Powiat gryfiński w obiektywie

  • 16.08.2019, 12:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powiat gryfiński w obiektywie
Można jeszcze wziąć udział w wakacyjnym konkursie fotograficznym „Powiat gryfiński w obiektywie”. Fotografie można przesyłać do końca tego miesiąca. Wybrane przez jury najciekawsze fotografie posłużyć mają do promocji naszego rejonu. -Jury czeka na zdjęcia prezentujące charakterystyczne, najbardziej urokliwe i atrakcyjne miejsca w naszym powiecie – mówi Ewa Dudar, wicestarosta powiatu gryfińskiego. Na zwycięzców czekają nagrody.

Organizatorem konkursu są właśnie władze powiatu. Jury oczekuje zdjęć przedstawiających charakterystyczne i ciekawe miejsca i obiekty naszego powiatu, związane z jego położeniem geograficznym, zasobami przyrodniczymi, historycznymi i kulturowymi . Tematami mogą być Odra, parki krajobrazowe i inne miejsca cenne przyrodniczo, panoramy miast, przejścia graniczne, zabytki sakralne i świeckie, miejsca pamięci, w tym Rejon Pamięci Narodowej, poza tym budynki użyteczności publicznej, obiekty lub miejsca atrakcyjne turystycznie.

Najładniejsze zdjęcia mają być wykorzystane m.in. w folderach, widokówkach, ulotkach, plakatach, kalendarzach oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Przysyłać można fotografie nie tylko wykonane specjalnie na konkurs, lecz również w przeszłości, ale jest jeden warunek - muszą przedstawiać aktualny wizerunek obiektu czy miejsca.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób lubiących fotografować (amatorsko lub profesjonalnie), bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Zgłosić można maksymalnie trzy fotografie, które nie były nagradzane w innych konkursach.

Zdjęcia (wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie www.gryfino.powiat.pl) należy przysłać do 31 sierpnia 2019 r. e-mailem na adres: [email protected] w wiadomości zatytułowanej „Konkurs fotograficzny 2019”.

Jury oceni prace do 15 września 2019 r. Wręczenie nagród ma odbyć się na uroczystej sesji w listopadzie podczas uroczystej sesji Rady Powiatu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dla autorów 12 najlepszych prac przewidziane są równorzędne nagrody finansowe po 300 zł. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej.

O konkursie jest też na jednym z banerów reklamowych. Wcześniej o konkursie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33056,wez-udzial-w-konkursie-i-promuj-powiat-gryfinski

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koszerne koryto w polinie
koszerne koryto w polinie 18.08.2019, 07:34
ja robie zdjęcia dla rady zydów z NY https://youtu.be/F8laMm-YyLY bedziemy odzyskiwać te mienie PO zydowskie i pis dzielskie ha ha ah
Je
Je 17.08.2019, 06:54
Niech się ten z Sb z Gryfina zgłosi co wszystkim foty pstryka
nagroda powala
nagroda powala 16.08.2019, 19:08
W obiektywnie to za 300 zł to konkurs dla uczniów ze smartfonami.
300 złotych mnie nie powala no może PO czasie ha ha ah
300 złotych mnie nie powala no może PO czasie ha ha ah 17.08.2019, 18:12
TY TO TYLKO DLA KASY ***EWIE NIE LICZY SIĘ KASA TYLKO UJĘCIE TO TAKIE COŚ ŻE TAKI JAK TY NIGDY NIE POJMIE HA HA AH MAM TAKIE COŚ GRA ŚWIATŁA NA LIŚCIACH I DRODZE JWSIENIĄ BIJE TO NA ŁEB WSZYSTKIE MOJE TZW "WYPOCONE " ZDJĘCIA ALE ONO JEST MOJE LI TYLKO MOJE I TEGO CO ODSZEDŁ HA HA AH DO LEPSZEGO SWIATA PS żadnej smierci nie ma to tylko złudzenie
masz rację
masz rację 17.08.2019, 19:23
Pewno to dla takich ograniczonych jak ty Ajwaju.
pozdrawiam
pozdrawiam 17.08.2019, 19:50
ty oświecony ty takiemu jak ja hoju do pięt nie dorastasz ha ha ah
nick
nick 16.08.2019, 15:02
Czy zdjęcie z sesji Rady Powiatu miałoby szansę wygrać ten konkurs? Bo jeśli tak to faworytka jest jedna. A i na promocję swojego zdjęcia konkursowego może liczyć na tym portalu
selfi
selfi 16.08.2019, 13:34
A czy mogę swoje zdjęcie przyłać?

Pozostałe