Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Wpadł z drzwiami i zniszczył jej mieszkanie, a potem…

  • 05.02.2019, 20:00 (aktualizacja 05.02.2019, 20:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadł z drzwiami i zniszczył jej mieszkanie, a potem… Policja (arch.)
31-latek dobijał się do mieszkania swojej 21-letniej dziewczyny. Ta nie chciała otworzyć. Więc mężczyzna wyważył drzwi. Następnie po sprzeczce zdemolował mieszkanie. Ale to nie był koniec.

31-latek po wyjściu z mieszkania zniszczył jeszcze samochód na parkingu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 lutego 2019 r. na ul. Narciarskiej w Chojnie. Sprawa została zgłoszona na policję.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Informator
Informator 07.02.2019, 14:09
To nie była jego dziewczyna tylko znajoma narkomanka która go oszukała na pieniądze
pink
pink 07.02.2019, 14:19
Jakie on mógł jej pożyczyć pieniądze skoro to drobny złodziejaszek?
pyt
pyt 07.02.2019, 11:53
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Ed
Ed 07.02.2019, 12:03
Jak byli to go nie wychowali, a teraz im wstyd.
.....kopulował
.....kopulował 07.02.2019, 11:53
z autem?
kozy nie było?
kozy nie było? 07.02.2019, 22:23
Może pijany był?
Zyla
Zyla 06.02.2019, 14:56
Biedron nawrócić kazał
Antoni
Antoni 06.02.2019, 13:08
Taki fikolek wie, ze prawo dziala w sposob nie powodujacy uszczerbku na zdrowiu (wiadomo o co chodzi), takze nie grozne jest dla niego ewentualny areszt na 24h i jakas tam grzywna. Tak dziala prawo i napisze odwaznie, ze jest to przyzwolenie dla najwiekszych agresorow.
bławatek
bławatek 06.02.2019, 09:04
Jedno trzeba stwierdzić - normalny to ten gość nie jest!
Murek
Murek 06.02.2019, 06:16
Łobuz kocha najbardziej
kaliber44
kaliber44 05.02.2019, 23:57
No i kto ją będzie tak mocno kochał jak ON?
taa
taa 06.02.2019, 00:19
Udowodnił, że może z tej miłości zrobić wszystko...
club
club 05.02.2019, 23:48
Każdy człowiek ma prawo do drugiej szansy. Nie życzcie nikomu co Wam nie miłe bo zło wraca ze zdwojoną siłą i nigdy nie wiadomo co nam w życiu jest pisane.
Państwo nie daje rady. Chcemy powrotu prawa samosądu.
Państwo nie daje rady. Chcemy powrotu prawa samosądu. 06.02.2019, 17:58
Jaka druga szansa. Psychol drugi raz ją zabije. Do pierdla z nim niech ostygnie.
mama
mama 05.02.2019, 22:21
Kompletne bzdury jaki chlopak to byl napad
szejk
szejk 05.02.2019, 23:48
Napadł na samochód jak wychodził z domu?
M
M 06.02.2019, 06:38
Napadl na curke w kominiarce z wiertsrka w reku i to wcale nie byl jej chlopak kompletne bzdury z kond ten falsxywie napisany artykul
ewa
ewa 06.02.2019, 10:48
Sądząc po pisowni to wyższa sfera :) Widać facet wart "curki" i całej rodzinki:)
Go
Go 15.02.2019, 14:02
Dokładnie. Tragedia jest fakt że dziecko było tego świadkiem. ... Jak matka mogła pozwolić na tp aby jej dziecko miało kontakt z takim otoczeniem. Dla Mnie to sprawa dla MOPsu
heh
heh 05.02.2019, 21:53
Bohater:) twardy gość taki to mi imponuje. Szczęściara z tej dziewczyny, a jaki musi być w łóżku mmmm
Jola
Jola 06.02.2019, 18:00
Nie staje mu to usiłuje udowodnić pięściami jaki z niego maczo.
Iwone
Iwone 05.02.2019, 21:36
Powinni twarz pokazać...może to by damskiego boksera czegoś nauczyło!
kuchnia
kuchnia 05.02.2019, 21:45
Przecież on jej nie bił tylko szklanki... z szafą...
atena
atena 05.02.2019, 21:28
masakra co wy piszecie znacie prawde nie znacie brak słów
ewa
ewa 05.02.2019, 22:05
Jaka by prawda nie była widac że ten koleś ma z deklem nie halo .Jak najbardziej pisać o takich oszołomach , Chojna to mała mieścina może zdeka bedzie jemu wstyd.
Ambroziak
Ambroziak 05.02.2019, 21:37
Cokolwiek by się nie stało facet nie miał prawa niszczyć cudzej własności oraz pokazywać na co go stać przy dziecku, na pewno poza pokazem swej ułomnej siły w słowach nie przebierał. Ponoć człowiek osoba myśląca.. powinien posiadać kulturę choć w obecnych czasach ludzie nie potrafią być uprzejmi, pomocni od siebie nic nie dadzą a wszystko się należy.
opowiem wam historię
opowiem wam historię 05.02.2019, 21:21
Było tak: Mężczyzna odkrył kobietę i wynalazł seks. Kobieta odkryła seks i wynalazła ból głowy... Mężczyzna odkrył handel i wynalazł pieniądze. Kobieta odkryła pieniądze i to zrujnowało mężczyznę!
....
.... 05.02.2019, 21:17
tak to jest jak się żyje z konkubentem
feministka
feministka 05.02.2019, 21:17
A ja zawsze mówilam. że faceci to zło tego świata:)
przyczyna gwałtownego rozstania
przyczyna gwałtownego rozstania 05.02.2019, 21:03
Zbyt duża różnica wieku.
leningrad
leningrad 05.02.2019, 21:03
Ludzie to nie potrafią rozstać się kulturalnie tylko afera na cały blok.
Chojenski cwaniak
Chojenski cwaniak 05.02.2019, 20:54
*** nic tylko w *** go idiote
Fox