Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Strzelanina w bloku. Ranny odwieziony do szpitala

  • 25.02.2019, 19:12 (aktualizacja 26.02.2019 09:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Strzelanina w bloku. Ranny odwieziony do szpitala
Do użycia broni doszło w jednym z bloków przy skrzyżowaniu ulic Łużyckiej z Policyjną w Gryfinie. -Wyraźnie było słychać wystrzały. Było pełno policji i w końcu przyjechała karetka pogotowia – opowiadana nam mieszkaniec Gryfina.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, policja interweniowała w jednym z mieszkań przy ul. Łużyckiej. Tam doszło do użycia broni przez funkcjonariusza. Policja nie udziela informacji o zdarzeniu. Nie wiadomo w jakich to było okolicznościach.

Mieszkańcy widzieli, jak rannego mieszkańca Gryfina odwieziono z raną postrzałową do szpitala. W Gryfinie go nie ma, więc prawdopodobnie został przetransportowany do Szczecina.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 24 lutego 2019 r.

 

Aktualizacja 26 lutego 2019 r.

Więcej o sprawie tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31383,rzucil-sie-na-policjanta-z-nozem-ranny-trafil-do-s

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kogut
Kogut 17.04.2019, 21:32
Kiedys byla Żygadlowa teraz jest Cieślakowa
Swedra
Swedra 16.04.2019, 11:35
Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra Swedra swedra swedra
Weronika
Weronika 16.04.2019, 11:32
Martulko wlosy paznokcie botoks w ustach i policzkach to nie wszystko. Palkesik ci uciekl i co teraz kolejna ofiare se upatrzysz. Nigdy normalnie nie bedziesz zyla bo sie nie nadajesz. Zobacz co w biedulu sie dzialo jak uciekalas i co robilas tam. Juz wtedy wszyscy sie usmiechali co Martusio. Zal mi ciebie naprawde a alkohol narkotyki i baletki to nie wszystko.
Kasia
Kasia 15.04.2019, 18:55
A kamilka siedzi i sie cieszy ze kolezaneczke jada haha przyjacioleczki
Hugo boss
Hugo boss 15.04.2019, 18:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hihi
Hihi 15.04.2019, 12:10
Haha swędrowska w koncu ktos nosa ci utarł. ***as sie na hektary a teraz jaka ona pani. No proszę proszę. Żal mi ciebie.
Miki
Miki 12.04.2019, 17:14
szlaufy
?
? 12.04.2019, 14:15
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Gryfinianki
Veta
Veta 12.04.2019, 14:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Piotr
Piotr 12.04.2019, 12:43
A czemu ktos taki madry jest i po nazwisku pisze. Takie rzeczy ba publicznych forach ciekawe jak do odpowiedzialnosci pojdziesz czy bedziesz taka madra lub madry.
Imprezowicz
Imprezowicz 13.04.2019, 06:40
Pewnie znowu Martusia za Palkesa sie podaje. Tak samo jak lewymi kontami malolatow straszyla. Zeby jej gołe foty do neta nie trafily
Zły wujek
Zły wujek 12.04.2019, 12:48
Palkes jak to ty to dawaj na mesengera
...........
........... 10.04.2019, 12:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Arek
Arek 5.04.2019, 20:19
Bawią sie koleżaneczki na ostro. Impreza za imprezą i pukanko a później głupie komentarze. Pozdrowionka
Pabian
Pabian 4.04.2019, 18:17
Teraz robi w zabawkach i udaje wielka Dame a szwagry sie ciesza. Wariatka Gryfinska
Tomek
Tomek 3.04.2019, 21:09
Miałem ja w windzie na Słowiańskiej
Hahahah
Hahahah 4.04.2019, 08:47
Nie Ty jeden ją miał. Pół miasta może powiedzieć to samo 🤣🤣
Bita śmietana
Bita śmietana 22.03.2019, 08:25
Nie pochwalam takich rozwiązań. Bo zadne dziecko nie wybiera sobie rodzicow, jednak Martusiu Piekniusiu nie tak dawno dodawałas podobne komenatrze o mnie!!! Zobacz jak karma wraca. Nie wiem co masz w glowie ?! Zeby tak kazdego nienawidziec. Zeby cieszyc sie jak komus sie nie uklada. I nawet swojej przyjaciolce zle zyczyc. Ale uwierz ze nikt nie bedzie pamietal ile par butow mialas czy ile w usta tego napchałaś ale to jaka jestes dla innych. I nie chodzi tu o przesłodzone kometarze do "kolezanek" na fejsie. Uwierz lajki pod zdjeciami nie sa wyznacznikiem synpatii. I szczerze to nawet jak sobie piersi zrobisz to na nie wiele to sie zda
Bo malo soba reprezentujesz.
ania-_tomczak
ania-_tomczak 24.03.2019, 23:55
Usta robią robote jest mistrzynią dolnego planu i kazdy z Niepodległości i nie tylko jest zadowolony jezeli wiecie o co chodzi. SWENDRA RZĄDZI...Polecam
BINOWO
BINOWO 2.03.2019, 21:52
MOGLI ZASTRZELIĆ SWENDROWSKIEJ BACHURA !!! JEDNEGO ZŁODZIEJA BĘDZIEMY MIELI Z GŁOWY W PRZYSZŁOŚCI!!! CÓŻ SIĘ DZIWIĆ MATKA Z DOMU DZIECKA!!!!!


ania-_tomczak
ania-_tomczak 24.03.2019, 23:52
Swedra bo o niej tu mowa to alkoholiczka ktora w swojej botoksowanej glowie ma tylko imprezki i przelotnych małolatów a mąż w Norwegi nieświadomy ***... Juz podobno Eks. Kto chce niech dzwoni jak ma jakas imprzeze
Zelechowo
Zelechowo 6.03.2019, 14:23
Znowu Solecka wypisuje z zazdrości bo jej dziecko za Agresje zabrali!!!!
Ja
Ja 2.03.2019, 23:03
Znowu się zaczyna.
kula
kula 26.02.2019, 23:26
Jest grubo.
zakazać noży ha ha ah
zakazać noży ha ha ah 26.02.2019, 17:50
postrzelony postrzelił postrzelonego i jest dwóch postrzelonych ba nawet trzech ha ha ah teraz razem będa chodzić do psychuszki do spowiedzi ha ha ah
......
...... 26.02.2019, 13:04
powiem wam jedno .kto był zapobiegliwy to przy wycofywaniu śie ruskich ,a to kałacha z amunicja a to dziektiara zachomikował .tak ze ten policaj z pistolecikiem niech uwaza ,kałach ma 30 naboi 7,62 (teraz 5,6) ale amunicji zostało od groma
......
...... 26.02.2019, 17:12
tak dla ciekawosci .na strzelnicy na witominie zaliczyłem na 5 strzelanie nocne na 200 m.ale to były lata 60te gdzie w polsce było jeszcze wojsko.teraz terytorialsi jak patrzę : to ma nas obronic przed ruskimi . na samo słowom specnaz uciekna pod pierzynke do mamusi .(jak niejaki Jarosław)
Kogo wy bronicie ?
Kogo wy bronicie ? 26.02.2019, 12:33
Wtargnęli do mieszkania bez nakazu po 22.00 i zastrzelili właściciela. Co robi policja ? Niech ujmą bandytę. Kolejny gryfiński absurd. Już nawet we własnym domu trzeba bać się policji..
Paweł
Paweł 26.02.2019, 12:38
To on nie żyje? Moze to groźny przestepca, może miał narkotyki?

Pozostałe