Zginął Krzysztof Orłowski Orzeł z Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino

  • 02.06.2019, 13:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zginął Krzysztof Orłowski Orzeł z Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino Zdjęcie śp. Krzysztofa Orłowskiego pochodzi ze strony Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino
-Odszedł nasz Przyjaciel Krzysztof Orłowski. ...kiedy tak się dzieje, zawsze zwalnia czas. Gang jego motocykla ucichł, złe wieści się rozeszły. W sercach naszych brzmi jeszcze jego nośny głos, kiedy my musimy pogodzić się z tą tragedią. Wspominamy jego uśmiech, wesołe oczy, chrypliwy głos, zderza się to z tym, co się stało – walczymy z tą myślą i ją odpychamy, że już go nie ma wśród nas. Telefony do bliskich, krótkie wymiany zdań. W głębi duszy rachunek sumienia. Zaduma, myśli błąkające tu i tam, niepokój i rozmyślanie. Ułożyć ten świat trzeba będzie na nowo ale... głos Orła w naszych sercach nigdy nie zamilknie - w tak wzruszający i przejmujący sposób żegnają swojego przyjaciela Krzysztofa Orłowskiego członkowie Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino.

Kiedy wczoraj publikowaliśmy tę smutną informację, że samochód osobowy zderzył się z motocyklem i w wypadku zginął kierowca jednośladu, wiedzieliśmy jedynie, że jest to mieszkaniec gminy Gryfino mający około 40 lat.

Zaniepokojeni skontaktowaliśmy się wówczas z rzeczniczką prasową Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

- Kierowca jednośladu doznał urazu wielonarządowego, był nieprzytomny. Na miejscu działały trzy zespoły ratownictwa medycznego WSPR. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Pomimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia - poinformowała wczoraj redakcję igryfino Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 

Krzysztof Orłowski zginął tragicznie 1 czerwca 2019 r. na trasie S3 Szczecin - Świnoujście na remontowanym odcinku za Kliniskami.

 

O tragicznym wypadku napisaliśmy tutaj: 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32538,smiertelny-wypadek-motocyklisty

 

Rodzinie i Przyjaciołom śp. Krzysztofa Orłowskiego redakcja igryfino składa wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

G
G 08.06.2019, 09:27
Jak zawsze mnóstwo znawców tematu się odezwało w ogóle z motocyklami nie związanych. Całe szczęście, że WSZYSCY kierowcy samochodów jeżdżą zgodnie z przepisami, nie wpychają się na chama i nie powodują zagrożenia. Różnica między samochodem a motocyklem jest taka, że najczęściej na moto ginie" tylko" motocyklista, natomiast jak jest wypadek auta to zbiera o wiele większe żniwo, ale i tak to motocykliści są Waszym zdaniem śmiertelnym zagrożeniem?! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Wal
Wal 08.06.2019, 02:32
Jestem starym motocyklista ze Swinoujscia. Kolega przeslal mi ta smutna wiadomosc. Pomimo ze jestem tetaz w traku w stanie Utah to zawsze mnie przerazaja takie wiadomosci.Mieszkam w Vancouver i pomimo ze juz 58 lat stuknelo jezdze R-6 .Tutaj nie potrafia jezdzic samochodami dlatego ludzie jezfza spokojnie...moze dlatego nie ma tylu wypadkow. Motocyklisci jezdza bardzo dobrze. Kupuja dla pasji nie dla pokazania sie na wypucowanej maszynie. Policja wali mandaty za speed. Pare numerow i sie nie wyplacisz. W Polsce mi sie lepiej jezdzilo ale teraz to chyba wole tutaj..lepsze drogi, ludzie chyba spokojniesi na drodze chociaz jako trakowiec musze przyznac ze swirow tez nie brakuje. Wspolczuje rodzinie i znajomym. Tez pozegnalem paru kolegow w Polsce. Apeluje o uwage i zyczliwosc na drodze. Obojetnie czy takowiec czy motocyklista czy uvzacy sie jezdzic w osobowce.. Wszyscy musimy sie szanowac i uwazac.. Telefony zostawic i zajac sie kierowaniem pojazdu..Szerokosci..
Pecik
Pecik 04.06.2019, 19:16
Jechałem do krzywego lasu,korek.Widzę leży,ręce i nogi rozłożone i ta pieprzona folia , ktora calego nie zakrywa.I ta dłoń w rękawiczce,straszne.Wracając przez Gryfino,patrzę w okna i mam świadomość ,ze za którymś z nich właśnie zaczęła sie tragedia.Wyrazy współczucia R.I.P.
Slawek Świnoujście
kataryna
kataryna 04.06.2019, 20:22
TAkich widoków martwego kolegi się nie zapomina. Wiem coś o tym.
Szaleniec
Szaleniec 03.06.2019, 20:08
Matizem na dwóch kołach jechał ?
Kierowca
Kierowca 03.06.2019, 13:47
Będzie bezpieczniej.
nie motocyklista
nie motocyklista 16.06.2019, 12:02
nawet nie warto ci ubliżyć
Lolo
Lolo 03.06.2019, 17:52
Tak.. Jak cie nie bedzie
Pomidor
Pomidor 03.06.2019, 17:47
Jak odejdziesz z tego swiata.
RENIA
RENIA 03.06.2019, 12:16
Przykro mi bardzo :( jechalismy po drugiej stronie zwezenia, widzialam jak reanimowany byl I twarz zarwawiona ;( my tez motocyklisci I ciary mamy nadal... wyrazy wspolczucia dla rodziny ;(
Za młodo, żeby umierać
Za młodo, żeby umierać 03.06.2019, 11:25
Kto może, niech wspiera Jego bliskich.
Sokół
Sokół 03.06.2019, 19:23
Wpłacajmy na Orła.
Tygrys
Tygrys 03.06.2019, 13:46
Podajcie konto. Zrobimy zbiórę.
Żeglarz Szczecin
Żeglarz Szczecin 03.06.2019, 10:21
Miałem przyjemność poznać Orła. Wspaniały facet. Jeździł bardzo bezpiecznie. Zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Nie mogę uwierzyć, że coś tak złego, spotkało tak dobrego człowieka.
Molina
Molina 03.06.2019, 13:48
Najlepiej mu wychodziła jazda na tylnym.
Pablo
Pablo 03.06.2019, 09:46
Odszedł wspaniały człowiek. Wszystkich proszę o nie pisanie niepotrzebnych komentarzy!
gość
gość 03.06.2019, 10:13
Czyli ty możesz go wspominać a ja nie?
KW
KW 03.06.2019, 08:56
Linia między życiem a śmiercią jest cienka...
RIP
GG
GG 03.06.2019, 08:50
Pieniądze nie kierują, nie głowa w chmurach tylko patrz na drogę , to kraj 3 świata tu kto ma kase myśli że ma pierwszeństwo.
Brak słów
Brak słów 03.06.2019, 11:34
I przemówił/a inteligentny/a inaczej.... szok
Gość
Gość 02.06.2019, 23:48
Tragedia kondolencje dla rodziny!!! nie znam człowieka ale serce ściska na wieść o śmierci młodego człowieka ale motocykliści nie zwracają uwagi na poruszających się na drodze są królami i kończy się tragedią oczywiście nie wszyscy ....
BOB
BOB 02.06.2019, 22:57
Jak by Krzysztof był moją rodziną to wszystkie podłe komentarze podał bym do sądu.
smutne
smutne 03.06.2019, 01:00
Ale podac już nie może...
seta
seta 03.06.2019, 08:57
Bo task jak on, trzeba mieć to gdzieś.
Kitt
Kitt 02.06.2019, 22:24
Wczoraj jeden jechał motocyklista bez ubrania zwykła bluzka na czerwonym co za idiota !! Juz nialamdzwpnic po policję
Czy ci chodzi że ktoś na golasa jechał ?
Czy ci chodzi że ktoś na golasa jechał ? 03.06.2019, 20:03
To jest żart czy ty tak naprawdę głupoty piepszysz ?
Codziennie jeżdżę w podkoszulce do sklepu na czerwonym motorze.
pewne
pewne 03.06.2019, 01:02
Reumatyzm predzej czy później go dopadnie!
Gwarantowana
Gwarantowana 03.06.2019, 20:03
Obstrukcja cię dopadła !
kolega
kolega 02.06.2019, 21:15
Co za debil za kierownicą samochodu zabił nam Orła.
samochodziarz
samochodziarz 02.06.2019, 20:56
Nie lubię motocylistów, a jeszcze bardziej panienek ktore s się podniecają jazdą na motorach. Ale bardzo szkoda tego życia. Współczuję rodzinie.
Żal
Żal 03.06.2019, 20:05
Jak jesteś zacofany umysłowo to też nie musisz się tym dzielić z nami bo my takich typów nie lubimy. Ale żal nam ciebie.
Pomidor
Pomidor 03.06.2019, 17:50
A ja nie lubie kierowców co zamiast patrzec na drogę to patrzą w telefon.
99%
99% 03.06.2019, 20:06
Szczególnie kierowcy samochodów ciężarowych.
Rypanie
Rypanie 03.06.2019, 19:27
Szczególnie na motocyklu.
DW
DW 02.06.2019, 20:53
Boże jak, przykro...
Paweł
Paweł 02.06.2019, 20:52
Spoczywaj w pokoju Krzyśku, kondolencje dla rodziny.
Monika
Monika 02.06.2019, 20:42
Brak slow.
O
O 02.06.2019, 20:39
Wyrazy współczucia dla rodziny. (...) musisz być silna dla dzieci.

Pozostałe