Potrzebna pomoc dla pani Anity

  • 19.04.2019, 09:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potrzebna pomoc dla pani Anity
Piszę do Państwa z prośbą o nagłośnienie zbiórki pieniędzy dla mojej koleżanki z czasów szkolnych. Anita pochodzi z Drzenina, tu się urodziła i wychowała. Po ślubie zamieszkała w Sobieradzu. Jest mamą dwójki dzieci. Choruje na raka i potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie. Będziemy wdzięczni za pomoc – pisze do nas pan Karol Żygadło.

Pan Karol podaje link do strony na której czytamy:

Mam na imię Anita i w grudniu skończyłam 35 lat. Pamiętam to jak dziś, gdy wyczułam guza w piersi. Zrobiono mi mammografię i biopsję. Wyniki dały diagnozę: rak rdzeniasty lewej piersi. Był to dla mnie i dla mojej rodziny bardzo wielki szok. Rozpoczęłam moją walkę o życie. Nie mogłam sobie uświadomić dlaczego ja??? Pojawił się strach i pytania co robić dalej? oraz nieprzespane noce i płacz. Nie da się opisać, co działo się ze mną w środku w sercu i w duszy. Ból ściskał me serce… Łzy zalewały mi oczy…

Bardzo to przeżywałam, ale powiedziałam sobie, że muszę walczyć, bo mam dopiero 35 lat i mam dla kogo żyć. Jestem młoda, mam wspaniałe córki, rodzinę, męża, znajomych. W jednej chwili moje życie zmieniło się o 180 stopni, świat się zawalił, nie docierało do mnie to co się stała i nie wiedziałam jak żyć dalej ??? Szok nie minął, ale podjęłam walkę z chorobą. Powiedziałam sobie, że muszę się wziąć się w garść, że dam radę, jestem silna.

Po szybkiej diagnostyce 14.01.2019 roku w Centrum Onkologii w Szczecinie poddałam się leczeniu, podano mi pierwsząchemioterapię. Mimo, że jestem wyjątkowo twardą, silną kobietą, chemia zaczęła powoli wpływać na moje samopoczucie i na mój wygląd. Doznałam ogromnego szoku, gdy już po drugiej chemii każdego dnia garściami zaczęły wypadać mi włosy, to było coś strasznego.

Ale to moja walka z rakiem, nie mogę czekać, muszę walczyć! Włosy odrosną, najważniejsze żebym tylko wyzdrowiała. Już nie będzie tak jak przed diagnozą, ale muszę walczyć.

Trzy wlewy chemii czerwonej za mną, niedługo następna wizyta i kolejne cykle chemioterapii (12 wlewów), długie leczenie, a to dopiero początek drogi. Po tym czeka mnie radioterapia, chirurgia – obustronna mastektomia, usunięcie jajników i jajowodów.Muszę pokonać chorobę. Chcę pokazać, że to nie ona ze mną wygra, tylko ja z nią! Moja rodzina daje mi siłę, daje mi nadzieję i wiarę na lepsze jutro, stąd moja prośba do Was kochani o pomoc. Będę bardzo wdzięczna, za każde udzielone mi wsparcie. Mój mąż nie da rady na koszty mojego leczenia i utrzymanie rodziny. Cały ciężar spadł na jego barki. Nie sądziłam, że kiedyś będę prosić ludzi o POMOC, zawsze ja z chęcią pomagałam, a teraz proszę Was z całego serca o pomoc. Dobro powraca, marzę tylko aby wyzdrowieć i mam nadzieję, że gdy nam pomożecie tak będzie. Liczy się każda POMOC…. Błagamy o RATUNEK !!

Pomóc Anicie można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2178 pomoc dla Anity Wiertelak”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Anita:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2178 Help for Anita Wiertelak”

Cała informacja o pomocy dla pani Anity tutaj:

https://www.kawalek-nieba.pl/anita-wiertelak/?fbclid=IwAR0zoNlNWdO7_0IptZqetX3_Ov8gJJFHPOQixZ1tP8DcTafx6rUlLVpHnq0

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 20.04.2019, 21:43
Polecam zapoznanie sie wlasciwosciami leczniczymi jodu. Ksiazka Jod leczy napisana przez Lynne Farrow, ktora wyleczyla sie wlasnie z raka piersi poprzez stosowaniw jodu.
Gość
Gość 20.04.2019, 14:17
Poprawy stanu zdrowia życzę z całego serca.Rozumie doskonale co to walka z chorobą.Ja przeszłam leczenie boreliozy i babejsziozy, i wychodzi na to że branie ogromnych dawek antybiotyków przez prawie 2 lata, w moim przypadku nie wiele dało.Jest coraz gorzej, drżenia, i sztywnośc mięsni się nasilają boję się bardzo co będzie dalej.Wszystkiego dobrego życzę
S
S 19.04.2019, 23:03
Ta walka będzie wygrana, nie poddawaj się!
Koleżanka z Agryfu
Koleżanka z Agryfu 19.04.2019, 17:24
Anita Kochana zawsze dla mnie byłaś twardą babką. Walcz !!
......
...... 19.04.2019, 12:35
a gdzie jest jarosław kaczynski i jego przy***s brudziński ..panie romanicz do dzieła . pokaż pan ze pana panstwo pisowskie dba o ludzi .a gdzie jest caritaś?
Do........
Do........ 21.04.2019, 00:57
Przecieź na festynie to Sawaryn z Brudzińskim się puszył nie Romanicz
do kropkowanego
do kropkowanego 20.04.2019, 13:07
Widać ze jesteś na bierząco ale tylko w politycznej sytuacji. Chcesz pomoc?To pomóż, wpłać, napisz słowo wsparcia a nie komentuj.
AW
AW 19.04.2019, 10:27
Biedna...

Pozostałe