Wesprzyj Oliwera i walkę mamy o syna

  • 23.07.2019, 08:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wesprzyj Oliwera i walkę mamy o syna
- Kochani, festyn charytatywny dla mojego syna już niebawem. Chcecie tak bardzo pomóc, macie wspaniałe pomysły, że po prostu brak mi słów...!!! Będzie pięknie, ciekawie i zabawnie... Codziennie dostarczacie mi tyle emocji, wsparcia, za co serdecznie Wam dziękuję - wyznaje mama Oliwera.

A teraz parę słów o Oliwerze... Mój Oli ma 16 lat. Nie mówi. Porozumiewamy się gestami makatonu, obrazkami psc. Ma epilepsję. Nie biega, jest nadwrażliwy na dźwięk i dotyk.

Są też dni, kiedy potrafi załapać totalnego doła. Nic wtedy nie pomaga, nawet jego ulubiona muzyka.

Chodzi do szkoły w Cedyni, gdzie ma zajęcia z cudownymi nauczycielkami. Jak wspominałam, muzykę kocha najbardziej. Lubi też wodę - basen, morze, jezioro... Ogląda mecze piłki nożnej. Kiedys bardzo chętnie oglądał programy Tomasza Lisa 😃. I to całkiem serio...

Zdarza mu się nic nie chcieć, mieć gorsze i lepsze dni, jak każdy z nas.

Potrzeby dla takiego dziecka zawsze są, żeby wzmacniać je z każdej strony - tej emocjonalnej i fizycznej.
Rehabilitacja jak najbardziej, zawsze. Dlatego ten festyn.
 Na turnus rehabilitacyjny albo inną formę terapii. zobaczymy.

 

Zapraszam na festyn charytatywny "Nad Rozlewiskiem" w Strym Kostrzynku (gm. Cedynia) 17 sierpnia 2019 r.

Zbieramy fanty, szukamy sponsorów. Może macie jakieś pomysły na urozmaicenie imprezy? Będę wdzięczna za każdy przejaw życzliwości z Waszej strony.

 

Pozdrawiam😊😊😊

mama Oliwera

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

optymista
optymista 27.07.2019, 11:02
Będzie dobrze!
Pieniądze zbieram na Piastów- codziennie
Pieniądze zbieram na Piastów- codziennie 26.07.2019, 01:56
Zbieram na piwo. Jak nazbieram , to będę zbierał na Międzyzdroje a potem może Paryż ? Chcę pomieszkać pod mostami Paryża.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2019, 07:09
Powiem Ci tak mieszkaj gdzie chcesz nawet na wysypisku, rusz tymi swoimi ostatnimi szarym komórkami widząc poziom niektórych tu piszących widać że żal im dpy ściska że Ludzie chcą pomagać innym.
Normalny
Normalny 23.07.2019, 21:03
Postaw się na miejscu mamy i wydawaj opinię,
Szkoda
Szkoda 23.07.2019, 17:41
Szkoda dzieciaka szkoda że (...) trzeba mu pomóc ze względu na Iwonę  Iwonka jesteś wspaniała 

Część komentarza usunięto. admin2
Mi też trzeba
Mi też trzeba 23.07.2019, 17:16
Inni też potrzebują może skończycie z tym żebractwem bo to już nudne śię staje
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2019, 07:11
Nie pasuje Ci coś jakie to zebractwo ludzie porostu chcą pomóc innym człowieku myśl co piszesz zastanów się 2 lub 3 razy zanim coś napiszesz. Chcesz zebrać idź sobie pod sklep i dozebraj sobie do wina
empatyczna mama
empatyczna mama 24.07.2019, 13:24
dla nudasów nie ma miejsca, a chętnych, empatycznych i z dobrym sercem na szczęście nie brakuje, trzeba działać. a inni niech też działają, dobrych serc starczy dla wszystkich. Każdy z nas może działać i może też kiedyś potrzebować, nie możemy być bierni. Nie chcesz? nudzisz się? nie przychodź i nie marudź.
Fakty
Fakty 24.07.2019, 14:24
Mi nikt nie pomógł. Płaciłem na NFZ to miałem szpital. teraz mam rehabilitację też z NFZ a za prywatną płacę ze swoich. A pomocy , której potrzebowałem i której mi odmówiono nie dostałem bo nie. Chłopak jest ułomny i musi z tym żyć. (...) Ja poradziłem sobie sam (...).

Część komentarza usunięto. admin2
o
o 23.07.2019, 12:23
Są jeszcze ludzie dobrego serca, więc na pewno się uda :D
Grażyna
Grażyna 23.07.2019, 09:06
Zdjęcie zrobione w Międzyzdrojach chyba jak widzę.
Yeraz na Paryż
Yeraz na Paryż 24.07.2019, 14:26
Tak z molo w stronę Amber Baltic. Widać bidny nie jest.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2019, 07:05
Oj widzę że naprawdę są ludzie i parapety człowieku postaw się na miejscu Mamy która opiekuje się nim ona nie ma wolnego opiekuje się synem bo go kocha a widzę że niektórzy są na tyle tępi że przeszkadza im to że Ludzie mają Empatie i chcą pomagać z dobroci serca patrząc na wasze komentarze widać jak słoma wam z butów wychodzi "Człowiek że Wsi wyjdzie ale Wieś z człowieka nigdy"

Pozostałe