Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rafał Mucha może zastąpić Joachima Brudzińskiego w Sejmie RP

  • 19.03.2019, 17:53 (aktualizacja 20.03.2019, 07:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rafał Mucha może zastąpić Joachima Brudzińskiego w Sejmie RP
Rafał Mucha może zostać posłem. Jest to możliwe w związku z wyborami do europarlamentu, w których gryfinianin nie startuje. Jedynką na liście Prawa i Sprawiedliwości do Brukseli jest Joachim Brudziński, który nie tylko jest ministrem spraw wewnętrznych i administracji, ale i posłem. I właśnie w ławach poselskich może się wkrótce znaleźć Rafał Mucha.

Rafał Mucha startował w wyborach do parlamentu jeszcze jako prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie. Obecnie jest zastępcą dyrektora Oddziału, dyrektorem ekonomiczno-finansowym PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bara
bara 24.03.2019, 18:12
Aj waj potrafi wpisac na jednym forum nawet kilkanaście postów. Tego typu fora mają funkcję widoczną dla moderatora, ukazującą wszystkie poprzednie wpisy danego autora - one świetnie ukażą, że takie posty to ich stała działalność, żeby obrazić, zdenerwować. To taki złośliwy troll.
ajwaj aleluja i od ty.łu
ajwaj aleluja i od ty.łu 23.03.2019, 20:49
***Y NIE DORASTACIE MI NAWET DO PIĘT HA AH AH LI TYKO ZABLOKOWANIE I WYRUCHANIE MNIE Z KĄT BANKOWYCH UCZYNIŁA Z WAS ***AMI PODZIEMIA I PEDAŁÓW OPOZYCJI w nawiazaniu z syfem kurestwa jaki nas otacza ha ah ah
a  co je
a co je 23.03.2019, 20:09
ty tania dziwko jak jarek czyleko n8 chojna
kocyk
kocyk 22.03.2019, 21:41
*** kochany twój jad i nienawiść odróżniają Cię od ludzi od razu widać z kim ma się do czynienia.
ona
ona 21.03.2019, 20:21
Człowieku,buty ci szyją:)...i uszyją
i *** m,n ie to
i *** m,n ie to 23.03.2019, 20:12
,am to w butach
wyborca
wyborca 21.03.2019, 13:39
Brawo panie Rafale . Gratulacje .
Poseł z Gryfina to byłby duży sukces i zaszczyt dla mieszkańców gminy i powiatu Gryfino. Wszyscy o tym wiemy.
AJWAJ DEBIL
AJWAJ DEBIL 21.03.2019, 08:29
Wpadłem tu tylko na chwilę, żeby wylać codzienną porcję jadu.

omnia
omnia 21.03.2019, 08:23
No tylko nie on
......
...... 21.03.2019, 07:54
w nawale pomówień i oskarżeń proponuję coś innego.Zaskoczę was całkowicie.
---udajemy sie do sklepu "netto" przy wejściu jest stoisko "asprodu" .kupujemy chlebek -prosto z pieca(tak sie nazywa) kazemy pokroić .Następnie udajemy sie do sklepu "groszek" .kupujemy masełko -osełka górska_ ze Skoczowa.idziemy do domu na śniadanko.robimy kawusie zabielaną (oczywiście prawdziwą )robimy kanapeczki z chlebka i masełka.do tego kawusia .niebo w gębie .to nie kryptoreklama tylko przepis na odreagowanie złości i frustracji.a chlebek z tym masełkiem naprawdę pycha!!!!
rozumek po cholesterolku....:)
rozumek po cholesterolku....:) 21.03.2019, 15:13
jak facet ma tyle zdrobnień w jednym tekście - to nie jest to normalne. Nawet u gejów byłby takim "przegiętym"....
Nawet jeśli to miał być żart - to większość by zemdliło od tylu zdrobnień...

..... Dzisiaj, 07:54 chlebek - masełko śniadanko. kawusie kanapeczki z chlebka i masełka. kawusia .chlebek masełkiem
......
...... 21.03.2019, 16:56
'to się nie uda , to nie może sie udać jak mawiał smerf maruda .człowieku jaki ty ponury swiat sobie stworzyłeś .-"rozumek po cholesterolku"nie mozesz porzucić ponurego nastroju .Wiosna.a wy tylko niezadowolenie ,wytykanie ,wyzwiska ,insynuacje .co ci przypomniał mój tekst !?geje ?? a co maja geje do jedzenia .Z żartobliwego tekstu ,zrobiłeś koszmar. Mówisz ,ze mdli cie .musisz mieć ponure życie pozbawione jakich kolwiek oznak optymizmu .szczerze zal mi coiebie . Ocknij sie ,jak pisałem wiosna ,przyroda budzi sie do zycia .Głowa do góry
wiosna, cha cha cha
wiosna, cha cha cha 21.03.2019, 18:12
a kto poza gejami i to też przegiętymi "masełka, chlebki, kawusie, kanapeczki" pisze? Dorosły normalny facet?

A potem kupusia na kibeleczku czy w majteczki?
......
...... 22.03.2019, 05:39
poza tym u ciebie w rodzinie wszyscy zdrowi?chachacha!
hm
hm 21.03.2019, 09:23
Można trochę dżemiku? Albo chociaż miodek? :)
......
...... 21.03.2019, 10:12
można ,ale już sam chlebek z masełkiem to pycha .radzę spróbować ,na powaznie
hoh
hoh 21.03.2019, 00:19
Wg mnie komentarz z przekrojem społeczeństwa" od menela do milionera " wygrał :)
wierzę
wierzę 20.03.2019, 20:44
Mądry człowiek dokona mądrego wyboru.
wyliczanka
wyliczanka 20.03.2019, 20:43
Bez przesady, kto będąc wicedyrektorem ZEDO, mając pensję chyba porównywalną z jedną z blondynek z Banku Centralnego, chciałby zostać posłem na kilka miesięcy. ;)
gość
gość 22.03.2019, 23:38
jak to kto? Karierowicz! Polityka to nie oficjalne diety a układy i znajomości
do mentalnej blondynki
do mentalnej blondynki 20.03.2019, 20:50
Widać że blondynką jednak jesteś "mentalną". A ktoś zakazał posłom pracy zawodowej?
wyliczanka
wyliczanka 20.03.2019, 20:54
A ktoś pozwolił posłom pracy zawodowej?
faktycznie blondynka...
faktycznie blondynka... 20.03.2019, 21:27
blondynko - a wicepremier, ministrowie którzy są posłami to za darmo pracują?
Obserwator1
Obserwator1 20.03.2019, 20:26
Ludzie pokażcie,że w Gryfinie nie ma brzydkich ludzi, brzydkich intelektualnie, bo jak czytam te wpisy, to zastanawiam się skąd się biorą tacy ignoranci...Wprowadźmy poważny poziom dyskusji o naszych sprawach, bo to nasze życie trwa w tym miejscu. Gdzie się podziała lepsza strona życia publicznego? Domyślam się, że ta strona nie chce się tu udzielać, bo nie ma tu sensownej dyskusji.Szkoda, bo w innych miastach są portale, gdzie zbierają sie ludzie i tworzą dobre rzeczy dla swoich mieszkańców i to tu, w tej zachodnipomorskiem.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 20.03.2019, 19:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 20.03.2019, 18:30
MUCHA NA KRYM HA HA AH https://youtu.be/FunccG_C7E
awruk
awruk 20.03.2019, 23:03
a Ty z powrotem do kryminału ha ha ha Tam przynajmniej jesteś jako parówa ha ha ha bo tu w środowisku społecznym jesteś zwykłym śmieciem ha ha ha *** you faggot
......
...... 20.03.2019, 20:23
pan Mucha Rafał nie jest z mojej bajki .Ajwaj obraża go jednak jako człowieka . w dawnych czasach takiego chama wysmagano by batogiem i zamknięto w ciemnicy o chlebie i wodzie .mógłby tam wyć do ścian .Tak na poważnie to ten ajwaj to prymityw ,tu liznął troche ,tam od meneli spod budki usłyszał i produkuje sie .Biedna zagubiona żałosna kreatura.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.03.2019, 18:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.03.2019, 18:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.03.2019, 18:12
https://youtu.be/nCS48nKSeSs ha ha ah aha https://youtu.be/HH4XfPkuwnk to do siostry basen ha ha ah https://youtu.be/EdmZYu9Lths mnie nawet w hoj ha ha ah
ajwaj aleluja i doprzopdu
ajwaj aleluja i doprzopdu 20.03.2019, 16:57
https://youtu.be/sMkL-IH-SlY ha ha ah ah
siostra basen
siostra basen 20.03.2019, 17:30
kiedy zamkną cie u czubków?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.03.2019, 18:01
ledwo mnie znasz ha ha ah https://youtu.be/IrjizI0wsXU ha ha aha i nie chciej poiznać blizej ha ah aha kutafonie z ham burga ha ha ah a
ZK
ZK 20.03.2019, 18:06
dajcie nam ajwaja bo nam puchną .....ha ha ha ha
ajwaj i od tyłu ha ah ah
ajwaj i od tyłu ha ah ah 20.03.2019, 17:44
jak polska zostanie polską nie polinem ha ah ah
łowca imbecylów
łowca imbecylów 20.03.2019, 18:08
Czy to prawda ze twój IQ jest na poziomie paczki gwozdzi?
SAM WYCIAGNIJ WNIOSKI HA HA AH
SAM WYCIAGNIJ WNIOSKI HA HA AH 20.03.2019, 18:39
TAK HA HA AH https://youtu.be/YLZbJRUS74 HA HA AH A
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.03.2019, 15:54
ty dziwko wieczorka ha ha ah ahga https://youtu.be/HrASl1sYd5Q
Piotr
Piotr 21.03.2019, 08:18
I jak administrator pozwala na takie komentarze???!
taki artysta
taki artysta 21.03.2019, 09:30
Przecież on o sobie pisze, swoim rodowym nazwisku, to co mu ma nie pozwala na ekspresję :))))

Pozostałe