Motocyklista zginął w wypadku

  • 30.09.2018, 12:38 (aktualizacja 30.09.2018 16:19)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maciej
Maciej 1.10.2018, 13:11
Jestem jednym z uczestnikow wypadku (drugi motocyklista) bez urazy ale zamonac mordy bo gowno widzieliscie i gowno wiecie! Zmarl moj przyjaciel ! Troche szacunku a kto zawinil zostawcie Policji i P. Prokurator. Uwazajcie na siebie.
duch
duch 1.10.2018, 21:39
Nie wiem , dlaczego ty , Macieju obrażasz innych , jeżeli w zdecydowanej większości czujemy żal , smutek po śp. Krzysztofie !? Sam , niepotrzebnie , wywołujesz niezdrowe emocje .. Zachowujmy się godnie w obliczu śmierci i łączmy się z jego rodziną w żałobie !
kierowca AB
kierowca AB 1.10.2018, 13:46
Twoja wypowedź jako uczestnika wypadku dużo wnosi. Skoro nie chces zpowiedzieć, to wiadomo...

Co do drugiej części wypowiedzi to dlaczego my użytkownicy dróg mamy "zamknąc mordy" i czekać na werdykt policji? To moze byc za pol roku. A ilu "niewinnych" w tym czasie zginie na drodze?
strażak osp
strażak osp 1.10.2018, 14:19
Maciej nie daj się wciągnąć w dyskusje która nic nie wnosi do sprawy, zawsze do powiedzenia będą mieli Ci co nic nie wiedzą....dajcie Chłopakowi spokój, nikt życia Krzyśkowi nie wróci...od oceny całej sytuacji jest policja i prokurator, trzeba uważać na siebie i na innych i to bez względu na to, czy na dwóch, czy tez na czterech kołach. Szacunek należy się każdemu.
straszak
straszak 1.10.2018, 14:42
Odezwał się ten co wie, co zje...
strażak osp
strażak osp 1.10.2018, 15:29
Wyobraź sobie że wiem, bo sam jestem motocyklistą i strażakiem, poza tym brałem udział w akcji ratowniczej w dniu wczorajszym...i daj sobie już spokój z tymi przy tyczkami...
EWELINA
EWELINA 1.10.2018, 10:14
UWAGA NIE PODAWAJCIE ŻADNYCH TELEFONÓW NA FORUM BO PÓŹNIEJ WSZYSCY BĘDĄ WYDZWANIAĆ!!!!
Krzysiek
Krzysiek 1.10.2018, 10:32
Słuszna uwaga to prawdopodobnie ci z ubezpieczalni chcą oferowac swoje usługi.
wypadek
wypadek 1.10.2018, 08:48
Rodzinę Panów podróżujących motocyklem oraz osoby podróżujace autem osobowym bardzo proszę o kontakt ***
kok
kok 1.10.2018, 10:06
Podaj telefon a nie maila.
Bahs
Bahs 1.10.2018, 08:17
Niestety ale motocyklosci zawsze sie spiesza bo mysla ze sa sami na drodze i im wszystko wolno
Lewawgore
Lewawgore 30.09.2018, 21:24
Nie byla to wina motocyklisty!
Spoczywaj w pokoju! Bedziemy za Toba tesknic!!!! :( do teraz jeszcze nie moge w to uwierzyc..............
edd
edd 1.10.2018, 11:57
człwiek z gryfina ??
msc
msc 1.10.2018, 14:43
Tak, z Gryfina.
Wojtek
Wojtek 30.09.2018, 18:57
To byl zawsze usmiechniety czlowiek to byl mój sasiad. Zawsze z dziecmi z żoną i zawsze otwarty zawsze pomocny wiec jak ktos nie znał Krzyśka (zyzia)niech sie nie wypowiada na ten temat. Spoczywaj w pokoju kolego☹
duch
duch 1.10.2018, 11:56
Drogi Wojtku czy ktoś tu pisze żle o sp.. Krzysztofie jako człowieku , mężu , ojcu czy sąsiedzie ! Piszemy z żalu i ku przestrodze , żeby tacy ludzie jak ON nie ginęli w tak dramatycznych okolicznościach ...
jasne
jasne 1.10.2018, 12:11
Więcej szacunku na drodze i będziemy bezpieczniejsi
Kiero
Kiero 30.09.2018, 17:51
A na pewno z małą i przepisową prędkością jeżdżą motory, oczywiście auta tak samo jeżdżą szybko ale motorami to pędzą czym prędzej aby szybciej i na trzeciego jak nie lepiej. Szkoda chłopaka bo za młody...
Ewa
Ewa 30.09.2018, 16:25
Kulka razy w tygodniu jeżdże na trasie Gryfino -Chojna. Czasem autem, czasem motorem. Piękna trasa dla cyklistów. Wielu ze Szczecina przyjeżdża. Wielokrotnie jadąc autem byłam świadkiem jak bez wyobraźni , wyprzedzając przed zakrętem i z dużą prędkością jezdżą AUTA !!! Często włączając sie do ruchu z bocznych dróg, zajeżdżając drogę motocyklistom... Trzeba być debilem żeby z marszu oskarżać motocykliste.
Ola
Ola 30.09.2018, 16:14
Możecie napisać kto to był??
Czaja
Czaja 30.09.2018, 16:00
Szok! Spoczywaj w pokoju Krzysiu😢
Obserwator
Obserwator 30.09.2018, 15:56
Jeszcze szybciej niech jeżdżą na motorach a na pewno nie będzie wypadków.
Seba
Seba 30.09.2018, 15:33
Znalem go pedale, porzadny czlowiek wiec zamknij ryj!
duch
duch 30.09.2018, 18:13
Za to po twoim wpisie widać jaka musi być z ciebie,, porządna ,, małpa i buc !!
motocyklista
motocyklista 30.09.2018, 15:25
mmmm naucz się ortografii i zachowaj takie piepszenie głupot dla siebie!!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.
ewa
ewa 30.09.2018, 17:03
pieprzenie. Jeśli już mówimy o ortografii.
mmmm
mmmm 30.09.2018, 13:44
Tak wlasnie jest wymijanie i wogule glupkuja na motorach puziniej tragedia
Agnieszka
Agnieszka 1.10.2018, 15:00
Tak wiele błędów w tak krótkim zdaniu...
A rodzinie zmarłego motocyklisty wyrazy współczucia... to prawdziwa tragedia.
123
123 30.09.2018, 15:37
Skończ pier***** gościu rób wyjazd z tąd
???
??? 30.09.2018, 13:04
To ktoś od nas?

Pozostałe