Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Uderzył motocyklem w dom. Zginął na miejscu

  • 25.08.2018, 10:33 (aktualizacja 26.08.2018, 21:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzył motocyklem w dom. Zginął na miejscu KPPSP Gryfino
Do tragedii doszło dziś nad ranem w Daleszewie. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zginął młody motocyklista.

Do zdarzenia doszło dziś (25 sierpnia 2018 r.) w nocy ok. godz. 3.50. Na drodze krajowej nr 31, nie wiadomo jeszcze dlaczego, mężczyzna jadący motocyklem marki Honda nagle stracił panowanie nad motocyklem. Z impetem uderzył w budynek stojący przy drodze.

Wezwano karetkę pogotowia. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon 22-letniego kierowcy Hondy.

 

Aktualizacja:

O uszkodzonym budynku tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29306,to-w-ten-dom-uderzyl-motocyklista

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lol
Lol 02.09.2018, 14:46
Jakie kluczyki
Życzliwa
Życzliwa 31.08.2018, 13:39
Ludzie zginął młody czlowiek trochę empati i szacunku dla zmarłego i rodziny pogrążonej w niewyobrażalnym smutki,bólu i cierpieniu najszczersze kondolencje dla bliskich tragicznie zmarłego (*).Jacy wy wszyscy jestescie idelni bez skazy!czy to ważne czyja wina co to teraz zmieni a skąd wiecie co sie stało? Jechał szybko ok ale może mu sie slabo zrobiło nikt niewi jak było a on swoja tajemnicę zabrał do grobu?jak łatwo oceniac oskarżać! Czemu w ludziach tyle jadu! Zginął młody czlowiek została pogrążona w żałobie rodzina troche szacunku i zadumy nad życiem i śmiercią bo nigdy niewiadomo co przyniesie kolejny dzień !niech spoczywa w spokoju (*)
uczciwość
uczciwość 02.09.2018, 18:32
owszem tragedia - ale jakby jechał z dozwoloną prędkością nie stwarzałby zagrożenia dla innych.
Trzeba jasno powiedzieć, że tak się kończy brawura
; (
; ( 02.09.2018, 18:09
Piekne slowa... :( bylam na tym pogrzebie i nie da sie opisać bolu rodziny,wspanialej rodziny,cudownych rodzicow i cudownych siostr,ktore z bolu nie potrafia znalezc sobie miejsca... :( i widoku tego mlodego człowieka leżącego w trumnie gdzie nie powinien tam byc,nie teraz tylko na pozna starosc.Zanim cos napiszecie zastanowcie się! Bo to jest tragedia ; (Pomodlcie sie za Niego i za rodzine,by dali rade znieść ten bol :( :(
uczciwość
uczciwość 02.09.2018, 18:33
owszem - tragedia. Ale pomodlić się można również za to, że nikt więcej nie przypłacił życiem i zdrowiem tej szybkiej jazdy...
mo
mo 27.08.2018, 21:58
O co chodzi z tymi kluczykami?
Krzysiek
Krzysiek 27.08.2018, 20:42
Składam kondolencje i wyrazy szczerego współczucia dla rodziny. Jestem z Wami myślami
pytam
pytam 26.08.2018, 23:19
A dlaczego jechał zamiast oddać kluczyki od motoru?
Piotr
Piotr 26.08.2018, 23:26
A dlaczego miał niby oddać kluczyki i komu?
mieszkaniec
mieszkaniec 26.08.2018, 12:03
Radny Zenek pomoże odbudować budynek.
A kierowcy świeć Panie nad jego duszą.
wyborcze obiecanki tylko
wyborcze obiecanki tylko 26.08.2018, 12:13
Yenek Trzepacz tak odbuduje jak hale ktora obiecuje ju hohoho
Faja 2010
Faja 2010 25.08.2018, 23:14
Dobrze, że w dow wyku rwił. Nie na chodnik pełny osób w Gryfinie.
drozd
drozd 25.08.2018, 23:08
Kto szybko jeździ - tego wolno niosą, a motocykliści jeżdżą sobie często za nic mając przepisy i ograniczenia a później rozpacz.
miu
miu 25.08.2018, 22:42
Cóż jeden mądrzejszy od drugiego. Tylko jedno jest pewne - jest to ewidentna wina motocyklisty, szkoda chłopa ale...
Marek
Marek 25.08.2018, 22:34
Ludzie opamiętajcie się to mu życia nie wróci.Nie ważne kim był i czyja wina, po prostu szkoda człowieka.Wyrazy współczucia dla najbliższych.


jechałem nocą
jechałem nocą 25.08.2018, 21:47
Dziwne bo w nocy było sucho.
ona
ona 25.08.2018, 21:20
Wyrazy wspczucia rodzinie [*] pokoj jego duszy[*]
green
green 25.08.2018, 21:06
To od nas był ten co zginął?
Xxx
Xxx 25.08.2018, 21:12
i co,cieszysz sie?
green (też jeżdżę motorem)
green (też jeżdżę motorem) 25.08.2018, 22:04
Xxx co też przyszło ci do głowy!!!!!!!!!!!!!!!!! Makabryczny pomysł!!!!!!!!!!!!!Oczywiście, że żałuję. Każda śmierć jest niepotrzebna i rodzi ból bliskich. Zastanawiam się tylko czy znam osobę.
Xxx
Xxx 25.08.2018, 22:12
okolice...kurcze jak Ci tu napisac....
Duze jezioro,slawne rondo....
kruk
kruk 25.08.2018, 23:10
Czyli motocyklista był z Wełtynia? A dziś tam mieliście dożynki.Rozpacz zamiast święta.
Xxx
Xxx 25.08.2018, 22:09
Od nas...znalam Go,osobiscie i rodzine tez...szok jak diabli...
TT
TT 26.08.2018, 23:28
Taka nagła śmierć młodego człowieka to zawsze szok. Nikt się nie spodziewa...
eb
eb 25.08.2018, 20:20
Ludzie !!! zginl czlowiek! Troche empatii
DAWCA
DAWCA 25.08.2018, 17:03
mam nadzieję że organy komuś przynajmniej posłużą
Xyz
Xyz 26.08.2018, 21:48
Ciekawe jakie skoro nic po nim nie zostało
Xxx
Xxx 25.08.2018, 21:13
lecz sie czlowieku...zmien lekarza,bo ten do ktorego chodzisz to Cie oszukuje!
Bez komentarza
Bez komentarza 25.08.2018, 17:13
Głupi autor głupiego komentarza szok
obrona dawcy
obrona dawcy 25.08.2018, 22:44
Jego organy, więc może dać komu posłużą
Romek
Romek 25.08.2018, 15:32
Szybki motocykl, szybka jazda, szybka śmierć....
Wystarczy zaobserwować wieczorne wyczyny co nie których motocyklistów na Łużyckiej i dalej w kierunku Chojny....
900
900 25.08.2018, 13:10
dom nie spojrzal w lusterka.
eb
eb 25.08.2018, 20:21
alez z Ciebie cymbal!
gosc
gosc 25.08.2018, 11:47
co?szkoda budynku,chlopaka szkoda a nie budynku...
cynamon
cynamon 25.08.2018, 11:26
patologiczne komentarze takie pisowskie
Xyz
Xyz 25.08.2018, 15:48
Komuszek POlszewicki znowu kwiczy i skomle , kiedy wkoncu ten najgorszy sort lewaka prostaka zamknie swoje sowieckie klapaczki i odda co ukradl.
Anty Po
Anty Po 25.08.2018, 19:34
Mądre słowa napisałeś Pozdroo a POwcy niech zamkną wreszcie swą nie wyposażona morde
pytanie
pytanie 25.08.2018, 16:05
w przerwach jak piszesz taki syf walisz konia patrząc na kota jarka ?
ak
ak 25.08.2018, 20:23
czy Ty siebie slyszysz??
Anty PO
Anty PO 25.08.2018, 19:37
Daj sie dalej okradać a zostanie ci tylko glos wyborczy i będziesz zajebichy ze PO osiąga coś kosztem czegoś albo kogoś debil.....
Podpis
Podpis 25.08.2018, 12:05
patologiczny komentator taki ch...y
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.08.2018, 11:19
Szkoda budynku.
Xxx
Xxx 25.08.2018, 21:14
gdzie Ty sie chowales?
R1
R1 25.08.2018, 11:32
A mi Ciebie szkoda *** !

Pozostałe