Karambol na drodze. Są zabici i ranni

  • 09.06.2019, 14:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Karambol na drodze. Są zabici i ranni Fot. Karina Jagiełło. Facebook/Grupa Susza!Szczecin
Sześć osób zginęło, 16 zostało rannych. Do tragedii doszło 9 czerwca 2019 r. tuż po godz. 13 na węźle Kijewo między zjazdem na Dąbie w kierunku Świnoujścia na trasie S3 - odcinku wspólnym z autostradą A6. W wypadku uczestniczyło 6 aut osobowych i jedna ciężarówka. W wyniku zderzenia zapaliło się pięć samochodów.

Na miejscu lądowały śmiglowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Wśród poszkodowanych jest kobieta, która została przetransportowana helikopterem do szpitala przy Unii Lubelskiej z ranami klatki piersiowej, urazem głowy i kręgosłupa. Dwie osoby z urazami kończyn górnych zostały przewiezione do szpitala w Zdunowie. Wśród poszkodowanych jest też kierowca ciężarówki, który był narażony na zatrucie dymem. Został przewieziony do szpitala w Zdrojach - informuje Paulina Targaszewska, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 

Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach w stronę Goleniowa i Świnoujścia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 12.06.2019, 18:59
Co za kur....y stały i patrzyły robiły zdjecia jak zywcem dzieci i dorosli sie paliły zamiast pomóc gaśić polskie kure....o
zbiórka na pogrzeb ofiar ze Stargardu
zbiórka na pogrzeb ofiar ze Stargardu 11.06.2019, 21:08
Rodzina pięciu ofiar, które zginęły w samochodzie w niedzielnym karambolu na A6, zbiera pieniądze na ceremonię pogrzebową swoich bliskich. Akcja odbywa się w internecie poprzez portal pośredniczący w tego typu społecznych zbiórkach.

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 13.20 na drodze A6 między węzłem Kijewo a węzłem Dąbie. W wyniku zderzenia sześciu samochodów osobowych i ciężarówki część z nich się zapaliła. W jednym z aut zginęła pięcioosobowa rodzina ze Stargardu - troje dzieci oraz ich mama i babcia. Internetową zbiórkę zorganizowała najbliższa krewna ofiar wypadku.

"Jako Siostra, Córka oraz Ciocia wraz z rodziną zakładamy zbiórkę na rzecz Ceremonii. Chcielibyśmy ich pochować tak jakby sobie życzyli, w sposób na jaki na to zasługują" - napisała organizatorka na stronie akcji.

W zbiórce można wziąć udział na specjalnej stronie internetowej. Rodzina podkreśla, ze jest to jedyna oficjalna akcja tego typu przez nią prowadzona.

(k)

Fot. zrzutka.pl
Juzer
Juzer 11.06.2019, 02:10
Cholera wie czy ten karambol to nie jest sprawka jakiegoś nauczyciela drogowego. Już raz w TV pokazali przypadek jak facet wyprzedzał na autostradzie lewym pasem kilka pojazdów jadących prawym pasem, na dI_Ipie siedział mu łysol w BMW e60 i jak facet skończył wyprzedzać i zjechał na prawy pas to łysol go wyprzedził, zjechał na prawy pas i ostro zahamował bo wg łysola facet powinien wcześniej mu zjechać w najbliższą lukę między pojazdami. Łysol ostro zahamował, za facetem zderzyły się dwa tiry i łysol odjechał. Facet nagrał co się działo przed nim i za nim bo miał w aucie dwie kamery.

Co się stało ?
Co się stało ? 11.06.2019, 14:25
O tuż to się dzieje na drodze!
Dołóżmy to że na A6 naprawde za pierd Ala ją w kierunku nad morze po miejsce jak najbliżej wody.
Co naprawdę się stało ?
Co naprawdę się stało ? 10.06.2019, 23:45
Wiadomym jest , że wypadki przez gapiostwo lub zajechanie drogi np samochodowi ciężarowemu i skrócenie jego drogi hamowania się zdarzają.
Wiadomo jest , że kierowca w upalny dzień na prostym odcinku szybciej przyśnie za kierownicą.
Wiadomo jest , bo statystyki potwierdzają ile tych wypadków będzie w tym roku jednak takie drogi mamy i takie natężenie ruchu.

NIE WIADOMO ! Dlaczego ludzie przejeżdżający robili zdjęcia a nie pomogli wyciągać ranne zakleszczone dzieci z wraków samochodów !
Dlaczego ludzie stali i przyglądali się jak płomień był jeszcze mały ?
Na zdjęciu widać ,że to jeszcze można było ugasić , wyciągnąć rannych przez wybite okna jeśli nie to odciągnąć samochód.

Niech ktoś mi to wyjaśni bo widzę na zdjęciach , że ktoś się podpiera.
?
? 10.06.2019, 23:58
A skąd wiesz, że stali i się przyglądali jak się palą i giną? Byłeś tam?
Co naprawdę się stało ?
Co naprawdę się stało ? 11.06.2019, 14:20
A na zdjęciach co widzisz ?
......
...... 10.06.2019, 20:28
dawniej na TIRach jeżdzili naprawdę doswiadczeni kierowcy .Jak sie dzisiaj szkoli kierowców .wiem bo wnuczka zdawała w szczecinie .KIEROWCA Z AUTEM Z PRZYCZEPĄ WYCZYNIAŁ ŁAMAŃCE NA placu ,cofanie po łuku itp.A jak sie robi egzamin z praktycznej jazdy .po mieście .żaden nie wyjechał w trasę choćby do Polioc .to samo moja wnuczka .całe szczęscie ze nie legalnie uczyłem ja jazdy po drogach .Ile grożnych wypadków jest w mieście a ile na trasach?Ostatni wypadek na S3.Mając 20tonżelaza na naczepie nie ma mozliwosci na skuteczne hamowanie .Za PRL u woziłem po 32 tony na pace i przyczepie miedzianego drutu ciagnionego do załomia .Ruch był wtedy mniejszy ale i tak w porywach tylko 70km/h.zlikwidować WORDy to siedlisko cwaniaków do robienia kasy .zająć się prawdziwym szkoleniem
deparchator xxl
deparchator xxl 10.06.2019, 16:39
to jest jazda bez deparchatora podlecki gna po polsce i nic https://youtu.be/UxPed13qqhE
Polk
Polk 10.06.2019, 16:06
Straszna tragedia dla rodziny ze Stargardu, i to przez kierowcę który myślał że jest królem szos!!! Kary wiezienia dla piratów drogowych. To oni są największym zagrożeniem. Pijaki i piraci
CZAKI
CZAKI 10.06.2019, 15:05
UKRAINIEC POMAGAŁ RANNYM OSOBOM.BRAWO DLA KIEROWCY Z UKRAINY.
kierowca
kierowca 10.06.2019, 14:52
Tiry w których kierowcami są Ukraińcy, Ruscy i Litwini powinni oznakować,tak żeby Policja mogła Ich rozpoznawać i sprawdzać czy są trzeźwi!!!
Marcia
Marcia 10.06.2019, 19:18
Nie wiem czy "kierowca" gdziekolwiek doczytal ale Tirem kierował Polak
stereotypy
stereotypy 11.06.2019, 21:10
Polak? To pewnie pijak i złodziej
......
...... 10.06.2019, 20:31
rosjanie i uktraińcy jeżdzą ostrożnie .najgorsi są nasi przyjaciele z litwy .spróbójcie jechać po drogach zachodnia granica granica z litwą .szczególnie mazury i podlasie .
do proklemlowskiego trolla
do proklemlowskiego trolla 10.06.2019, 15:22
Zamilcz proklemlowski trollu i nie wszczynaj waśni między narodami! Podłe jest wykorzystywanie tej tragedii do politycznych gierek.
CZAKI
CZAKI 10.06.2019, 14:49
TO BYŁ POLAK
pytam
pytam 10.06.2019, 14:47
Czy to prawda, że kierowcą Tir-a był Ukrainiec?
......
...... 10.06.2019, 20:39
powiem ci jak pytasz .Szowiniści ukraińscy nie pojawiaja sie w polsce .ci młodzi ukraińcy któzy u nas pracuja szacun .Ty tego nie chcesz robić co oni ,wolisz iśc po kuroniówkę .chciałbyś daleko od domu zarabiać cieżko na kawałek chleba .A oni idą .Dlatego gdzie nie spotkam pracujacego ukraińca czy ukrainki pozdrowię z szacunkiem.Jestem człowiekiem starej daty ale zachęcam młodych polaków do przełamywania zastarzałych stereotypów
niedoczekanie twoje
niedoczekanie twoje 10.06.2019, 15:20
Szukasz kozła ofiarnego? Czy już wiesz z góry proklemlowski trollu chcący skłócić Polaków z Ukraińcami?
CZAKI
CZAKI 10.06.2019, 13:03
TEN WYPADEK MIAŁ MIEJSCE NIE DALEKO TEGO ODCINKA REMONTOWANEGO NA A6.CZYTAŁEM NA RMF FM ŻE WINE ZA TEN TRAGICZNY WYPADEK PONOSI KIEROWCA TIR-A KTÓRY Z DUŻĄ SIŁOM WJECHAŁ W SAMOCHODY OSOBOWE KIEROWCA TIR-A BYŁ TRZEŻWY GROZI MU 12 LAT WIĘZIENIA ZA SPOWODOWANIE KATASTROFY W RUCHU LĄDOWYM.
tragedia
tragedia 10.06.2019, 13:01
Pięcioosobowa zakleszczona rodzina w samochodzie zginęła. W tym było troje dzieci.
88
88 10.06.2019, 10:46
Media z Kongresówki uparcie twiewrdzą , że wypadek był na A6 a nie na S-3
Polk
Polk 10.06.2019, 16:08
Bo na A6 był wypadek
ANTEK POLICMAJSTER
ANTEK POLICMAJSTER 10.06.2019, 09:50
TO TA SATANISTYCZNA MUZYKA CO W RADIU LECI https://youtu.be/SNdx02ndYvA 6 OFIAR PRZYPADEK NIE SADZE
Pijak to morderca
Pijak to morderca 10.06.2019, 02:43
Precz z TIR-ami w niedzielę, precz z pijanymi kierowcami.
Pijany jak Polak w niedzielę czy jak Litwin ?
Pijany jak Polak w niedzielę czy jak Litwin ? 10.06.2019, 01:52
Jednak kierowca TIR -a spowodował tą masakrę.
Siuks
Siuks 09.06.2019, 23:26
Przez takie robienie zdjęć jak to główne był drugi wypadek!
Knagulec
Knagulec 09.06.2019, 22:52
Wiadomo czy ktos od nas poszkodowany?
Ja
Ja 09.06.2019, 21:56
A jednak Gryfino [*]
żal
żal 09.06.2019, 22:30
Wśród ofiar? Żal...
gzyms
gzyms 09.06.2019, 23:45
Przecież prawie wszyscy tamtędy jadą nad morze.

Pozostałe