Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

W kominiarce z wiertarką napadł w biały dzień

  • 6.02.2019, 09:39 (aktualizacja 06.02.2019 09:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W kominiarce z wiertarką napadł w biały dzień Policja (arch.)
To było jak jakiś horror. Działo się to jednak w biały dzień w jednej z miejscowości powiatu gryfińskiego. Trzydziestolatek zachowywał się jak potwór, strasząc matkę z rocznym dzieckiem.

21-latka wynajmowała mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu Lotnisko w Chojnie. Nagle ktoś zaczął pukać do drzwi. Przez wizjer kobieta zobaczyła mężczyznę… w kominiarce. Nie otworzyła. Schowała się z dzieckiem w pokoju. Mężczyzna zaczął wtedy krzyczeć, walić w drzwi. Nagle kopnięciem z ogromną siłą wyważył drzwi. Wpadł do mieszkania w kominiarce i z wiertarką w ręku. Krzyczał. Zaczął demolować mieszkanie. Zniszczył telewizor. Zaczął grozić kobiecie i jej dziecku. Na szczęście w mieszkaniu był znajomy 21-latki. To jemu udało mu się wyprowadzić napastnika z mieszkania.

Bandyta zdołał jeszcze zniszczyć samochód, który stał przed blokiem.

21-latka zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze szukali podejrzewanego i go znaleźli. Okazało się, ze to 31-latek, mieszkaniec Chojny, dobrze znany organom ścigania.

Co tak rozsierdziło mężczyznę, dokładnie nie wiadomo. Napastnik był pijany i prawdopodobnie pod wpływem narkotyków. Przez pewien czas odbywał karę w więzieniu…

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 lutego ok. godz.14.30.w Chojnie. O Zdarzeniu pisaliśmy już wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31183,wpadl-z-drzwiami-i-zniszczyl-jej-mieszkanie-a-pote

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sasa
sasa 10.02.2019, 11:39
Art. 280 KK „§ 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. najmniej dwa latka
......
...... 8.02.2019, 05:16
a nie był to ajwaj na gościnnych występach?
puk puk
puk puk 10.02.2019, 12:37
dałem ci plusa ha ha ah to był darus wieczorek
Kolor
Kolor 7.02.2019, 14:48
Okularki pierwsza klasa, Policjant w woodstockowej koszulce tez
Rafaello
Rafaello 7.02.2019, 11:03
A Może przyszedł z wkrętarką składać meble z ikea ?
dyl
dyl 7.02.2019, 12:11
najbliższa Ikea, to chyba dopiero w Berlinie, he,he
kuksu
kuksu 7.02.2019, 11:12
Nie ważne po co przyszedł, ważne że wyważył drzwi i zobił demolkę i zastraszał. To sa fakty, a nie brednie.
Laura
Laura 6.02.2019, 20:39
Skad wy bierzecie te bajki jpr wieszkosc z palca wyssana grubo widze.. Teroryzowal roczne dziecko.. Haha
Żul
Żul 7.02.2019, 21:45
Twojego starego sterroryzowali pod żabką bo nie miał na kolejne wino
Gosc
Gosc 6.02.2019, 19:43
Najpierw panna wolala o pomoc tego pana a na koniec mowi mu ze ma wypier**lac wiec dziwne ze pozniej wpada i rozwala to co w czym pomogl xd a skąd mogl wiedzieć ze dziecko w domu skoro ostatnimi dniami go tam nie było
klucz
klucz 7.02.2019, 11:15
Skoro nie chciała go wpuścić, to znaczy, że nie chciała aby przyszedł. Nie oznacza nie i tyle. A jak nie widział dziecka w domu to tylko świadzczy jak alkohol i narkotyki zniszczyły mu mózg.
Resich-M
Resich-M 6.02.2019, 17:49
Horror klasy "B"
ładne z niego ziółko
ładne z niego ziółko 6.02.2019, 17:24
Przecież on kilkanaście lat siedział w więzieniu!
XD
XD 6.02.2019, 15:04
Od kad kaczorek ja zostawil to co krok ma jakies akcje w nowym towarzystwie heh edkowi moze i od***o ale tez nie wiadomo do konca czemu moze panna mu cos naobiecywala xd ale no nie powinien tak robic :)
poznaję gościa w kominiarce
poznaję gościa w kominiarce 6.02.2019, 14:29
To trzepomózg wiertaroręki z ulicy Wiązów!
tia
tia 6.02.2019, 11:32
Należy się spodziewać, ze napastnik i ofiara się znali. Oczywiscie nie ma to żadnego znaczenia, po prostu takie akty chuligaństwa powinny być karane karą bezwzględnego więzienia oraz odpracowaniem szkód w przywięziennym zakładzie pracy...
nones
nones 6.02.2019, 12:13
tia, ma rację, coraz częściej jest przyzwolenie na agresję, tak jak w przypadku pano Ogórek.
nie tak całkiem, chociaż trochę w tym racji jest...
nie tak całkiem, chociaż trochę w tym racji jest... 6.02.2019, 12:24
mówisz o tej pani, co przez otwarte okno słała "całusy" przebranemu koledze pracującemu w TVP?
Wrzuć w przeglądarkę Cugier Kotka i Kurski...
nones
nones 6.02.2019, 12:47
Tak czy inaczej nie powinni Ogórek atakować!
skwaszony
skwaszony 7.02.2019, 00:04
A co ma do tego Ogórek!
opanowana
opanowana 6.02.2019, 11:24
Przecież wiadomo kto pisze te negatywne komentarze. Człowieku opanuj się bo może zająć się tobą prokuratura!
halo
halo 6.02.2019, 11:22
Pisanie negatywnych komentarzy na osobę napadnięta jest podłe. To ofiara jest winna przemocy? Ludzie zastanówcie się co piszecie!
Klaudia
Klaudia 6.02.2019, 16:07
Dziękuję. :)
masiarz
masiarz 6.02.2019, 11:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

czekan
czekan 6.02.2019, 10:27
Po prostu gość był tak nacpany że pomylił mieszkania!
żenada
żenada 6.02.2019, 10:22
O brat napastnika się odezwał i jeszcze sugeruje głupkowato ze to ofiara była winna.
Serwis agd
Serwis agd 6.02.2019, 10:20
A wiertarka miała udar ?
narko test
narko test 6.02.2019, 10:21
Nie tylko własciciel po dopalaczach!
Dareckkkki
Dareckkkki 6.02.2019, 10:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mm
Mm 6.02.2019, 11:04
A ty materacem jesteś i wiesz co noc że inny? Czy sam tam kiedyś byłeś hihi 😂 bozee ludzie ile was nienawiści
kolec
kolec 6.02.2019, 10:04
Jak naćpany to wszytko wiadomo.
Arekxxx
Arekxxx 6.02.2019, 10:03