Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sielawa królowała na festynie [FOTO, WIDEO]

  • 11.08.2019, 20:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sielawa królowała na festynie [FOTO, WIDEO]
Imprezową stolicą w naszym powiecie kolejny raz w krótkim czasie stał się Moryń. Na plaży mnóstwo gości, którzy przyszli posmakować ryby z jeziora Morzycko oraz wypoczywających nad tym jeziorem. Kulinarnie królowały sielawa i zupa rybna. Atrakcji było jednak dużo więcej.

O kulinaria dbał zawodowy kucharz Leszek Wodnicki - uczestnik finału II edycji programu MasterChef. Co się dziś (11 sierpnia 2019 r.) działo w Moryniu na festynie rybnym Sielawa – moryńska potrawa?

 

Zapraszamy do fotorelacji w fotogalerii i obejrzenia krótkiego filmu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W kolejnej relacji przedstawimy gwiazdę imprezy. Organizatorem wydarzenia była parafia w Moryniu

Relację z imprezy zamieściliśmy już dziś tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33330,minister-grobarczyk-i-senator-napieralski-przyjechali-na-pyszna-rybke-trwa-festyn-rybny

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (118)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszczuch smakosz
mieszczuch smakosz Wczoraj, 23:23
Nic niektórym nigdy nie pasuje. Ciągle narzekacie w tym mieście. Cokolwiek by się nie działo to zawsze jest źle. Kuchnie polską masz na co dzień, chodzi o to żebyś sprobował czegoś innego, inne smaki. Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo żal czytać te wasze komentarze. Nie podoba się, ugotuj se rosół i siedz w domu.
smakosz
smakosz 15.08.2019, 12:31
Każdy kto był w prawdziwym wojsku wie jak wygląda gotowanie . Jak zrobić jajecznicę ze stu jaj dla 500 ludzi ? Prosto 100 jaj 5 litrów mleka i 4 kg mąki sekret tkwi w tym żeby wyglądało jak jajecznica a nie ciasto. Mąka na końcu . Whiskas taka pasta do smarowania chleba ( daj swojemu kotu to co najlepsze :) ) zmielony boczek i inne resztki wędlin niekoniecznie całkiem świeżych i przecier pomidorowy pieprz i sól do smaku. Itd przepisów jest dużo . A grochówka na poligonie to resztki z posiłków z ostatnich trzech dni czyli wszelkie wędliny kawałki mięsa itp oczywiście bez chleba i zwykła zupa na grochu , mielone 1/4 mięsa 1/4 bułki tartej jajka mąka i przyprawy i jeszcze raz bułka tarta do obtoczenia i z 10 kg mięsa mielone dla całego poligonu .
ślizus
ślizus 12.08.2019, 16:06
Marian,ty sie tak nie lansuj tylko pakuj się powoli.
zdjęcia
zdjęcia 12.08.2019, 11:01
Pako ma rację. Golasy chodzą między tekstylnymi jakby nigdy nic. Strefy im się pomyliły. W Sopocie za coś takiego jest mandat.
plażowicz
plażowicz 12.08.2019, 11:37
A regulamin był w jakim stroju nie można wejść z plaży na imprezę?
Golas na nudystce
Golas na nudystce 12.08.2019, 11:13
Niekietyński musi odejść!
pako
pako 12.08.2019, 10:51
Niektórym pomyliły się strefy i z plaży paradowali prawie na golasa wśród tekstylnych na imprezie.
senator
senator 12.08.2019, 07:35
tylko po co tam był ten nierób plastuś????
hell s kitchen
hell s kitchen 12.08.2019, 10:49
jak to po co wybory na jesieni ha ha ah szukał potencjalnych wyborców patrz idiotów ha ha ah gróbarczyk też raczej na rybkę tylko nie przyjechał ha ha ah tylko magdy gesler zabrakło je bnę ła by focha ha ha ah
męskie oko
męskie oko 12.08.2019, 00:37
Królowały na imprezie to rozebrane syreny!
A u nas smród
A u nas smród 12.08.2019, 00:31
Tylko pozazdrościć nam z Gryfina pozostaje. Piękna plaża, fajna impreza no i frekwencja.
syty
syty 11.08.2019, 22:32
Piękna uczta na pożegnanie kanonika Augustyna. Piękne!
Kana
Kana 11.08.2019, 23:11
Ryby cudownie rozmnoży bo straczyło dla niektórych po kilka porcji ale zupy zabrakło!
W pisowskim panstwie.
W pisowskim panstwie. 11.08.2019, 22:26
Geblewicza nie zaprosili to królowac musiała ryba.
tatoo
tatoo 11.08.2019, 22:30
Ryby i dzieci głosu nie mają!
koktajl
koktajl 11.08.2019, 22:16
Misz masz na tej plaży ale przyjemny!

Pozostałe