Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Greenfield po gryfińsku [Wideo]

  • 01.02.2019, 00:23 (aktualizacja 01.02.2019, 01:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Greenfield po gryfińsku [Wideo] Marcin Stawicki
-Ta strefa jest adresowana przede wszystkim do małego i średniego przedsiębiorcy. Projekt ma za zadanie nawiązywanie współpracy tych przedsiębiorców między sobą i wymienianie się doświadczeniami. Właściciel firmy drukarskiej, gdzie drukowaliśmy materiały, już wykazał zainteresowanie jedną z działek przy tej ulicy – powiedział na konferencji 31 stycznia 2019 r. Marcin Stawicki, zastępca naczelnika referatu inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

Oto korzyści, jakie widzi gmina po zrealizowaniu inwestycji Strefa „Pomorska”:

- możliwość nawiązania współpracy przez przedsiębiorców z obszaru oddziaływania projektu z inwestorami inwestującymi w projektowanej strefie,

-pełna znajomość parametrów infrastruktury i warunków przyłączenia na etapie podejmowania decyzji o inwestycji (kompleksowe uzbrojenie terenów typu „Greenfield”),

-skrócenie realizacji inwestycji przez małe i średnie przedsiębiorstwa oraz obniżenie jej ryzyka.

Oto co o inwestycji powiedział na czwartkowej konferencji Marcin Stawicki, zastępca naczelnika wydziału inwestycji w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O konferencji z okazji oddania inwestycji pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31131,to-nowa-strefa-dla-biznesu-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marian z rodziną
Marian z rodziną 04.02.2019, 16:27
Ja na tym osiedli mieszkam 15 lat a oni je dopiero oddali do użytku . No to jak? Gdzie ja mieszkałem ? Oni rządzą od 5 lat
......
...... 03.02.2019, 10:22
temat wyczerpany i staje się nudny
dzień dobry, dekretujący chłopczyku:)
dzień dobry, dekretujący chłopczyku:) 03.02.2019, 10:31
"zadekretowałeś" chłopczyku? Trzy miliony wygwizdane, trzeba szukać nowego sposobu wypływu forsy z budżetu gminy?
A sensowność? Jak w "Misiu" - im bardziej nikt nie wie po co ten Miś, tym bardziej nikt nie zapyta...
......
...... 03.02.2019, 20:29
a tak nawiasem co słychać z |angielskimi drogami" tam dopiero był przekręt.nie interesuje to nikogo?
do fake newsiarza - to żeś porównał:)
do fake newsiarza - to żeś porównał:) 03.02.2019, 21:18
pytaj Sawaryna - taki dobry prawnik:)
prokurator
prokurator 03.02.2019, 20:52
Nic nie słychać, bo to g.. nie afera. Poczekajmy na dzialania CBA przy tych drogach.
......
...... 04.02.2019, 07:36
jeżeli pół melona na to co pozostało po tych drogach to gratuluję ciekawego oglądu na real.przejedż sie na rapackiego do sklepu może koła nie urwiesz.to jest g....nie droga.to jest czyściutka aferka ,cacuś
masz rację - afera:) tylko czyja:):):)
masz rację - afera:) tylko czyja:):):) 04.02.2019, 10:49
sklerotyku - jaka Rapackiego? Ty jak z tym atakiem na Romanicza że "niebotyczne" pieniądze Z GMINY (czyli od Sawaryna sic!) bierze!
Doczytaj, doucz się, przypomnij sobie. Potem nawalaj w... Sawaryna i jego ulicę Rapackiego...
......
...... 04.02.2019, 18:08
rozumię kto pisze .młodzierz weszpolska .ulica żołnierzy przeklętych czyli bandziorów a nie hrabiego Rapackiego.brawo marzy wam sie to samo wasze hasło "sierpem i młotem czerwoną hołotę
a ten jak zawsze nie na temat:)
a ten jak zawsze nie na temat:) 04.02.2019, 18:42
od kiedy leszku Sawaryn z Nikitińskim to "weszpolacy i bandzory"?
Rapackiego przecież jest!
Mieszkaniec "strefy
Mieszkaniec "strefy 03.02.2019, 00:47
Ludzie ta "strefa" a raczej strefka istnieje od dobrych kilkunastu lat. To jest tylko przełożenie i utwardzenie drogi z infrastrukturą za trzy miliony.
srebrna ulica:)
srebrna ulica:) 03.02.2019, 00:53
a słynna "autostrada w las" to kolejne miliony. I niespotykane tempo... Tylko jak powstaną tam nowe zakłady na kolejnych działkach, których wartość właśnie wzrosła - to mieszkańcy domków wokół się ucieszą. I ci, którzy mieszkają wzdłuż dróg...
Monopoly
Monopoly 02.02.2019, 00:07
Kristone to ci sami co przełożyli dobry chodnik na nowy na Reymonta przed posesją wicka Milerowi i ci co robią Iwaszkiewicza i 11 Listopada.
......
...... 01.02.2019, 18:25
panowie .w/g tego co piszecie to burmistrza i wicków CBA zamknie .nastanie komisarz Romanicz i era szczęśliwości w Gryfinie .tylko gdzie wy znajdziecie nowego wroga ?
Pies
Pies 03.02.2019, 01:05
Ano zamknie i co ?
Kris
Kris 02.02.2019, 00:29
Odnosząc się tylko do wroga, powiem tak: prawdziwym wrogiem jest niegospodarność i korupcja. To są rzeczy które trawią społeczności.
......
...... 02.02.2019, 05:48
tu ci przyznam rację jest mało chwalebne "polnisze wirszaft"(fonet)nic dodać nic ująć
mętność
mętność 02.02.2019, 11:03
w mętnej wodzie ryby lepiej biorą. Podobno. Bo inni uważają, że taka ryba mułem jedzie...
gdzie wicek od inwestycji?
gdzie wicek od inwestycji? 01.02.2019, 17:47
tylko Miler urlop weźmie, już mu gwiazdor od oświaty (z wyjątkiem szkoły w Chwarstnicy - bo ona w kompetencji burmistrza;)) zabiera konferencję...
odlot
odlot 01.02.2019, 14:44
Za drzwiami sali ślubów mamy do czynienia ze sferą znana dotąd tylko Edgarowi Allanowi Poe, autorowi" Opowieści niesamowitych", bo tam, w magistracie, nawet kandydatki na etaty sprzątaczek musza mieć wykształcenie średnie lub średnie zawodowe oraz muszą pisac list motywacyjny, dlaczego pragną sprzątać i ze sprzątaniem biurek oraz muszli klozetowych pragną wiązać swoją przyszłosć. Z jakimi niuansami i wymogami wiążę się w mniemaniu magistratu upowszechnianie kultury fizycznej?
wojenka między wickami?
wojenka między wickami? 01.02.2019, 12:25
hmmm - a gdzie wiceburmistrz od inwestycji? Wicek od oświaty wepchnął się na cudzą konferencję, bo brakuje mu własnych sukcesów?
Dlaczego robią konferencję o inwestycjach bez burmistrza od tych spraw?
Tylko jeden wyjechał drugi pod nim ryje?
podgryzanie...
podgryzanie... 01.02.2019, 15:36
organizowanie takiej konferencji pod nieobecność wicka od inwestycji i wepchnięcie się tego, co musi mieć czas na ochłonięcie - faktycznie dziwne...

żart
żart 01.02.2019, 12:05
Już myslałem, że chodzi o grę w golfa ;)
lista obecności
lista obecności 01.02.2019, 10:16
A dlaczego na konferencji nie było naczelnika inwestycji? Dlaczego na tej konferencji nie było wiceburmistrza od spraw inwestycji? Przypadek?
czacho
czacho 01.02.2019, 11:47
Widocznie szykują się zmiany kadrowe.
Czy tylko przypadek i tak im spadają gruszki do fartuszka ?
Czy tylko przypadek i tak im spadają gruszki do fartuszka ? 01.02.2019, 08:28
Firma Kristone to już chyba na etacie w gminie.
......
...... 01.02.2019, 04:41
to zalane osiedle to efekt likwidacji stawku po kwaszarni.niemcy wiedzieli co robią budując stawek .ciekawe pytanie ,za którego burmistrza go zlikwidowano .to samo jest ze zlikwidowanym stawkiem przy pałacyku który podmaka
mleko się rozlało
mleko się rozlało 01.02.2019, 12:38
heniek uwielbiał wszystko zasypywać albo zamiatać pod dywan.... bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal
zalewajka młynarczyka...
zalewajka młynarczyka... 01.02.2019, 13:17
przewodniczący rady gminy i komisji rewizyjnej jakoś nie protestowali... Mieli w tym udział?
K.
K. 01.02.2019, 08:30
Gdzie kwaszarnia a gdzie Komandor ? To brak przepompowni i duży obszar odkrytej ziemi zamiast chodników i parkingów no i ta woda z drogi do Parkera i mamy potop.
......
...... 01.02.2019, 08:58
ty wiesz swoje i kwita.nie dotrze nic innego
a ten jak zawsze nie na temat...
a ten jak zawsze nie na temat... 01.02.2019, 12:27
problem w tym, że do ciebie nie dotrą żadne fakty - nawet takie, że to nie ma związku ze sobą, bo zalewa domy dopiero po zrobieniu wadliwej drogi...
zalewajka mlynarczyka
zalewajka mlynarczyka 01.02.2019, 13:19
on ma na wszystko odpowiedź - "to nie kompetencja Sawaryna" - jak podtopiony blok na 1 maja - który zaczął być zalewany w tej kadencji a Sawaryn poradził mieszkańcom, żeby sobie milion wydali na izolację...
dodatek
dodatek 01.02.2019, 15:20
do zalewajka: Dodajmy, że gmina jest w części właścicielem!
Skandal
Skandal 01.02.2019, 02:08
To zalane osiedle przy Komandorze to wasze dzieło ? I nic nie robicie w tej sprawie !!!
słowik
słowik 01.02.2019, 01:31
Wolę polskie tytuły.

Pozostałe