Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Busem uderzył w motocykl policjanta

  • 24.04.2019, 11:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Busem uderzył w motocykl policjanta
-Samochód osobowy prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście – informuje o dzisiejszym zdarzeniu drogowym asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej z Artyleryjską w Gryfinie. Samochód marki Mercedes (czarny bus) wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu motocykliście. Prawdopodobnie skręcał w lewo i nie zauważył zbliżającego się jednośladu. Motocyklista, którym jest policjant po służbie, z urazem nogi trafił do szpitala w Szczecinie.

W wypadku wzięły udział trzy pojazdy. Czekająca na przejazd kierująca samochodem marki Toyota też odnotowała straty. Motocykl niejako rykoszetem uderzył w jej biały samochód.

Zaraz po wypadku wyznaczono objazdy.

Do kolizji doszło dziś (24 kwietnia 2019 r.) przed godziną 11.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

noo
noo 30.04.2019, 20:38
Bo rozpędzony był!
lux
lux 01.05.2019, 00:11
A powinien się zatrzymać przed wjazdem na drogę z pierwszeństwem przejazdu.
ważne
ważne 30.04.2019, 00:33
Ale policjant na służbie nie był!
Rolnik
Rolnik 25.04.2019, 12:07
Jechałem z działki widxiałem zdażenie . Bylo słońce, motor za szybko jechał .
a dokładnie?
a dokładnie? 29.04.2019, 22:39
Czyli ile jechał?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 25.04.2019, 06:37
napiszcie ze policjant po służbie był zydem ha ha ah oni zawsze maja pierwszeństwo ha ha ah co za kabaret
śwój
śwój 24.04.2019, 22:15
To będzie tak samo jak z insignią pod wiaduktem na Pomorskiej tak pięknie pisali że kobieta wymusiła pierwszeństwa przejazdu policji a w sądzie wszystkie teorie padły.
???
??? 25.04.2019, 00:48
A jak skończyła się ta sprawa?
Kierowca
Kierowca 24.04.2019, 22:09
Policjant i juz k...... zle, ale moze chlop chcial sie odstresowac i tylko zrobic kolko wokol Wioski. Zas jechal za szybko ? Pytam kto znal predkosc ? Wszyscy k..... gdybacie ale jak wam sie dzieje krzywda to wiecie gdzie wykrecic numer co ? Policja pomoze prawd. Oby was wszystkich co wypisujecie ze motocykista jest zawsze winny piorun jebn..... zalicza jako przypadek losowy i spokój. Sa motocyklisci i sa motocykisci w sluzbach i zawsze sa wszyscy wrzucani do jednego wora.
Gryfinianin
Gryfinianin 24.04.2019, 19:55
dlaczego napisane jest ze to policjant,TO ZNACZY że kierowca BUSA jest już nie ważny????? bo nie jest policjantem tylko zwykłym obywatelem,
Czytelnik
Czytelnik 24.04.2019, 19:11
Tak wlasnie czemu jak jest inny wypadek opisany nie pisza ze jechal drwal czy pomocnik policjant w cywilu a co go inne przepisy obowiazuja czy co teren zabudowany skrzyzowanie to ile mial na liczniku w innych przypadkach jest wyszczegolnione ile motocyklista jechal a tu cisza ....
Uważam,że.........
Uważam,że......... 24.04.2019, 18:15
Robicie sensację pisząc, ze to policjant jechał (w cywilu) motocyklem. A gdyby jechał np. nauczyciel albo kucharz, to też byście napisali?
to oczywista oczywistość
to oczywista oczywistość 25.04.2019, 00:50
Bo wszystkiemu zawsze są winni cykliści i dziennikarze!
Uważam, że.....
Uważam, że..... 25.04.2019, 16:46
Tak winni dziennikarze,którzy niedokładne informują.....a potem są dziwne teorie spiskowe w komentarzach...na innym portalu zacytowano rzecznika policji,który powiedzial,że motorem jechal policjant w cywilu. Po prostu wkopał swojaka, a inni to podchwycili. Sensacja.....
haha
haha 25.04.2019, 00:55
haha to podstawa spiskowych teorii haha
Knagulec
Knagulec 24.04.2019, 17:42
Trzeba miec gały dookoła szeroko otwarte
nie wiem ale wiem
nie wiem ale wiem 24.04.2019, 17:28
Jeżeli wszystko jest ,, prawdopodobnie ,, , to po co te komentarze policji ...???!!!
Karino
Karino 24.04.2019, 16:15
Cwoki !! Co jezdzicie konno !!
Każdy na drodze głównej ma pierwszeństwo!!
koniarz
koniarz 24.04.2019, 16:21
To zależy ile kto ma koni pod maską i jak szybko jedzie!
LOLEK
LOLEK 24.04.2019, 15:19
Wiedziałem z działki motor jechała stanowczo za szybko.
Współczuję wszystkim.
słupek
słupek 24.04.2019, 14:33
Wina ewidentna motocyklisty! No ale to policjant to kombinują jak zwalić winę na kierowcę samochodu!
nie kituj
nie kituj 24.04.2019, 14:49
Jak ewidentna? Przeciez to mercedes wyjeżdżał z podporządkowanej!
Działkowicz
Działkowicz 24.04.2019, 14:10
Motocyklista jechał bardzo szybko i środkiem ulicy. Bus nie mial szansy żeby jego zobaczyć.
nonsens
nonsens 24.04.2019, 14:14
Czyli przekroczył prędkość światła!
Kielbssssaaaa
Kielbssssaaaa 24.04.2019, 14:01
Motocyklista tak samo jak i kierujący autem ma prawo jeździć po drogach!!!!!
Ze...S
Ze...S 24.04.2019, 13:51
Prawda jest taka że kierowca samochodu przez nieuwagę doprowadził do kolizji. Motocyklistę znam i wiem że jechał ostrożnie - jest niestety wyłączony na kilka miesięcy... sam jeżdżę motocyklem i wiem, że do 70% kolizji z udziałem motocykli przyczyniają się kierowcy samochodów... samo mało nie zostałem zepchnięty przez kierowcę auta do rowu bo nie zauważył włączając się z podporządkowanej...
Życzę Motocykliście szybkiego powrotu do zdrowia!!! 3 maj się!!!
Rr
Rr 24.04.2019, 14:56
Znam wiec nie winny :)
brak myślenia
brak myślenia 24.04.2019, 13:43
zachowanie jeżdżących na motorach i skuterach,to pełna tragedia
Uważny
Uważny 24.04.2019, 15:33
Nie wspomnę o kierowcach aut. Święte krowy w koronach. Jeżdżą jak chcą i wymuszają pierwszeństwo. Dziś też jeden mi wymusił bo myślał że większy to może. Jak bym nie wychamował to też pewnie była by moja wina bo jechałem motocyklem. Niektóre komentaże są żenujące
Grzechu
Grzechu 24.04.2019, 14:03
Możesz mieć zdanie jakie chcesz, ale w tym momencie jest nieadekwatne do tej konkretnej sytuacji!
autko
autko 24.04.2019, 13:31
Dopiero po jakimś czasie dowiemy się prawdopodobnie jak dot ego doszło. Ja akurat o motocyklistach mam swoje zdanie na które oni sobie zasłużyli. Nie oceniam akurat z tego wypadku, ale ogólnie ich zachowanie na ulicach miasta nie świadczy o tym, że liczą się z innymi.
motór
motór 24.04.2019, 13:38
A ja na temat motocyklistów nie chcę się nawet wypowiadać, to tak jakbym chciał pisać o kierowcach BMW...
wsteczne lusterko
wsteczne lusterko 24.04.2019, 13:25
Mam prośbę, kierowcy osobówek proszę jeździjcie wolniej bo motocykle muszą dłużej wyprzedzać!

Pozostałe