Czy Sawaryn zatrudnia Milera jako wróżbitę? - list i interpelacja radnego

  • 26.04.2019, 11:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy Sawaryn zatrudnia Milera jako wróżbitę? - list i interpelacja radnego Marek Sanecki podczas czwartkowej sesji.
W życiu cały czas wiele rzeczy mnie zaskakuje. Ostatnio zaskoczył mnie Pan Kryspin Pawlicz, który chcąc dopytać o moje stanowisko w sprawie lokalizacji budowy hali widowiskowo – sportowej w centrum miasta. Podczas rozmowy wyszło, że zastępca Burmistrza T. Miler pozwolił sobie na zamieszczenie w Gazecie Gryfińskiej zdumiewającego komentarza, w który wplątał również mnie (napisałem, że wyszło bo w zasadzie nie czytam tej „gazety”).

W związku z tym złożyłem na dzisiejszej sesji, to jest 25.04.2019r. interpelację do Burmistrza M. Sawaryna z zapytaniem jaką rolę pełni w Urzędzie Miasta i Gminy Gryfino T. Miler?

Proszę Pana o zamieszczenie tejże na swoim portalu w celu umożliwienia społeczeństwu do zapoznania się z jej treścią. Jej tekst będzie zamieszczony na Biuletynie Informacji Publicznej, ale myślę że mało kto go czyta…

Portal igryfino.pl czyta większość mieszkańców naszej gminy dlatego warto zapoznać czytelników z „ciekawostkami”. Nie podaję informacji do GG, ani na egryfino.pl bo uznaję media te za nierzetelne, manipulujące informacją, które pozwalają sobie na usuwanie niewygodnych dla siebie informacji z autoryzowanych tekstów (sic!).

Słabością Pańskiego Portalu jest możliwość pisania pod różnymi nicami i zaśmiecanie dyskusji niemetryczną dyskusją, ale jednak ma on swoje plusy😊

Pozdrawiam

Marek Sanecki

 

Poniżej jego interpelacja złożona na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie

Interpelacja nr 1 na 8 sesje VIII kadencji Rady Miejskiej w Gryfinie.

Mieczysław Sawaryn

Burmistrz

Miasta i Gminy w Gryfinie

Jaką rolę pełni w Urzędzie Miasta i Gminy Gryfino Pański zastępca Tomasz Miler?

Czy jest to funkcja dostarczyciela sensacji / dezinformacji do gazety, której właścicielem jest jego brat, a której kiedyś był redaktorem naczelnym?

Przypomnę, że kilka miesięcy temu T. Miler podał do tejże gazety informacje sprzeczne z Pańskim publicznym oświadczeniem złożonym podczas spotkania Rady Miasta i Gminy Gryfino, że działka bezpośrednio przyległa do Laguny nie zostanie sprzedana.

Być może Tomasz Miler pełni w Urzędzie rolę wróżbity bądź jasnowidza?

Pytam, bowiem w gazecie wydawanej przez brata, w odpowiedzi, której udzielił na list czytelnika, mieszkańca naszej gminy Pana Kryspina Pawlicza napisał:

„Największe zagrożenie dla obwodnic, które mają powstać w naszej gminie, to perspektywa dojścia do władzy osób ze środowiska, z którym sympatyzują panowie Pawlicz i Sanecki. Tego, które przez lata składało obietnice dotyczące obietnicy Gryfina. Oczywiście takie, które nie przyniosły żadnych konkretnych działań.”

Pod tekstem tym T. Miler podpisał się:

Tomasz Miler,

Zastępca burmistrza Gryfina

Zdumiewają mnie takie teksty. Świadczą bowiem o pewnym ograniczeniu…

Przypomnę, że Henryk Piłat już nie żyje, a Pan współpracuje z ludźmi, których kiedyś krytykował.

Pytam skąd T.Miler może wiedzieć z kim ja sympatyzuję? Nie zwierzałem mu się z moich sympatii i antypatii!

Dodatkowo poinformuję Pana i społeczność lokalną, że gdyby do władzy doszły środowiska z którymi ja sympatyzuję to Gmina Gryfino zarządzana byłaby mądrze, racjonalnie zgodnie z potrzebami społeczności lokalnej OBECNEJ I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ!!!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (145)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kipisz
kipisz 30.04.2019, 23:47
Boże, pośród jakich okropnych i głupich ludzi przyszło mi żyć... Panie marku, ta komentująca proburmistrzowska tłuszcza nawet nie rozumie czego dotyczy pana interpelacja... Przez wytresowanie reagują jedynie agresją na słowo "interpelacja". To są właśnie podnózki władzy mający swoje interesy i interesiki.
worek
worek 30.04.2019, 20:37
Nie inaczej panie radny Sanecki. Bo i po co innego?
PUB
PUB 29.04.2019, 23:35
I CO? PODOBNO SZERYF ZAPRZYSIAGŁ ZEMSTĘ POLITYCZNĄ!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.04.2019, 18:37
GDZIE JEST CZARODZIEJ HA HA AH https://youtu.be/2mvZVpy03oU
ejsza
ejsza 28.04.2019, 18:59
czarodziej to ty jestes parchaczu tepym scyzorykiem ochrzczony,bu ha ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.04.2019, 22:05
tobie za to mohel zamiast napletka jaja obciął ha ha ah i dlatego masz taki mały zasób słów TYLKO PARCHACZ I TĘPY SCYZORYK ty zmień nick na TĘPY BEZJAJCEW HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.04.2019, 20:51
JUZ JESTEŚ PA*** HA HA AH podlecki juz jedzie z deparchatorem ah ah ah https://youtu.be/JZsWiWQnOD8 ha ha ah
zatrudniacz
zatrudniacz 28.04.2019, 01:40
Ja tam bym spokojnie zatrudnił Milera jako hochsztaplera.
.......
....... 28.04.2019, 11:50
to jest hoch Myler
karol
karol 27.04.2019, 22:28
W kocu ktos zadaje to pytanie, co robi Miller.......
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.04.2019, 20:52
DLA LESZKA TO NAWET MUCHA NIE PO RU HA HA HA AH https://youtu.be/4vM1zxBYpnk
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.04.2019, 20:26
gdzie jest leszek ha ha ah PO TRUPACH DO CELU HA HA AH I CEL UŚWIĘCA ŚRODKI AH AH AH https://youtu.be/kAPv6DjAJAg
Do prymitywów z gminy.
Do prymitywów z gminy. 27.04.2019, 19:08
W szkołach powinni uczyć górnicy. Oni od razu wywalczyli by trzy razy wyższe płace i trzynastkę, czternastkę, piętnastkę i szesnastkę. A wicki wypłatę za sztrajk w zębach by przynosili. Do kobiet to z ry JEM startują i odsetkami straszą.
stracił ryj
stracił ryj 28.04.2019, 09:20
Nikotyński musi odejść
........
........ 27.04.2019, 17:11
DZIESIENĆ LAT PUŹNIEJ PO MATÓŻE+
Jezdem matóżysta z roku 2019. Dzienki premjerowi Morawieckiemu wujt mi podpisał cenzórem, bo na hój nam naóczyciele. Na stódia nie poszłem chociarz dzienki PiS mogłem. Bo na hój mi stódia jak mam 500 plós na 4 dziecka i po pińcet na karzdom krowem, rze nie wspomnem o śfiniach, a jak pujdem na emerytóre to jeszce dostane tysionc+. Bendem głosował na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Zalefską, Mazórek, Szydło, Ziobro, Sasina, Sóskiego, bo to mondre lódzie som, a reszta to wermacht, zdradzieckie mordy i. Faszysty od degola. Zara siem szykóje do doktorató z filozofii. Dzienki premjerowi potpisze mi dyplom doktorski sołtysowa z Brzeszcze. Muj szfagier Zenek ślusarz z zawodu dostał dyplom lekarza od burmiszcza i jezd ordynatorem-hirurgiem w wojewuckim szpitalu. Nieh rzyje PIS i rzeby żondził jak najdłórzej. Jak wystompilim z tej zasranej rzydowskiej Ónii Ełropejskiej to mamy godność i sówerenność!
ÓDOSTEMPNIJCIE!
Mócha
Mócha 28.04.2019, 09:23
Dla takich zdolnych jak ty Misiewiczuf Matołuszek daje od renki magisterki od ojca Dyrektora i morzesz karierem zrobić jak my fszyscy f Pisie
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.04.2019, 15:15
a gdzie jest leszek ha ha ah https://youtu.be/tl48JhFmLMw
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.04.2019, 15:01
dość utrzymywania jasnowidzów eskimoskich z lodowej góry synaj ha ha ah
sdfsdfgds
sdfsdfgds 27.04.2019, 13:34
Miler wstyd.
Senior
Senior 27.04.2019, 13:27
Dodatkowo poinformuję Pana i społeczność lokalną, że gdyby do władzy doszły środowiska z którymi ja sympatyzuję to Gmina Gryfino zarządzana byłaby mądrze, racjonalnie zgodnie z potrzebami społeczności lokalnej OBECNEJ I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ!!!

Śmiać się czy płakać :)))
"śmiej się pajacu"
"śmiej się pajacu" 27.04.2019, 14:41
To zależy - czy to cytat prących do władzy obecnych? Bo tyle obiecywali, tyle wymagali od śp. Piłata - od ławek na Międzyodrzu po drogi wojewódzkie...

A Sawaryn to nawet "próbne objazdy" "małą obwodnicą" robił i twierdził że w ciągu kilku miesięcy ją zrobi...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.04.2019, 12:20
sanecki się chciał zapytać czy miler jest z rodu eskimosów z pod lodowej góry synaj ha ha ah
dobrze ci tak
dobrze ci tak 27.04.2019, 12:45
Pisz, pisz o Żydach antysemito to znowu cię usuną.
ten co liczy
ten co liczy 27.04.2019, 14:25
Idąc ulicą zobaczę żyda i jak powiem swojej żonie, że to żyd, to ona powinna mnie zadenuncjować bo powiedziałam słowo żyd ?
:)
:) 27.04.2019, 14:43
jeśli ty masz żonę, to ona i tak ma przechlapane...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.04.2019, 12:49
ja jestem antywieczorek i antylachociągwieczorków ha ha ah
przyjazny
przyjazny 27.04.2019, 11:11
Od kilku lat ,zastanawiam się co pan Miler tam robi i po co ,w jakim celu jest zatrudniony,jak dla mnie to zagadka nie do odgadnięcia,
Obserwator
Obserwator 27.04.2019, 12:11
Rzeczywiście ten Miler to nieciekawy gość. Przypomina wiepsza któremu dobrze przy korycie.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.04.2019, 11:15
jak to co robi za słupa ha ha ah medialnego słupa stary jego był słupem koszernym to i on jest też koszer słupem jak by był nie koszerny to nie był by słupem ha ha ah FUCHĘ MA ZA POCHODZENIE ESKIMOSKIE HA AH AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.04.2019, 11:01
gazu trzezwieję ha ha ah https://youtu.be/nhL2kqxm7fY
Pikuś
Pikuś 27.04.2019, 09:39
Sanecki po raz kolejny pokazał że gra na siebie. Sprawy Gryfina, sprawy skandalicznej budowy sali gimnastycznej poszły na plan dalszy. Pobiegł do burmistrza jak mały Maruś ze skargą bo jedna pani drugiej pani coś w trakcie rozmowy powiedziała. Jak masz chłopie jakieś pretensje to się idzie z tym do sądu!!! Obiecywali zrobić porządek w Gryfinie, rozliczyć wszystkie te dmuchane inwestycje Sawaryna i spółki...i nic! Pięć lat fajnie minie. Z Romanicza widać też już powietrze zeszło. Nie ma wpływu na swój klub i na swoich radnych. A może już po cichu dogadali się z burmistrzem....? Jeśli tak to pierwszy idzie Guga na odstrzał. I wróci stary spokój burmistrza.
do Pikusia
do Pikusia 27.04.2019, 11:07
A ja uważam, że dobrze zrobił, mówiąc głośno o tym, o czy inni szepczą po kątach. Mamy innych radnych,którzy co robią? Nie potrafią otworzyć ust na sesji!? Za to na korytarzu i na portalach mają dużo do powiedzenia ! Co do Gugi to pełna zgoda. Zawiódł na całej linii !! Romanicz pogubiony, cmentarne ścieżki są ważne , a waląca się kapliczka to wał ? Itd....
parcie na szkło
parcie na szkło 27.04.2019, 11:11
Dobrze zrobił że mówi wyłącznie o sobie? Nie po to ludzie wybierali tego lansera i sobka
Do 11.11
Do 11.11 27.04.2019, 11:56
A czytać uczyli ? Zadał pytanie, które wiele razy szłyszymy , to jak gada o sobie ?
bartkowskie bagienko
bartkowskie bagienko 27.04.2019, 10:27
Nikitiński musi odejść!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.04.2019, 10:36
TO BARDZIEJ WIECZORKA BAGIENKO HA HA AH I NIE MAM NA MYŚLI TEGO ROZLEWISKA HA AH AH ALELUJA KTO TERAZ POCIAGNIE W BAGNIE BARTKOWSKIM KOSZENEGO SLDOWSKIEGO HOJA HA HA AH I WYCHLAPIE RÓW APTEKARZA HA HA AH
JAK DELFIN LUDWIKA XVI -TEGO
JAK DELFIN LUDWIKA XVI -TEGO 27.04.2019, 10:22
NIE POBIEGŁ PODJECHAŁ ROWEREM BEZ SIODEŁKA Z PEDAŁAMI HA HA AH
pluralizm
pluralizm 27.04.2019, 09:06
bardzo uczciwy artykuł GG
Pikuś
Pikuś 27.04.2019, 09:40
Kto czyta te g....
i dobrze
i dobrze 27.04.2019, 07:59
Po wpisach proburmistrzowskich trolli widać, że zabolało.
Ich und Du
Ich und Du 27.04.2019, 08:26
POwiem krótko Sanecki pod ch...j to szweda bo Polak się nie da
Polak mały