Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

To w ten dom uderzył motocyklista

  • 25.08.2018, 11:04 (aktualizacja 26.08.2018, 21:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To w ten dom uderzył motocyklista KPPSP Gryfino Tak wygląda dom po tym, jak wjechał w niego motocyklista
Budynek w Daleszewie (gmina Gryfino), w który uderzył dziś w nocy motocyklista, grozić może zawaleniem. Motocykl z takim impetem uderzył w ścianę od strony drogi, że powstała dziura. -Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podstemplowaniu ścian obiektu oraz odłączeniu klem akumulatora w motocyklu - informuje strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

Do śmiertelnego wypadku 22-letniego mężczyzny doszło dziś nad ranem. Pisaliśmy o tym tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/29305,uderzyl-motocyklem-w-dom-zginal-na-miejscu

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cegłą
cegłą 26.08.2018, 23:32
I mieszkaj tu przy drodze to ci taki podobny w łóżku zaparkuje...
obok
obok 26.08.2018, 23:22
Ktoś nie zareagował ktoś pojechał, finał znany!
esso
esso 26.08.2018, 23:29
A co nie powinien wsiadać? Dlaczego?
Taran
Taran 26.08.2018, 19:53
Co wy ! Głową to rozp,,,,,,,ł ? Zakuty łeb.
Może był na koksie.
Może był na koksie. 26.08.2018, 16:06
Miał łeb a w nim chyba gwoździe. Szkoda domu. Może ubezpieczenie z OC coś wypłaci.
Falafel
Falafel 26.08.2018, 13:57
Nie wierze jak można byc tak pustym żeby śmiać sie z czyjedos wypotku współczuje rodzinie a w jak macie inne zdanie to zamkrąc sie
Szkoda domu.
Szkoda domu. 25.08.2018, 23:11
Ubezpieczenie z jego OC powinno zapłacić odszkodowanie.
xx
xx 27.08.2018, 21:07
szkoda czasu na czytanie takich głupich komentarzy twojego typu.
Marek
Marek 25.08.2018, 22:37
Ludzie uszanujcie żałobę rodziny nie wylewajcie jadu w takiej chwili bo to cały Janusz niby współczuje dziury nie zrobi ale krew wypije bądżcie na chwilę w bólu z rodziną skończcie z tymi komentarzami pomódlcie się za jego duszę

kierowca z gryfina
kierowca z gryfina 27.08.2018, 08:12
można by było poczynić powyższe czynności wcześniej wspomniane tylko i wyłącznie wtedy, gdy ten że człowiek zginął by przypadkiem lub z nie swojej winy. Pomyśl Marku że On nie jechał powoli w terenie zabudowanym, przy 50 a nawet większej prędkości nie rozbił by dwóch ścian. Inaczej pomyśl sobie że akurat wracała by tam Twoja Żona, Mama, Tato, Dziecko.... to my społeczność na głupotę takiego człowieka mielibyśmy się łączyć w bólu z jego rodziną nie patrząc na Twoją krzywdę? Na szczęście tak nie jest. A to nie był motocyklista tylko jakiś młody pajac co pomyślał, że jest Panem dróg. nie szkoda go... Napisałem tu w odpowiedzi do Marka ale to się tyczy wszystkich którzy łączą się w bólu z rodziną postawcie się na takim miejscu właśnie, że taki Pajac nie trafia na dom, szopę tylko na waszą rodzinę... i nie hejtujcie, że nie lubię motocyklistów bo sam nim jestem tylko że trzeba mieć trochę oleju w głowie.
Klemens
Klemens 27.08.2018, 15:39
Acha -,jak jesteś motocyklistom to znaczy wszystko przed tobą.Już jeden taki był co się nad grobem młodego chłopaka wytrząsał a nie minęło pół roku i sam zginął.Także powodzenia i pamiętaj, ze zawsze karma powraca.
zdziwiony
zdziwiony 27.08.2018, 15:43
Kto taki?
Kierowca
Kierowca 26.08.2018, 16:07
Dobrze, że już nie jeździ po naszych drogach.
Damcio
Damcio 25.08.2018, 16:50
Widze ze srasznie sie oburzaja uzytkownicy motorynek. Wiecej pokory Panowie i Panie. Przeciez doskonale wiecie w jaki sposob porusza sie po ulicach znaczna czesc z Was.
+=-
+=- 25.08.2018, 16:18
*** kto wjechal w dom trzeba sie zajac plociuchami takimi jak Gradowa!!! ty *** cale zycie na maszynach i po *** skakala hhhege jaka nac taka mac !!!!
Do Admina
Do Admina 25.08.2018, 16:11
DLACZEGO POD LUDZKĄ TRAGEDIĄ NIE MOZNA ZABLOKOWAĆ KOMENTARZY!!!!
koleś
koleś 26.08.2018, 05:53
Bo mamy wolność słowa i demokrację!
Ktoś
Ktoś 27.08.2018, 09:39
Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja.
do admina
do admina 25.08.2018, 22:37
Ciebie powinni zbanować!
rt
rt 25.08.2018, 15:52
patologia kupila komputery za 500 i komentuje
zdziwiony
zdziwiony 25.08.2018, 22:39
Sprzedali ci kompa za 500? Chyba przechodzony był!
Damcio
Damcio 25.08.2018, 13:33
Budynek pewnie nie patrzyl w lusterka i zajechal droge mtocykliscie jadacemu z dozwolona predkoscia.
Patrz w lusterka motocyklr sa wszedzie.
realista
realista 25.08.2018, 16:02
statystyki mówią ze wiekszosc komentarzy (hejtu) piszą ludzie na emeryturze ktorzy nic nie osiagneli w życiu oprócz mieszkania najczesciej wykupionego po bylym PGR -e zwolennik pisu i intelekt w numerze buta ktory zaklada ten sam kupiony Auchanie Niestety na zmiany przyjdzie nam poczekac jeszcze dluzej jak 2 pokolenia .
glany
glany 25.08.2018, 22:40
realisto, jak nie osiągnęli jak osiągnęli. Emeryturę mają. A ty dożyjesz? A jak tak to jaką emeryturę będziesz miał?
Kostucha - przyjde po was
Kostucha - przyjde po was 25.08.2018, 13:18
Same debile robią te wpisy !!!
Wsiok
Wsiok 26.08.2018, 16:09
To nieuniknione. Tylko po samobójców wcześni .
Lustro
Lustro 26.08.2018, 09:29
Hahaha tez sie tu wpisales;)
Marek T.
Marek T. 25.08.2018, 13:12
A mówią: głową muru nie przebijesz. A tu proszę! Szkoda że udowodnił to w tak głupi sposób.
ech
ech 25.08.2018, 11:34
Aż nieprawdopodobne aby głową zrobić taką dziurę...
Realista
Realista 25.08.2018, 11:18
Szkoda budynku.
Mrg
Mrg 26.08.2018, 00:20
Ciekawe czy byś tak samo napisał jak by ktoś z twoich bliskich zginął w takich okolicznościach.
Xxx
Xxx 25.08.2018, 21:40
o czym Ty wiesz i o czym piszesz?! Tragedia sie stala,a Ty nie wiesz dlaczego i komentujesz... "szkoda budynku"- debilu.... ?!?! Pomysl co czuja siostry i rodzice ?!?! Ktora czescia ciala Ty myslisz,bezmozgi jestes,po co komentujesz,bo sie nudzisz?! Ziemniaki zbieraj u rolnika!!!
!!!
!!! 26.08.2018, 16:11
No co czują ? Może się cieszą, że świra już nie ma.

Pozostałe