Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Asfaltują dziury w ulicy

  • 14.05.2019, 12:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Asfaltują dziury w ulicy
Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina nie takie terminy jakie są w rzeczywistości podawał informując o wymianie ciepłociągu i przebudowie w ulicy Łużyckiej w Gryfinie. Remont trwa od kilku lat, a dopiero od kilku tygodni przystąpiono do usunięcia ścian komór ciepłowniczych wyłączonych z eksploatacji. Pracom towarzyszyło powstanie dziur i kamienie rozsypane po ulicy. Trzeba jeździć slalomem, o czym juz informowaliśmy.

Dopiero dziś 14 maja 2019 r. dziury zalewane są warstwą bitumiczną.

Roboty trawją więc kierowcy muszą uzbroić się w cierliwość.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 15.05.2019, 10:56
łatanie dziur na łużyckiej ? toż to woła o pomstę do nieba .TERCET MUSI ODEJŚĆ
racja
racja 15.05.2019, 15:05
Masz rację! Tercet miał trzy lata na realizację swojej części Łużyckiej - i nie dał rady - więc zamiast NOWEJ ULICY - mamy łataninę i drogę wstydu...
I dla pieszych i dla kierowców. Nie wspominając o mieszkańcach i rowerzystach - bo te projekty też padły...
......
...... 16.05.2019, 10:26
poprzedni burmistrz zamiast zająć sie łużycka ,to walczył po sądach z ZEDO o podatki(nienależne) dopiero obecny burmistrz dogadał sie z elektrownia i przełozyli ciepłociąg .gdyby nie durna wojenka o podatki łuzycka juz dawno była by po remoncie
józek
józek 15.05.2019, 00:44
Miotełkom równają nawierzchnie? Istna zachodnia technologia.
Czou En Lai
Czou En Lai 14.05.2019, 23:59
Banda trojga musi odejść.
tulia
tulia 14.05.2019, 23:12
Nikotyński musi odejść!
tak naprawdę-to brak inwestycji i prawdziwego gospodarza!!!!!
tak naprawdę-to brak inwestycji i prawdziwego gospodarza!!!!! 14.05.2019, 22:06
Tak naprawdę, to z tą robotą jest jeden wielki syf,jak w naszym mieście!!!!!
konrad
konrad 14.05.2019, 21:43
Kto zostawia w ziemi stare rury i po latach kopie dziury aby je usunąć to tylko przemiał pieniędzy.
kami
kami 14.05.2019, 21:31
Gdyby był Piłat to gwarantuję że już dawno droga byłaby zrobiona ze ścieżkami rowerowymi itp itd. To nie to co z dzisiejszymi leniami!
Gryfinianin Polak
Gryfinianin Polak 14.05.2019, 21:04
Jak rządził Piłat z tercetem swoim nigdy nie trzeźwiacym to siedzieliscie cicho, a może jesteście z jego tercetu PO, jak obecnie się nazywacie?! Bo zmieniacie tylko nazwy swoich partii, byliście w SLD, PSL, UW, PO a teraz nieroby jak się zwiecie?!!!
cichy alkoholik
cichy alkoholik 14.05.2019, 21:28
Za Henia tych dziur tam nie było
Przed telewizorami tylko siedzą
Przed telewizorami tylko siedzą 14.05.2019, 19:47
Mieszkańcy Gryfina to powinni tą droge robić w czynie społecznym , przecież sami ją roz je ...li.
kampus
kampus 14.05.2019, 19:45
A Miler pisze że są kamyki i żeby pisać o odszkodowanie.
porównanie
porównanie 14.05.2019, 19:39
Świetnie jest porównać odpowiedź na burmistrza na interpelację radnego w sprawie Łużyckiej z komunikatem pani Apasionek z PGE.. Tercet chyba z kosmitami ma łączność, bo z rzeczywistością niekoniecznie....
Imitacja
Imitacja 14.05.2019, 19:34
Odwróceni plecami ale my ich rozpoznajemy to oni z premedytacją niszczą nasze piękne pachnące samochodziki poprzez bylejakość wykonania nawierzchni asfaltowej.
Nie wyborca
Nie wyborca 14.05.2019, 18:45
Po co Mieczysława wybieraliscie a tak znowu leniwy tercet rządzi
Zdzislaw Dyrman
Zdzislaw Dyrman 14.05.2019, 18:40
Przypominam gawiedzi i pospólstwu z Gryfina że jutro imieniny mojej zony Zofii.składać jej tu już dziś życzenia ale już! Biegusiem karwasz twarz
Napaleniec
Napaleniec 14.05.2019, 19:45
A masz córkę to jej złoże życzenia in persona Zofia trochę nie w moim typie Ździchu !
Inspektor PIPa
Inspektor PIPa 14.05.2019, 18:23
Pracodawca tym robotnikom powinien chociaż kamizelki ostrzegawcze kupić. Bo jak zwykle w Gryfinie partyzantka bhp.
roboty trawią
roboty trawią 14.05.2019, 17:44
nie bo nie
burza
burza 14.05.2019, 16:47
Tyle art i komentarzy na tym portalu było, że może wreszcie ktoś rozsądny zareagował i zwrócił uwagę burmistrzowi,że należy zmienić swoje postępowanie,bo taki upór NIE BO NIE prowadzi do nikąd i na pewno wszystkim szkodzi,nie pomaga . Brawo portal i internauci.
Obrabowany
Obrabowany 14.05.2019, 16:34
Szkoda słów na bandę trojga.
kompot
kompot 14.05.2019, 14:14
Przed wyborami wyhamowali aby nie robic sobie kłopotu.
zasady fizyki...
zasady fizyki... 14.05.2019, 17:02
yyy - żeby wyhamować, trzeba najpierw być w ruchu. A gmina swojej części Łużyckiej nawet nie zaczęła przez 4 lata!
cipłociąg trawją
cipłociąg trawją 14.05.2019, 14:04
Nikitiński musi odejść!

Pozostałe