Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wybrano nowy zarząd UKS Morzycko Moryń [FOTORELACJA]

  • 03.03.2019, 19:32 (aktualizacja 03.03.2019, 20:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybrano nowy zarząd UKS Morzycko Moryń [FOTORELACJA]
Mariusz Gajowy został nowym prezesem UKS Morzycko Moryń. Na wiceprezesa wybrano Marcina Mularczyka. Skarbnikiem została Barbara Sołoducha, a sekretarzem - Robert Chrzanowski. Członkami zarządu są jeszcze Adam Bryl i Roman Wierzbicki. Trenerem będzie Łukasz Truskowski, który prowadził drużyny Czcibora Cedynia czy Odrzanki Radziszewo.

Nadzwyczajne walne zebranie członków UKS Morzycko Moryń rozpoczęło się dziś 3 marca 2019 r. w domu kultury od odwołania poprzedniego zdekompletowanego zarządu. Za odwołaniem były 32 osoby, a 7 osób się wstrzymało od głosu. Na listę obecności wpisały się 44 osoby.

Zarząd klubu, zgodnie ze statutem, może liczyć od 5 do 9 osób. Zgłoszono kilkanaście osób, a sześć się zgodziło. Głosowano en bloc. 6-osobowy zarząd wybrano  jednomyślnie. Podczas przerwy zarząd się ukonstytuował i wybrał funkcyjnych zgodnie z tym, o czym już napisaliśmy na początku artykułu w leadzie.

Odwołano też dotychczasową komisję rewizyjną i powołano nową. Przewodniczącym został Łukasz Marczewski, a członkami Norbert Podsiadło Grzegorz Pawlak.

-Najważniejsze aby klub funkcjonował i mógł wystąpić o dotację w wysokości 137 tys. zł. Najważniejsze cele to tworzenie warunków dla rozwoju dzieci, młodzieży i mieszkańców gminy Moryń. Najpóźniej jesienią mają wrócić juniorzy – powiedział burmistrz Józef Piątek.

Poinformowano, że jest zarejestrowanych 14 zawodników. Kilku podczas zebrania wyraziło chęć powrotu do drużyny. Baza czeka. Jednak okazało się, że nie wszyscy zawodnicy oddali sprzęt. Przypomniano, że są też pewne zaległości wobec piłkarzy. Tymi sprawami ma zająć się nowy zarząd.

Za tydzień ruszają rozgrywki. Drużynę będzie przygotowywał Łukasz Truskowski ze Schwedt. Trener ma 34 lata i jesienią ub.r. zdał kurs UEFA A.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Orlik po moryńsku
Orlik po moryńsku 04.03.2019, 20:58
Orlik 2012, Moje Boisko – Orlik 2012 – program rządowo-samorządowy, mający na celu wybudowanie boisk w każdej gminie do 2012 roku. Hasło przewodnie programu: Zdrowe i uśmiechnięte dzieci – Najważniejsze!!!

A ja słyszałam, że godziny korzystania ustala jakiś Jasek w gminie, bo tam trenują stare konie z Klępicza?!

Jeśli to prawda? to warto się tym zająć Panie redaktorze
Orlik.
Orlik. 04.03.2019, 22:47
Widzę że osoba piszaca ten komentarz nie ma pojecia o prowadzeniu orlika.
Prosze sie nie wypowiadać na tematy o których nie masz pojecia :)
cieszynka
cieszynka 04.03.2019, 09:20
To dobra wiadomość przed nadchodzącymi meczami i kto życzy dobrze klubowi na pewno się z tego cieszy.
Kaśka
Kaśka 04.03.2019, 08:03
Ludzie opamiętajcie się! Nie ma klubu źle będzie też źle.Co z Wami? Trzeba było iść , nikt nikomu nie bronił a nie anonimowo tutaj czepiać się kto chory kto nie chory.Ci wszyscy ludzie to lokalni patrioci , chcą ratować to, co mamy od 60 LAT! Brawo!
kawa z rana
kawa z rana 04.03.2019, 08:14
Kilku rozłamowców liczyło,z ę o nich potop, a tu taka przykra dla nich niespodzianka. Więc muszą dać upust złości.
Plażowicz
Plażowicz 04.03.2019, 07:26
Pawilon na plaży burmistrz wystawił do dzierżawy. Ciekawe czy będzie chětny na sezonowy biznes
Piątek Sobota Niedziela
Piątek Sobota Niedziela 04.03.2019, 02:07
suma IQ zarządu..... lepiej nie pisać... bo będzie cieniutko
euzebio
euzebio 04.03.2019, 21:00
skad wiesz jak jeszcze nie mieli szansy podzialac nawet. wznowienie rozgrywek po tym co zostawili Pan Cz. T i R.J bedzie wielkim sukcesem! masakra jaka niekompetencja i brak odpowiedzialnosci ale prawda ich dosiegnie
wyliczyłem
wyliczyłem 04.03.2019, 08:13
Ok. dwa razy większy od poprzedniego.
kolec
kolec 03.03.2019, 23:08
Są duże szanse na utrzymanie ale niektórym to wyraźnie nie leży!
xxx
xxx 03.03.2019, 23:12
Trener was pogrąży
pałka
pałka 03.03.2019, 23:20
Ty chyba jesteś były trener, zę się tak mądrzysz!
XXX
XXX 03.03.2019, 23:29
trenował Odrzanke
płakać się chce
Anti-hejt
Anti-hejt 03.03.2019, 23:04
Hejterzy moryńscy i okoliczni - przestańcie! Boli niektórych z Was że jednak klub nie padnie? nie przeszkadzajcie i lepiej pomóżcie żeby jeszcze oglądać piłke w Moryniu skoro nic juz waszym zdaniem nie ma. Zostawcie ludzi porzadnych w spokoju zajmijcie sie wlasnym nosem. Praca spoleczna jest niedoceniana. NOWY ZARZAD powodzenia!
Jaca
Jaca 03.03.2019, 22:45
Truskowski haha z Cedyni go pogonili to tu się przypałętał żenada
spokój tam
spokój tam 03.03.2019, 23:21
Was też pogonili więc cicho siedźcie!
Morynianin
Morynianin 03.03.2019, 22:56
No jak będzie tak Moryń prowadził jak odrzanke to daleka nie zajadą
Lepiej już go pogańcie
Moryń cofa się w czasie.
Moryń cofa się w czasie. 03.03.2019, 22:41
Co tam morzycko sklep spožywczy w centrum zamykają w marcu. Lodziarnia juž zlikwidowana. Tym się pan zajmij burmistrzu że wszystko plajtuje i za chwilę zostanie jeden sklep w miasteczku. Te pańskie kontynułowanie to jak widać oznacza zwijanie.
Moryniak
Moryniak 04.03.2019, 13:55
To sobie zakup ten skleb I handluj cwaniaku. Nie dziala slep bo taka jest decyzja wlasciciela I tyle. Bohater anonimowy sie znalazl.
baca
baca 04.03.2019, 11:04
co ma piernik do wiatraka
Bankrut
Bankrut 03.03.2019, 23:20
Moryń idzie śladami trzcińska kredyty i obligacje zrobią swoje.
Jola
Jola 03.03.2019, 22:50
To gdzie ludki z ratusza teraz będą robić do 15 zakupy?
baca
baca 04.03.2019, 09:16
Jola uważaj bo Ci ktoś strzeli gola!!
liczygłosy
liczygłosy 03.03.2019, 22:22
A pan burmistrz jest członkiem stowarzyszenia, że głosuje?
Tygrys
Tygrys 03.03.2019, 22:36
On jest ojcem upadku klubu
CR17
CR17 03.03.2019, 22:17
Cieszy obecność tak wielu ludzi na zebraniu Klubu, tych ktorym naprawde zalezalo i nadal zalezy na kontynuuowaniu dzialalnosci klubu i to nie tylko z gminy wbrew wszytkim rożnym opinion. I najwazniejsze ze widac tez bylych pilkarzy! doceniamy tez obecnocs tez pana Redaktora ktory naswietla tematy dla spolecznosci morynskiej. Polowa sukcesu za nami a teraz wszystkie rece a zwlaszcza nogi na poklad i GRAMY w pilke dalej! We wtorek pierwszy trening i spotkanie organizacyjne o 18.30 na boisku - DAMY RADE!
Kopacz  z okregowki
Kopacz z okregowki 03.03.2019, 22:43
A klasa w zasięgu!
Kibic.Moryn
Kibic.Moryn 03.03.2019, 20:47
Brawo !! Dziekujemy Nowemu Zarządowi I życzymy powodzenia !
Henia
Henia 03.03.2019, 20:32
A pan Heniu nie jest przypadkiem na L4?
Do pracy nie chodzi a na zebraniu w pierwszej ławie zasiada.
....
.... 04.03.2019, 18:17
Pfff .zal Ci *** ściska?
HSGHWP
HSGHWP 04.03.2019, 02:09
tak ściema!
Dr.O.Ngal
Dr.O.Ngal 03.03.2019, 22:18
Doktorku nie wpisałeś leżące L4 to Heniowi nikt nie zabroni chodzić i uczestniczyć w zebraniu...
Fred
Fred 03.03.2019, 21:14
Kto nadburmistrzowi nadskoczy
Arki
Arki 03.03.2019, 22:50
Heniek to jest gość kto mu podskoczy?
gibki
gibki 03.03.2019, 22:21
Pewno jeszcze Dzień Kobiet opędzlował.

Pozostałe