Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pożar w UMiG-u?! Spkojnie, to tylko ćwiczenia

  • 14.06.2019, 14:33
  • Żródło: Wrota Gryfina
Pożar w UMiG-u?! Spkojnie, to tylko ćwiczenia fot. Wrota Gryfina
W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie przeprowadzono ćwiczenia mające na celu sprawdzenie gotowości służb ratowniczych oraz skoordynowania działań na wypadek pożaru w budynku. Przeprowadzono m.in. ewakuację ludzi, akcję ratowniczą osoby poszkodowanej w pożarze.

W akcji brali udział: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, OSP gminy Gryfino, Straż Miejska, Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Źródło: Wrota Gryfina

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.06.2019, 08:11
co tam tyle dymu ha ha ah komuś sie dopa paliła ha ha ah
przyjazny
przyjazny 15.06.2019, 22:07
Nikt, ale to nikt, z normalnych ludzi nie czepia się strażaków,ciężka służba niezwykle i podziwiamy ich.Natomiast przy tych ćwiczeniach leżała logistyka ze strony gminy[straży śmiesznej i sztabu antykryzysowego]-wystarczyło strażniczka postawić od dworca i od dołu -od bagietki strażniczka też i i puścić auta 1-nym pasem kierując ruchem i koniec w temacie!!!
dkf
dkf 15.06.2019, 11:46
a jak to bylby prawdziwy pozar i ta staruszka z MISIA to tez powinno byc wszysko tak ok
bareizm
bareizm 16.06.2019, 06:25
Ale nie był to prawdziwy pożar i Nikitiński zlekceważył ewakuację i zawrócił po magiczne pudełeczko.
"gdyby to był prawdziwy pożar" - to wchodzenie na już ewakuowany teren jest skandalicznym złamaniem reguł...
Miś
Miś 15.06.2019, 12:19
cały tercet jest wyjęty żywcem z Misia. Na przykład "słomiane, nikomu niepotrzebne inwestycje"...
Brak słów
Brak słów 15.06.2019, 07:46
Auta z Chrobrego wyjeżdżały do połowy 1maja po to.. żeby je z powrotem zawracać. A z dwóch stron zakorkowanej Niepodległości. zrobił się na skrzyżowaniu super korek... Nic tylko pogratulować wysokiego IQ. Karetka nie miała by szans na przejazd.
Polnische Wirtschaft.
Polnische Wirtschaft. 15.06.2019, 08:05
Przecież można było z Chrobrego aut nie wpuszczać na 1 maja..!!!! . A tych z obu stron Niepodległości nie puszczać w stronę Urzędu.. tylko po to.. żeby zaraz zawrócić. Reszta metodą na zamek błyskawiczny poszła by płynnie....
.....
..... 15.06.2019, 07:30
Nikietynski posypie nagrodami za dobrą organizacje ćwiczeń CZK i straży miejskiej.
Stop hejtowi i nienawiści...
Stop hejtowi i nienawiści... 15.06.2019, 00:31
Mowa nienawiści na tym forum....Nagrodą dla wszystkich jest ocalenie życia podczas akcji...Co wy chcecie od burmistrzów i mundurowych, że tyle jadu jest w was...
Mi oni osobiście nie przeszkadzają jest postęp, nie ma co złego powiedzieć, a akcja przeprowadzana tak jak na całym świecie....Lepiej ćwiczyć niż płakać potem..
stop hejtowi i BEZMYŚLNOŚCI...
stop hejtowi i BEZMYŚLNOŚCI... 15.06.2019, 07:01
mowo miłości - "co chcecie od burmistrza" - A BYŁ???
A chciałoby się troski o mieszkańców. Żeby autobusy z ludźmi nie stały w korku.
Dużo? "Ile w tobie jadu", że ci korki nie przeszkadzają.
Nie obchodzi cię brak zorganizowania objazdów dla ludzi, którzy mieli swoje sprawy a stali w upale...
....
.... 14.06.2019, 23:21
Za tą akcję pewnie posypiom się nagrody.
Miodek
Miodek 15.06.2019, 05:07
Szkoda, że Tobie nikt słownikiem nie posypał gamoniu.
kierowca
kierowca 14.06.2019, 22:09
beznadziejna logistyka przy tych ćwiczeniach-myśleć,myśleć,myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale czy jest komu?!!!!!
!
! 14.06.2019, 22:53
Ale co, strażacy mieli przyjść na pieszo? Bez samochodów? Żeby jaśnie pan mógł swobodnie przejechać? Litości ludzie portalu...
olaboga
olaboga 14.06.2019, 23:12
litości czerepach - było postawić dwóch strażników i zamknąć ulicę - autobusy przez Sprzymierzonych, samochody z Niepodległości kierowane na Chrobrego, Trudno pomyśleć - zapytaj policję, jak procesje zabezpiecza...
moro
moro 14.06.2019, 20:51
A gapie co?
kot
kot 14.06.2019, 19:39
Gabrycha musi odejść
widz
widz 14.06.2019, 17:55
A kto ocenił ,starszy oficer ? "akcja sprawna,dobrze skoordynowana.." chyba tylko w samym urzędzie, no , bo ja widziałem bajzel i chaos na odcinku od urzędu do Niepodległości i dalej do Chrobrego.
ciekawa
ciekawa 14.06.2019, 18:00
a jak tam z dojazdem karetek do i ze szpitala? A taki noworodek transportowany byłby też szybko do Zdrojów?

Pomyślał ktoś o zapewnieniu płynności?
ciekawa
ciekawa 14.06.2019, 17:54
Mietka nie zgubili w trakcie ewakuacji?
sanitariuszka Marusia
sanitariuszka Marusia 14.06.2019, 19:57
Napoleona reanimowali?
logika
logika 14.06.2019, 18:46
żeby coś zgubić (lub kogoś) najpierw to coś lub ktoś musi być...
Pikuś
Pikuś 14.06.2019, 18:12
A od kiedy to burmistrz jest w urzędzie? Zwłaszcza w piątki...
Starszy oficer
Starszy oficer 14.06.2019, 16:34
Akcja sprawna, dobrze skoordynowana. A gdzie patrol policji prewencji, który sam mógł pokierować ruchem na drodze krajowej. Widać było zaangażowanie służb i pełen profesjonalizm. Strażnicy pieszo chodzili informowalu a rafiowozu policyjnego wogóle nie widać a ponoć patrole są całodobowe...Bardzo dobrze, że kierowali do parku na parking itd. A kierowcy autobusów muszą stosować się do poleceń służb łaski nie robią nawet jakby mieli czekać 5 godzin
szeregowy
szeregowy 15.06.2019, 12:14
A o co się rozchodzi?
klękajcie narody..
klękajcie narody.. 14.06.2019, 20:01
No po prostu sukces!!!
:)
:) 14.06.2019, 21:57
jak wszystkie tej ekipy - POZOROWANY...
ciekawa
ciekawa 14.06.2019, 17:56
nie mój drogi - skoro blokowali ruch autobusów i ludzie mogli nie zdążyć na jakieś przesiadki czy załatwianie spraw - to nie był profesjonalizm.

Bo mogli na czas ćwiczeń wysłać autobusy objazdem (Sprzymierzonych) - właśnie z troski o pasażerów.
ajwaj ajleluja i do przodu
ajwaj ajleluja i do przodu 14.06.2019, 16:09
mietkowi się *** paliła ha ha ah tak jak ratajowi ha ha ha ah zagłosuję na kazdego co zlikwiduje straż PGR-u ha ah aha ha z wieśniakami w tle ha ha aha ah ba nawet kozłowskiego obwołam świetym karciarzem ha ahj ah
....
.... 14.06.2019, 15:36
Bardzo dobre ćwiczenia w wykonaniu centrum zarządzania kryzysowego i straży miejskiej w chaosie. W/w dobrzy w paraliżu miasta...
Porażka.
Porażka. 14.06.2019, 14:55
Super.. Przy okazji zakorkowano całe skrzyżowanie 1 maja z Niepodległości... Straż miejska zamiast nie wpuszczać pojazdów z Chrobrego na 1 maja... stanęli przed urzędem co wywołało kompletny haos. Z Niepodległości wyjeżdżały auta a te z Chrobrego musiały na skrzyżowaniu zawracać.
piotrek
piotrek 14.06.2019, 14:48
Najlepszy jest ten na noszach;)

Pozostałe