Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Rzucił się na policjanta z nożem. Ranny trafił do szpitala

  • 26.02.2019, 09:22 (aktualizacja 26.02.2019, 12:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rzucił się na policjanta z nożem. Ranny trafił do szpitala
Sytuacja została zinterpretowana przez policjanta jako bezpośrednie zagrożenie życia. Mężczyzna miał rzucić się na funkcjonariusza z nożem. Ranny napastnik został odwieziony do jednego ze szczecińskich szpitali.

Padły strzały podczas interwencji policji o godz. 2.30 w nocy 24 lutego 2019 r. w mieszkaniu w bloku przy skrzyżowaniu ulic Łużyckiej z Policyjną w Gryfinie. Mężczyzna był bardzo agresywny, a na dodatek uzbrojony w dwa noże. Nie wykonywał poleceń wezwanych do mieszkania funkcjonariuszy. Policjant w samoobronie musiał użyć broni palnej. Mężczyzna z raną postrzałową trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

O sprawie informowaliśmy już tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31380,strzelanina-w-bloku-ranny-odwieziony-do-szpitala

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bliski kolega
Bliski kolega 03.03.2019, 10:52
Znam go od piaskownicy on był zawsze narwany jak popije czy coś odwalało mu i to bardzo nie dziwię się ze z nożami latał bo w rodzinnym domu z siekierą latał xD
szok
szok 28.02.2019, 01:29
Rany Julek!
hmmm...
hmmm... 27.02.2019, 23:28
Kaskader bez kasku!
Tragedia
Tragedia 26.02.2019, 23:31
Łużycka. Ulica śmierci.
narwaniec
narwaniec 26.02.2019, 19:07
Jak na kasie siedział też taki był narwany.
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 26.02.2019, 14:14
Młody, postrzelony...
Co na tosrutu tutu ?
Co na tosrutu tutu ? 26.02.2019, 12:37
Gryfino jak dziki zachód. Codziennie kilka strzelanin, wypadków na Łużyckiej i Chrobrego i harce nożowników a do tego zdewastowane auta i watahy meneli na dworcu i w bankomatowych pomieszczeniach.
wojenka nie tylko na moście
wojenka nie tylko na moście 26.02.2019, 12:39
Witamy w grodzie Mietka!
Idzi
Idzi 26.02.2019, 12:35
Z nożem na mundurowego? To lepszy bandzior!
kurtka
kurtka 26.02.2019, 11:15
Skoro policjanci byli po anbój to znaczy, ze kula przeszła na wylot.
Obywatel
Obywatel 26.02.2019, 10:41
Zgr ty lepiej w głowę puknij. Czy może wchodzić.?cos ty się kryminalnych naogladal na Polsacie?
Zgr
Zgr 26.02.2019, 13:23
Obywatelu ***u z PRLu lebszy Polsat niz Niemiecki TVN .Po wypowiedziach twoich wyglada ze twoi rodzice po przyjezdzie z Ukrainy świń w PGR pilnowali .
Zgr
Zgr 26.02.2019, 10:39
To policja moze wchodzic do mieszkania w nocy ??
grat
grat 26.02.2019, 11:13
Widocznie jakś zadyma była.
Koleżanka postrzelonego
Koleżanka postrzelonego 26.02.2019, 10:23
Nawet ludzie nie wiecie co się wydarzyło tak naprawdę a wypisujecie głupoty na ten temat.
Kwas
Kwas 26.02.2019, 11:00
Opowiadaj
mocny strzał
mocny strzał 26.02.2019, 09:41
Na filmach o mafii strzelają w kolano.
Fakt
Fakt 26.02.2019, 12:49
W gryfindorze miernoty samorządowe same sobie strzelają w kolano
ważne
ważne 26.02.2019, 09:37
A w co go policjant postrzelił?
Jd
Jd 26.02.2019, 09:54
W głowę
W