chcial aby sysek w koncu zjadl tą pizzę a nie ciągle wchodzil z nią w tlum. Wziął po prostu zbyt duży kawałek i nie trafił nim do paszczy.
Paweł
Paweł 27.07.2017, 17:13
Moim ostatnim najbardziej ulubionym kulinarnym zwyczajem jest grillowanie Mareczka.
szperacz
szperacz 27.07.2017, 17:46
I bardzo dobrze zrobił! Miał czekać bezwolnie, jak byczek pod czterdziestkę rzuci w kogoś tą pizzą? Miał czekać na zdarzenia jak w Sanoku, tym bardziej, że pojawiły się sugestie opatrzone „uśmiechami”?
Po co normalny człowiek pchałby się z tą pizzą w tłum i jeszcze się awanturował?

Kilka godzin przed terminem pojawiły się na portalu wpisy, wyłapane przez internautów, namawiające do obrzucenia jajami, g.., oblania wodą.

dowód prowokacji:) 2 dni temu, 23:53

W Internecie nic nie ginie. „jojcząca” „Marie”, która zna po imieniu tego, co się pchał z pudełkiem i wyzywał, WCZORAJ PO POŁUDNIU ROZMAWIAŁA NA FORUM O RZUCANIU JAJAMI, ZABIJANIU ŚMIECHEM I RZUCANIU JAJAMI W SANOKU! I wszystko opatrzone uśmiechami!
Więc jak się wczoraj cieszyło z takiego pomysłu, to po prostu ktoś cię rozszyfrował, „Maryśka” i wiedział, że przygotowałaś prowokację!
I było paplać wczoraj?

mam cela Wczoraj, 17:12

Proponuję tych wszystkich baranów co przyjdą pod sąd bronić niezawisłości sądów i palić jakieś światełka,srełka itp.zwyczajnie obrzucić jajkami.

duch komuny:( Wczoraj, 19:43

Brawo! Robotnicy przyjechali w 1968 roku robić porządek ze studentami! Brawo PiS - czerpiecie z "tradycji" aż miło!!!

mam cela Dzisiaj, 17:12 Proponuję tych wszystkich baranów co przyjdą pod sąd bronić niezawisłości sądów i palić jakieś światełka,srełka itp.zwyczajnie obrzucić jajkami.

Marie Wczoraj, 17:24

Ojojoj, jestem temu przeciwna. Jeżeli już to zabić ich śmiechem:))

PS. Jajka przeciw manifestującym leciały w Sanoku:)

tomo Wczoraj, 18:04

Jak nie jajkami to można g.....Też będzie śmiesznie i emocjonująco.
Marie
Marie 29.07.2017, 16:36
Prominentni politycy totalnej opozycji proponują dopuszczalne formy walki z „reżimem PiS-u”

Były Prezydent RP - Bronisław Komorowski: -”Czasami musimy WALIĆ PRZECIWNIKA DECHĄ W ŁEB, żeby upomnieć się o swoje”

Były Prezydent RP – Lech Wałęsa - „Będzie ultimatum: albo się zgadzacie na demokratyczne rozstrzygnięcia, albo pomożemy wam WYSKAKIWAĆ PRZEZ OKNA" -

Sławomir Neuman - „Na nich łopatka to za mało. Trzeba BEJSBOLA.”

Piotr Misiło - „Tak, rzucałem w towarzysza Piotrowicza tymi poprawkami i żałowałem, że nie są WYRYTE W KAMIENIU”

Szanowni Zwolennicy totalnej opozycji – pewnie spodobały Wam się te formy walki z „reżimem PiS-u", proponowane przez znanych polityków, bo jakoś nie słyszałam w mediach, zwłaszcza w tych zaprzyjaźnionych z Wami, żadnych słów POTĘPIENIA I DEZAPROBATY?

Tak ma wyglądać ta Wasza DEMOKRACJA?

Nie chcę przytaczać komentarzy, które widnieją na różnych portalach i które dot. propozycji - co należy zrobić z politykami PiS-u i ich wyborcami. WŁOS SIĘ NA GŁOWIE JEŻY, gdy się je czyta. GDZIE są moderatorzy?
Tu ukłon w stronę Administratora tego portalu - jest czujny i niemal na bieżąco usuwa kontrowersyjne treści- dziękuję, tak powinno być!

I jeszcze jedno - dziś się oburzacie i podnosicie LARUM, bo jacyś internauci umieścili tu, na tym forum mniej lub bardziej głupie komentarze.

Ja konsekwentnie powtarzam, jaka powinna być forma walki z Wami - "jeżeli już to zabić ich śmiechem:))", czytaj: non – stop obnażać ich HIPOKRYZJĘ!

Na koniec konsekwentnie kieruję do Was te słowa – WSTYDU NIE MACIE!

wstyd!
wstyd! 29.07.2017, 23:49
Wstydu to ty nie masz okraszać "uśmiechem" swój własny wpis o rzucaniu jajami w Sanoku a wypominaniu innym czegokolwiek!

Przypomnijmy - w Sanoku jajami obrzucono organizatorkę "łańcucha światła" - faktycznie powód do śmiechu!
NA CZTERY GODZINY PRZED GRYFIŃSKIM ŁAŃCUCHEM ŚWIATŁA!

szperacz 2 dni temu, 17:46
Marie Wczoraj, 17:24
PS. Jajka przeciw manifestującym leciały w Sanoku:)

Marie
Marie 27.07.2017, 20:35
Kłamstwo powtarzane pod różnymi nickami nie stanie się PRAWDĄ:)
Ja konsekwentnie piszę pod jednym nickiem i to samo mam do powiedzenia, co wczoraj:)

Marie Wczoraj, 17:32

@ Za i przeciw
Proszę - wyhamuj z oskarżeniami pod moim adresem o rzekome przygotowywanie przeze mnie prowokacji!
Szukasz alibi dla chamskiego zachowania radnego - to szukaj dalej, ale ode mnie się odzajączkuj!

che, che Wczoraj, 19:56

Chichotałaś na propozycję rzucania w ludzi jajami? Chichotałaś! Mówiłaś o Sanoku? Mówiłaś! I było to kilka godzin przed akcją z pizzą. Trzeba myśleć, co się chlapie, che che


Marie Wczoraj, 21:40

Chichoczę jeszcze dziś, bo na podstawie moich dwóch komentarzy i celowym zignorowaniu innych, ktoś wyciągnął tak ABSURDALNE WNIOSKI, przypisując mi niemal sprawstwo kierownicze rzekomej prowokacji:)

PS. Ja z natury jestem osobą pogodną, czego i innym serdecznie życzę:))

groteska
groteska 28.07.2017, 00:33
Ale ja też będę upowszechniał namawiania i "śmiechy" z rzucania jajami w Sanoku w kobietę organizującą protest! Było to na kilka godzin!
Nie rozumiem, o co ci chodzi, skoro to są cytaty, nawet z podaniem, kto to znalazł?
€
27.07.2017, 18:07
Nawet nie wiesz jak się wicek cieszy,ze prowokacja mu się udała wszyscy wiedzą, źe panowie się nie lubili..
agresja? ale nie bezbronność...
agresja? ale nie bezbronność... 27.07.2017, 18:03
Marie Wczoraj, 17:24

Ojojoj, jestem temu przeciwna. Jeżeli już to zabić ich śmiechem:))

PS. Jajka przeciw manifestującym leciały w Sanoku:)


http://natemat.pl/213311,incyd…

Tłumy ludzi, zdjęcia morza świec (wbrew temu co mówią zwolennicy teorii spiskowych) – tak w dużych miastach dzień po dniu wyglądają protesty przeciwko łamaniu Konstytucji przez władzę. W mniejszych miejscowościach ludzi jest w oczywisty sposób mniej, ale często muszą się wykazywać większą odwagą. W Sanoku doszło wczoraj do ataku na manifestację obywateli domagających się wolnych sądów. O sprawie pisze lokalny portal iSanok.
groteska
groteska 28.07.2017, 00:34
Marie musiało bardzo rozbawić, że w Sanoku rzucali jajami... Ale tu nie na kobietę trafiło i nie był ofiarą...
jACEK I PLACEK
jACEK I PLACEK 27.07.2017, 16:44
Piz..ą w twarz,bu ha ha ha ha
trafił swój na swego
trafił swój na swego 27.07.2017, 16:57
Kto pizzą wojuje...
Przecież wiadomo, co było przedtem, wiadomo, co robił, i wiadomo, co chciał zrobić. Nie to, że pochwalam działanie radnego, ale uważam, że nie każdy ma naturę bezwolnego czekającego na to, aż to jemu pizza wyląduje na głowie.
Bo taki był zamiar wniesienia pizzy w tłum, prawda?
Wyborca
Wyborca 27.07.2017, 16:22
Na ten komentarz zareagowało PO Pomorze Zachodnie.
_________________________________________________________
I lepiej byłoby dla nich żeby nie reagowali. Wszyscy znają tego pana "radnego" i wiedzą doskonale jaką opcję reprezentuje lub się z nią utożsamia. A co on tam robił ? Stał sobie jako zwykły przechodzień?
Otóż nie był tam jako jeden z organizatorów. Gryfino to nie Warszawa wszyscy się znają i wiedzą doskonale czym się ten pan zajmuje nie będę wspominał jego roli w Radzie Powiatu bo tam to akurat nic nie robi.
I jakby miał trochę godności to czym prędzej sam by złożył mandat radnego bo na niego nie zasługuje. A te starsze panie powinny wybrać sobie kogoś innego na swojego mentora bo ten wam się nie udał.

inny wyborca
inny wyborca 27.07.2017, 16:35
Te, wyborca, zapomniałeś, że faktycznie w Gryfinie wszyscy się znają. Również co tego "bysia" z pizzą! Więc nie krusz kopii. Trafił swój na swego!
internety
internety 27.07.2017, 16:58
Nikt tu kopii nie kruszy. Brzeziński zaatakował chłopaka i jest to oczywiste. Cała reszta to jakaś alternatywna rzeczywistość tworzona na potrzeby chwili.
związek przyczynowo - skutkowy
związek przyczynowo - skutkowy 27.07.2017, 17:10
No i dobrze to ująłeś! No bo Brzeziński pizzy nie przyniósł. Co więcej, nie gonił, żeby mu zabrać. Po co człowiek wnosi pizzę w taki tłum?
Tym bardziej, że skupiasz się na radnym a zapominasz, co robił facet z pizzą przedtem!

internety Dzisiaj, 14:44
Brzeziński przedstawia sprawę w ten sposób, że jest poszkodowany. Pizzę mu praktycznie podsunięto i to on jest ofiarą bo bronił innych przed chamstwem i nienawiścią.

związek przyczynowo - skutkowy
związek przyczynowo - skutkowy 27.07.2017, 17:08
No i dobrze to ująłeś! No bo Brzeziński pizzy nie przyniósł. Co więcej, nie gonił, żeby mu zabrać. Po co człowiek wnosi pizzę w taki tłum?
Tym bardziej, że skupiasz się na radnym a zapominasz, co robił facet z pizzą przedtem!

internety Dzisiaj, 14:44
Brzeziński przedstawia sprawę w ten sposób, że jest poszkodowany. Pizzę mu praktycznie podsunięto i to on jest ofiarą bo bronił innych przed chamstwem i nienawiścią.

Szczurek
Szczurek 27.07.2017, 15:53
Ewidentna prowokacja przez syska dobrze że hinskiego nie zabrał od studni.I przestańcie wymyślać historię że to PO.
lekarza, szybko!
lekarza, szybko! 27.07.2017, 15:56
Jasne, w dodatku neonazista z niego. I ani słowa więcej o tym, co zrobił Brzeziński. Bo, że dobrze zrobił to przecież od zawsze wiedziałeś.
związek przyczynowo - skutkowy
związek przyczynowo - skutkowy 27.07.2017, 16:37
A coś ty się czepił? Jakby cham przy tobie pchnął kobietę, bo specjalnie właził między ludzi, a ty byś zareagował, to nie będziesz mówił o przyczynach?
lekarza, szybko!
lekarza, szybko! 27.07.2017, 16:41
No no, pchnął kobietę. Pewnie do tego nie jedną. Dzięki za info pogromco nazistów.
internety
internety 27.07.2017, 14:44
Można podsumować.

Brzeziński "wpadł" na chłopaka, wyrwał mu pizzę i gorącą rozsmarował na twarzy. To są fakty.

Brzeziński przedstawia sprawę w ten sposób, że jest poszkodowany. Pizzę mu praktycznie podsunięto i to on jest ofiarą bo bronił innych przed chamstwem i nienawiścią.

Wielbiciele idą dalej, nazywając chłopa neonazistą (!), chamem, agresorem. I oczywiście, wraz z Brzezińskim wierzą w tą swoją rzeczywistość, myśląc że taka właśnie jest i inni tez tak muszą myśleć.

I tak to się kręci.
Motyl Emmanuel:)
Motyl Emmanuel:) 27.07.2017, 17:02
Ty masz jakieś dziwne pojęcie słowa chłopak - facet pod czterdziestkę to chłopak?
A to, co robił ten facet przed oberwaniem własną pizzą, to też wszyscy wiedzą. I było tu mówione. I nawet można zobaczyć...
związek przyczynowo skutkowy
związek przyczynowo skutkowy 27.07.2017, 16:39
Fakt jest taki, że Jarosław Kaczyński wyzwał posłów od zdradzieckich mord i zabójców. Resztę wyzwisk pominę. Przykład idzie z góry...
internety
internety 27.07.2017, 17:01
Popatrz... Nie naruszył niczyjej nietykalności osobiste a mimo to poszło PIĘĆ zawiadomień do prokuratury. Co by było, gdyby zaatakował kogoś pizzą. Pewnie byś pisał, że bronił dzielnych kobiet przed nazistami.
cynik
cynik 27.07.2017, 16:13
Kogo obchodzi prawda?Żyjemy w czasach relatywizmu i liczy się tylko nasza narracja
związek przycznowo - skutkowy
związek przycznowo - skutkowy 27.07.2017, 16:40
Masz rację. Szkoda tylko, że narracja pomija wszystko, co się działo przed akcją z pizzą. A to na filmach jest jednoznaczna sytuacja...
Polak
Polak 27.07.2017, 13:38
To jest właśnie twarz tej całej totalnej opozycji,chodzi tylko o władzę. Najpierw krzyczą "Wolność równość demokracja". A po chwili naruszają nietykalność cielesną przechodnia!!!
Polak
Polak 27.07.2017, 16:42
Jakiego przechodnia? Zobaczymy, jak potraktują przechodniów za równe dwa tygodnie. Może pan Frasyniuk podzieli się wrażeniami...
wykrywacz kłamstwa
wykrywacz kłamstwa 27.07.2017, 13:54
Ty kłamca jesteś , a nie Polak. Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?
Polak:)
Polak:) 27.07.2017, 16:43
Widać, że nawet nick Polak chce zawłaszczyć. Ja też jestem Polakiem
buchacha!
buchacha! 27.07.2017, 13:03
zapomniał koleś, że teraz filmuje każdy i to, że na niektórych filmikach nie ma początku akcji, nie znaczy, że jej nikt nie nagrał!

obs Dzisiaj, 12:39 Widziałam też inne filmiki i to nie wyrwane z całości wydarzenia. Na filmiku fakty/interia widać że w miejscu zdarzenia nie było tłoku i zachowując się normalnie można było przejść bez trudu. Widać też, że "przechodzień" z pizzą zatrzymał się na wprost Pana Brzezińskiego. Co chciał zrobić? Wejść schodami do Sądu, czy poczęstować tą pizzą Pana Brzezińskiego? Ten właśnie filmik podpowiada mi, że być może Pan Brzeziński słusznie postąpił nie czekając na pizsową maseczkę.
obs
obs 27.07.2017, 14:46
Po twoim wpisie widać że chyba nie rozumiesz prostego tekstu, więc ci wytłumaczę.Właśnie o to chodzi, że istnieją nagrania od początku do końca i takie też należy obejrzeć, żeby spróbować zrozumieć co się naprawdę wydarzyło, a nie siać propagandy dla wybranych odbiorców i podjudzać ludzi w całej Polsce.
kracz
kracz 27.07.2017, 12:44
Filmiki są nieme i nie pokazują jakie wyzwiska padły.
:)
:) 27.07.2017, 12:58
Powtórz sytuację na innej imprezie i wejdź z pudełkiem i taką agresją i wrzaskiem w tłum za dwa tygodnie...
Tam będą nagrania "z głosem":)
hurrra
hurrra 27.07.2017, 11:32
No to wreszcie Gryfino ma męczennika PiS. Za miesiąc miesięcznica!
internety
internety 27.07.2017, 11:46
Typowe debilne odwracanie kota ogonem, żeby tylko przywalić. PiSowi czy w tym wypadku poszkodowanemu.

Jasno masz powiedziane tępy człowieku, że chłopaka nie obchodzi żadna polityka. Brzeziński przyaktorzył i jeszcze chciał zbić fejm na zrobieniu z siebie poszkodowanego obrońcy demonstracji. A, że wyszło jak jego pozostałe przedstawienia czyli mizernie? Życie...
kot z ogonem:)
kot z ogonem:) 27.07.2017, 12:07
Czy ty człowieku myślisz, ze w Gryfinie nikt nie wie, o co chodzi? Nie obchodzi go polityka? "chłopaka"? A co, chciał przywalić staruszkom, żeby poczuć "moc"?

Xyz Dzisiaj, 07:04 Chodnik nie jest właśnoscia tej geriatri ktora tam stała.
buchacha!
buchacha! 27.07.2017, 13:00
"chłopaka nie obchodzi żadna polityka" - buchacha - "ten portfel to panie władzo, sam mi w rękę wpadł"
Richi
Richi 27.07.2017, 11:01
Ludzie,pomyślmy.Kogo my wybieramy?
Komu wierzymy?
Kto nas reprezentuje...?
No wstyd straszliwy.Dno totalne.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 27.07.2017, 11:13
no pszeciesz ktuś tym kaczystom dał władzem i ich wybrał - wienc teras czas siem fstydzić za takie gupie decyzje

Pozostałe