Śmiertelny wypadek motocyklisty

  • 01.06.2019, 21:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmiertelny wypadek motocyklisty Fot. Suszą! Szczecin
Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Do wypadku doszło na drodze ekspresowej S3. Motocyklista nie żyje.

Kierowcą jednośladu był mężczyzna w wieku ok. 40 lat.

-Doznał urazu wielonarządowego, był nieprzytomny. Na miejscu działały trzy zespoły ratownictwa medycznego WSPR. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Pomimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia - informuje redakcję igryfino Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Do wypadku doszło dzisiaj 1 czerwca 2019 r. na trasie S3 w kierunku Szczecin - Świnoujście na remontowanym odcinku za Kliniskami.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 10.06.2019, 21:31
Podziwiam zawsze odwage tych co jezdza ciezkimi motorami na szbkich trasach-w Polsce jednak istnieja braki w jakosci drog i jakosci kultury jazdy, zwlaszcza autami. Szkoda chlopa ale napewno zdawal sobie sprawe ile ryzykuje ruszajac w trase.
hasior
hasior 10.06.2019, 21:36
Drogi już nie są takie złe. Przynajmniej te główne.
Mateusz
Mateusz 03.06.2019, 17:43
Orzeł Jahu Krzychu moj ty mentorze pamietam jak dzis siedzielismy na zlocie i siadles obok mnie i zapytales co tu robisz młody? Przyjechalem na zlot bo kocham te srodowisko ludzi z pasja i sam zostalem zarazony ta pasja przez swojego dziadka. Tak? A czym dziadek jeździł Simsonem Avo... przybiles mi pione i zaczelismy rozmowe na temat ostroznosci bezpieczeństwa na drodze, a co za tem idzie tez mowiles mi o chwilach ostatecznych. Faktycznie Chlopie ty moj przyjacielu raz uratowales mi zycie kiedy mowiles o chwili kiedy nie masz juz wyjscia stan na stopki i lec masz wieksze szanse na upadek a nie na smierc, te slowa uratowaly mi zycie kilka.lat temu chodze zyje jestem caly. Bije sie w piers od chwili kiedy przejezdzalem w przeciwnym kierunku chwile po zdarzeniu i zobaczylem twojego konia zjechalem na pobocze i nie moglem.uwierzyć. i nie bylem w stanie nic zrobic. Balem sie podejsc do chlopakow zeby zadac pytanie. Zawrocilem i zobaczylem ciebie lezacego juz odszedles, amy nic nie moglismy zrobic. Nie potrafilismy cie uchronić. Niebawem jade w trase bede informować na motopolatankach ta trase zadedykuje tobie. Byles dla mnie jak.ojciec mimo ze zadko sie widzieliśmy. Trzymaj sie tam na gorze i strzez nas wszystkich chron nas dalej. Szerokosci Waraho jestem z wami i ubolem.nad strata rodzinie. Mateusz Chojecki Szczecin ( zyraf )
......
...... 03.06.2019, 16:34
Krzysiu ,niech ci ziemia lekką będzie .SWzkoda cię ,ale cóż lostak chciał.
bliski znajomy
Bosak
Bosak 02.06.2019, 23:00
[*]😥
Gryfinianka
Gryfinianka 02.06.2019, 21:17
Szkoda chlopaka..moje kondolecje..a on mial naimie krzysztof czy Jan.bo widzialam gdzie indziej wpisy ze pomylka chyba z imieniem i osoba
Lilka
Lilka 02.06.2019, 23:12
Krzysztof, znany tez jako Jachu...albo Orzel. Jestem nadal w szoku
agenda
agenda 02.06.2019, 20:58
Trzeba tylko apelować: uważajcie na motocyklistów. Jak ich widzę to od razu zwalniam. Nie jadę za nimi! Robię im miejsce niech jadą!

Panowie motocykliści niestety musicie myśleć za siebie i za innych na drodze.

Szkoda chłopa. Wyrazy Współczucia dla Rodziny !
doc
doc 02.06.2019, 20:49
A jakoś żaden z mądrych nie współczuje kierowcy Matiza, ten człowiek żyje i na pewno jest w szoku i stresie myślę że należałoby mu współczuć i otoczyć opieką psychologiczną niezależnie od przyczyn wypadku.
Siostra
Siostra 03.06.2019, 17:38
Nie zyje moj brat a my mamy temu czlowiekowi wspolczuc.Jak nie umie sie dostosowac do przepisow drogowych niech nie wsiada za kierownice.On zyje ,a my jestesmy w zalobie😭😭😭
TN
TN 03.06.2019, 14:41
Otoczyć opieka osobę która spowodowała wypadek? Przecież to przez niego nie żyje niewinny człowiek, musi sobie z tym radzić, a pomoc trzeba przede wszystkim rodzinie zmarłego. Kierowca matiza jak nie uważa, nie umie jeździć, nie wiem, to już jego sprawa zeby do końca życia mieć świadomość że nie żyje przez niego człowiek.
Suarez
Suarez 03.06.2019, 14:47
To teraz ma się powiesić? I olejna tragedia?
Tpi
Tpi 03.06.2019, 13:03
Opieką otoczyć rodzinę zmarłego
Gość
Gość 02.06.2019, 20:46
Śmierć zawsze niesie za sobą żal i smutek, osobiste tragedie rodziny, przyjaciół... Nie chodzi już teraz o obarczanie winą, nazywanie kogoś haniebnie" dawcą" określanie kierowcy śmieciarki mianem" króla szosy"... pozwólmy aby najbliższe osoby mogły spędzić te chwile bez czytania złośliwości, żółci wylewanej przez forumowiczów... człowiekiem kieruje los - nigdy sprawiedliwy - i nie wiadomo co się wydarzy bo możesz dbać o siebie i zdrowie a ulegniesz wypadkowi idąc po ulicy, wracać samochodem z podróży i 1km od domu zginąć - ogólnie chodzi o to ze nigdy nikt nie jest w stanie przewidzieć i mieć dobrej rady po fakcie. Po prostu trzeba uważać. A rodzinie najgłębsze wyrazy współczucia
jednoślad
jednoślad 02.06.2019, 20:43
Mam propozycje do niektórych komentujących, uszanujcie żałobę rodziny nie wylewajcie jadu w takiej chwili bo to cały polak niby współczuje dziury nie zrobi ale krew wypije bądżcie na chwilę w bólu z rodziną skończcie z tymi komentarzami pomódlcie się za jego duszę
wilk
wilk 02.06.2019, 20:40
Wyrazy współczucia dla najbliższych...
Łukasz
Łukasz 02.06.2019, 20:04
Ja pierxxx co za dyskusja, motocykliści mają możliwość zmieścić się w korku kiedy ja stoję to robię im margines i tyle, widzę że goni to robię to samo kurde nie ubedzie mnie od tego a ich życie szanuję tak jak swoje więc jak jestem za kółkiem to w miarę możliwości oczy dookoła głowy i tyle. Od nich wymagam tego samego świadomości że mnie chroni blacha, manewrowanie autem nie jest tak łatwe jak motorem bo ja nie zmieszczę się między dwie osobówki i dzięki Bogu trafiam tylko na takich którzy myślą tak jak ja . Wypadki się zdarzają i teraz jest sezon kiedy motocykliści mogą wyjechać więc nie ma się co dziwić że i z ich udziałem i nie oznacza to że wsiadając na motor zostawiają mózg w garażu więc ogarnij y się z komentarzami. Dla Niego czas tu na ziemi zakończył się dla jego Rodziny trwa i już i tak jest im strasznie ciężko więc nie dokładajmy... RIP Orzeł nie znałem Cię ale w modlitwie z Tobą i Twoimi bliskimi. Dla hejterów - nigdy nie kochałem nawet nie lubiłem motocykli więc nie bronię "swoich"...
motonita
motonita 03.06.2019, 13:29
Respect!
Radeczek
Radeczek 02.06.2019, 17:03
Nie mogłem w to uwierzyć dziś wiem ze się nie spotkamy tu na ziemi 😭😭Dziękuje ci Krzysiek za wszystko czego mnie nauczyłeś i ile mi pomogłeś zawsze będę cie pamiętać jako dobrego spokojnego człowieka trzymaj się tam my o tobie nigdy nie zapomnijmy wyrazy współczucia dla rodziny
wataha
wataha 02.06.2019, 13:29
... kiedy tak się dzieje zawsze zwalnia czas.

Gang jego motocykla ucichł, złe wieści się rozeszły. W sercach naszych brzmi jeszcze jego nośny głos, kiedy my musimy pogodzić się z tą tragedią. Wspominamy jego śmiech, wesołe oczy, chrypliwy głos, zderza się to z tym, co się stało – walczymy z tą myślą i ją odpychamy, że już go nie ma wśród nas.
Telefony do bliskich, krótkie wymiany zdań. W głębi duszy rachunek sumienia. Zaduma, myśli błąkające tu i tam, niepokój i rozmyślanie. Ułożyć ten świat trzeba będzie na nowo ale . . . . .

głos Orła w naszych sercach nigdy nie zamilknie.
pożegnanie
pożegnanie 02.06.2019, 14:07
Czytam te słowa i łzy same napływają do oczu...
Klient
Klient 02.06.2019, 13:08
Wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół [*] Czy to był ten Orzeł co miał firmę budowlaną?
Ooo
Ooo 02.06.2019, 14:10
Tak to ten co miał fimre budowlaną
Wuja
Wuja 02.06.2019, 12:36
[*]
Wuja
Wuja 02.06.2019, 12:49
Dzisiaj dotarła do mnie tragiczna wiadomość. W wypadku drogowym zginął motocyklista Krzysztof Orłowski Orzeł członek Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino.
Łączymy się w smutku i bólu z rodziną. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci.
Andrzej
Andrzej 02.06.2019, 11:36
Przykre, bardzo przykre...i jeszcze przykre jest to, że w tak trudnym czasie dla rodziny i znajomych zawsze znajdzie się ktoś, kto nie ma poczucia ludzkiej poczciwości, ani za grosz szacunku, niestety dla nikogo, ani dla zaistniałej, tragicznej sytuacji...Kto znał Krzyśka ten żal w sobie będzie nosił.
Sowa
Sowa 02.06.2019, 10:41
Jachu... zegnam i do zobaczenia w lepszym swiecie...
kolega
kolega 02.06.2019, 10:18
moto;Dlaczego ma mieć znaczenie dla powiatu czy gminy.Po prostu to był nasz kolega i dużo znajomych z tego artykułu dowiedziało się o tej tragedii.
:-(
:-( 02.06.2019, 09:21
Sezon rozpoczęty. To już drugi w okolicy śmiertelny wypadek w ciągu trzech dni
komor
komor 02.06.2019, 09:37
A gdzie był pierwszy? Ten jest pierwszy.
motoR
motoR 02.06.2019, 09:17
Będzie nam Ciebie brakowało. Kondolencje dla Rodziny.

Pozostałe