Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Strzelanina w bloku. Ranny odwieziony do szpitala

  • 25.02.2019, 19:12 (aktualizacja 26.02.2019, 09:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Strzelanina w bloku. Ranny odwieziony do szpitala
Do użycia broni doszło w jednym z bloków przy skrzyżowaniu ulic Łużyckiej z Policyjną w Gryfinie. -Wyraźnie było słychać wystrzały. Było pełno policji i w końcu przyjechała karetka pogotowia – opowiadana nam mieszkaniec Gryfina.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, policja interweniowała w jednym z mieszkań przy ul. Łużyckiej. Tam doszło do użycia broni przez funkcjonariusza. Policja nie udziela informacji o zdarzeniu. Nie wiadomo w jakich to było okolicznościach.

Mieszkańcy widzieli, jak rannego mieszkańca Gryfina odwieziono z raną postrzałową do szpitala. W Gryfinie go nie ma, więc prawdopodobnie został przetransportowany do Szczecina.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 24 lutego 2019 r.

 

Aktualizacja 26 lutego 2019 r.

Więcej o sprawie tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31383,rzucil-sie-na-policjanta-z-nozem-ranny-trafil-do-s

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poli
Poli 04.06.2019, 09:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Martunia
Martunia 30.05.2019, 21:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Aśia
Aśia 23.05.2019, 18:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kogut
Kogut 17.04.2019, 21:32
Kiedys byla Żygadlowa teraz jest Cieślakowa
Swedra
Swedra 16.04.2019, 11:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Weronika
Weronika 16.04.2019, 11:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kasia
Kasia 15.04.2019, 18:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hugo boss
Hugo boss 15.04.2019, 18:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hihi
Hihi 15.04.2019, 12:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Miki
Miki 12.04.2019, 17:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 12.04.2019, 14:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Veta
Veta 12.04.2019, 14:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Piotr
Piotr 12.04.2019, 12:43
A czemu ktos taki madry jest i po nazwisku pisze. Takie rzeczy ba publicznych forach ciekawe jak do odpowiedzialnosci pojdziesz czy bedziesz taka madra lub madry.
Imprezowicz
Imprezowicz 13.04.2019, 06:40
Pewnie znowu Martusia za Palkesa sie podaje. Tak samo jak lewymi kontami malolatow straszyla. Zeby jej gołe foty do neta nie trafily
Zły wujek
Zły wujek 12.04.2019, 12:48
Palkes jak to ty to dawaj na mesengera
...........
........... 10.04.2019, 12:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Arek
Arek 05.04.2019, 20:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pabian
Pabian 04.04.2019, 18:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tomek
Tomek 03.04.2019, 21:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hahahah
Hahahah 04.04.2019, 08:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bita śmietana
Bita śmietana 22.03.2019, 08:25
Nie pochwalam takich rozwiązań. Bo zadne dziecko nie wybiera sobie rodzicow, jednak Martusiu Piekniusiu nie tak dawno dodawałas podobne komenatrze o mnie!!! Zobacz jak karma wraca. Nie wiem co masz w glowie ?! Zeby tak kazdego nienawidziec. Zeby cieszyc sie jak komus sie nie uklada. I nawet swojej przyjaciolce zle zyczyc. Ale uwierz ze nikt nie bedzie pamietal ile par butow mialas czy ile w usta tego napchałaś ale to jaka jestes dla innych. I nie chodzi tu o przesłodzone kometarze do "kolezanek" na fejsie. Uwierz lajki pod zdjeciami nie sa wyznacznikiem synpatii. I szczerze to nawet jak sobie piersi zrobisz to na nie wiele to sie zda
Bo malo soba reprezentujesz.
kula
kula 26.02.2019, 23:26
Jest grubo.
zakazać noży ha ha ah