Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 17:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jubilaci świętowali w Dzień Energetyka [FOTO]

Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Energetyka w Elektorwni Dolna Odra uhonorowano jubilatów. Niektórzy przepracowali w energetyce aż 45 lat! Co ciekawe, w przyszłym roku sama elektrownia będzie obchodziła taki jubileusz.
Jubilaci świętowali w Dzień Energetyka [FOTO]

Na koniec uroczystości wystapił Kwartet Obsession.

O obchodach w kolejnym artykule.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama