Demolka na dworcu [FOTO]

  • 6.01.2019, 17:21 (aktualizacja 06.01.2019 23:12)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Demolka na dworcu [FOTO] fot. czytelniczka igryfino
Dworzec w Gryfinie zdemolowany! Grzejniki i ławki zniszczone, drzwi wyrwane. Powybijane szyby, zerwane gaśnice i zniszczone rozkłady jazdy pociągów.

Gdzie jest straż miejska czy policja?! Kto odpowiada za spokój i bezpieczeństwo?! - pyta nasza czytelniczka i przysyła zdjęcia zrobione dzisiaj.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zadzich
zadzich 8.01.2019, 13:46
Nie ma co rozwiązanie jedno - nie potrafią poszanować tego co dla wszystkich - zamknąć dworzec i niech na dworze stoją.
♠
7.01.2019, 17:26
Najpierw na Łużyckiej teraz na dworcu nawalony pikuś rozrabia.
fakt, na trzeźwo by nie wyszło...
fakt, na trzeźwo by nie wyszło... 7.01.2019, 18:47
sugerujesz, że tercet nawalony, dlatego spaprał Łużycką i doprowadził do takiego stanu dworzec?
fakt, na trzeźwo by nie wyszło...
fakt, na trzeźwo by nie wyszło... 7.01.2019, 18:47
sugerujesz, że tercet nawalony, dlatego spaprał Łużycką i doprowadził do takiego stanu dworzec?
Obywatel wkurzony
Obywatel wkurzony 7.01.2019, 16:55
Odkąd wybudowano nową komendę Policji, patrole zniknęły w nocy. Jeżdżę do pracy w różnych godzinach nocnych przez miasto i nikogo nie mam . Jak była stara komenda to przynajmniej stały patrole koło Gryfeny albo na Łużyckiej. A teraz katastrofa.
obywatel_piszczyk
obywatel_piszczyk 7.01.2019, 21:39
Chleją i grają teraz!
Fakt
Fakt 7.01.2019, 13:00
To nie jest kompetencja miernot administrujących gminą
a co jest ich kompetencją?
a co jest ich kompetencją? 7.01.2019, 13:39
nadzór nad szkołą gminną prowadzoną przez bliską rodzinę urzędnika nadzorującego oświatę też nie jest ich kompetencją...
pyt
pyt 7.01.2019, 07:31
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Szacun dla policji i strazy
Szacun dla policji i strazy 6.01.2019, 23:59
Monitoring jest na pkp i co z tego jak i tak sokistów nie ma i i ochrony. Naskiczyć możecie mundurowym bo jest ich mało , wystarczy ze 1 patrol wyjedzie do Bani czy Widuchowej wówczas zostaje 1 patrol gdzie priirytetem są zlecane interwencjie i pomoc innym awanrury domowe zakłocania ciszy świadczy to tylko o hednym brakubrąk do pracy trudnej i wymagającej. Przy kolizji w nocy 1 patrol zwozi sprawce drugi zabezpiecza miejsce a więcej nie ma....
Małami
Małami 7.01.2019, 19:04
Ochrona dworca w Gryfinie należy do ochrony prywatnej i to oni odpowiedzialni są za monitoring a nie SOK
Miś
Miś 6.01.2019, 23:45
Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
Fałszowanie statustyk to nowa walka zwalczaniw przestępczości.
Fałszowanie statustyk to nowa walka zwalczaniw przestępczości. 6.01.2019, 23:45
Policja była zajęta układaniem powiatowej mapy ryzyka i zagrożeń i jutro zaprosi mieszkańców aby im pokazali te zagrożenia Ale zanim to zrobi to w ramach poprawiania (czyt. fałszowania ) statystyki pogoni na cztery wiatry zgłaszających przestępstwa i wykroczenia a nachalnych nawet spałuje. A lata dziewięćdziesiąte XX wieku i mafia wróciły.
Magda
Magda 6.01.2019, 23:44
Już może za jakiś czas będzie jak w stanach strzelanki itp ,a reakcji policji i innych służb porządkowych zero aha zapomniałam lepiej w krzakach stac z radarem i upolowac kierowcę!!!Może lepszym rozwiązaniem będzie patrol społeczny aby wyręczyć policję i sm!!!
wiem
wiem 6.01.2019, 23:30
To Człowiek Demolka!
Kamerujcie policję i straż miejską.
Kamerujcie policję i straż miejską. 6.01.2019, 23:19
To sto metrów od straży miejskiej , która czuwa w dzień i w nocy. Razem z policją.
nie za tym rogiem
nie za tym rogiem 6.01.2019, 23:30
Straż jest z drugiej strony i z okna nie widać!
tercetowe gospodarzenie
tercetowe gospodarzenie 7.01.2019, 11:02
Straż miejska kiedyś była od strony ulicy – ale widać w nocy był za duży hałas i jeszcze przechodnie mogli zajrzeć przez okno, czy śpią. Bo jaki inny powód przeniesienia straży poza widok przechodniów?
rus
rus 6.01.2019, 22:00
Należy wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu Ukraińcom!!!
to nei wynika z niczego tylko z polityki tercetu
to nei wynika z niczego tylko z polityki tercetu 6.01.2019, 21:49
Tercet niczym biblijny Piłąt umyły ręce od budynku PKP wyrzuciły stamtąd organizacje, zniszczyły muzeum i jest jak jest.
W***ny
W***ny 6.01.2019, 21:46
Dramat co się wyprawia w tym Gryfinie co na to wladze czy ktoś tu nad tym zapanuje wybrali znowu lenia i dalej to samo gówno
Do burmi szczyny.
Do burmi szczyny. 6.01.2019, 23:20
Dziadu ! Gdzie monitoring ?!
Lutek
Lutek 6.01.2019, 21:50
A mógł ten dworzec służyc społeczeństwu gryfińskiemu. I komu to przeszkadzało?
Wszystko zniszczyli na dworcu.
Wszystko zniszczyli na dworcu. 6.01.2019, 23:21
Powstało za Piłata to trzeba zdewastować.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 6.01.2019, 20:47
Z czego robicie problem, przecież tam jest monitoring. Z tego co zauważyłem to zewnętrzny i wewnętrzny. Poza tym mienia PKP pilnuje Straż Ochrony Kolei.
Małami
Małami 7.01.2019, 19:01
Mienia to pilnuje tam ochrona a nie SOK
Zły
Zły 6.01.2019, 21:32
Czyli każdy sobie..... bo dworzec to PKP to nikogo nie obchodzi ? A w jakim mieście jest ten dworzec ? Czy to miasto bezprawia?? Bez władz i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców ?
Ss
Ss 6.01.2019, 19:29
Menele, bezdomni tam śpią i chleją ludzie nie mają gdzie usiąść i spokojnie poczekać na pociąg bo jest syf. Policja wogóle nie reaguje. Bród smród i malaria!!!! Pieniądze poszły się *** a gdzie monitoring?!
Pod nosem straży miejskiej
Pod nosem straży miejskiej 6.01.2019, 23:25
Bo na OSiR nie ma noclegowni dla meneli jak za Piłata. Są pogorzelcy a gmina mieszkań od pięciu lat nie buduje bo nie umie tego zorganizować. Tak to jest jak nieudolny Seweryn obstawił się kościanymi dziadkami jak w GTBS czy OSiR. Popatrzcie na korty i kawiarenkę !!!
ww
ww 6.01.2019, 19:27
Piszę po raz kolejny.Nasza Policja i Straż Miejska to lenie i nieroby!!! Straży Miejskiej nie widać,Policja łapie i wypisuje mandaty jak po pasach się nie przechodzi zamiast pilnować porządku w mieście w dzień i w nocy.W nocy patrolu żadnego a jak już jest to śpią w radiowozie sam nie raz już widziałem.Nowy komisariat im wybudowali i co?Do roboty dalej się wziąć nie chcą?A pogonić ich z powrotem do starego w nagrodę za pracę a z obecnego hotel zrobić.Nieraz jak się czyta te wiadomości to człowiekowi śmiac się chce.Złapią gówniaża z ziołem i ogłaszają wielki sukces.
Reasumując
Reasumując 6.01.2019, 20:49
Jeśli na początku parku, tuż pod oknami straży miejskiej stoi znana urzędniczka z psem, który akurat jest wygięty w pałąk i robi wielką ***, a po jej zrobieniu urzędniczka śmieje się głupio i idzie sobie dalej jak gdyby nigdy nic, to pokazuje jaki jest stosunek do ogółu sprawy i społeczeństwa.
Stoją w parku i czyhają na obywatela, a z urzędnikiem sobie pogadają i się pośmieją.
A
A 6.01.2019, 19:26
Pytam gdzie jest policja
Ha ha ha
Ha ha ha 12.01.2019, 09:11
Piwoszy szuka,bo piwo wypic to przestepstwo
mieszkanka
mieszkanka 6.01.2019, 19:21
może nasze władze pomyślą o MONITORINGU!!!Strach wychodzić wieczorem z domu!!!!
*** Pis
*** Pis 6.01.2019, 20:33
strach jak *** XD
O8
O8 6.01.2019, 19:13
Wizytówka miasta !
Jak była ochrona na dworcu to dworzec był ładny !
Żenada !!! I ten srocz plastikowy następna perełka na torcie

Pozostałe