Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Uderzyła prosto w drzewo

  • 04.09.2019, 08:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzyła prosto w drzewo
28-latka kierując samochodem na prostym odcinku drogi w okolicy terenu zabudowanego zjechała z drogi i uderzyła prosto w drzewo. Jej auto marki Seat Toledo było tak pozginane, że zakleszczyło ją w środku. Musiała przyjechać straż pożarna i wycinać blachy aby wydobyć ranną.

28-latkę odwieziono helikopterem LPR do szpitala w Szczecinie.

Do wypadku doszło w zalesionym terenie obok miejscowości Piasek (w pobliżu cmentarza).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SW
SW 05.09.2019, 21:42
I po co niektórzy tu krytykują a nie pochwalą się jak sami jeżdżą? Sami robicie babole jeden po drugim. ... a jutro wywiniecie kozła jeszcze większego, czego wam oczywiście nie życzę. I oby sie tylko tak skończyło, bo cmentarze są pełne takich nieomylnych jak wy
ja
ja 05.09.2019, 20:32
Staram się jeździć przepisowo gdyż szkoda mi ciężko zapracowanych pieniędzy na mandaty.Na co jestem narażony? Wyprzedanie na ciągłej, podwójnej ciągłej, to norma. Mało kto przestrzega ograniczeń prędkości. A już nie zwalnianie, pomimo ograniczeń, przed przejściami dla pieszych a w efekcie radosna, beztroska jazda, to codzienność.
szerokości,
szerokości, 05.09.2019, 21:08
Wyprzedzanie na ciągłej czy podwójnej ciągłej a raczej ,, omijanie ,, jest możliwe przy zachowaniu szczególnej ostrożności - pieszych , rowerzystów , maruderów - spowalniaczy ( np. dozwolone 90 a on jedzie cały czas 50
ehh
ehh 05.09.2019, 12:17
Dla dobra wszystkich użytkowników dróg, lepiej, aby ta niewiasta jeździła wyłącznie wózkiem sklepowym i to ręcznym.
zastananwim się
zastananwim się 05.09.2019, 12:57
Ty musisz ją chyba znać i jej nie lubić. Ale jakim jesteś człowiekiem aby w chwili gdy ona cierpi ty wypisywał takie "życzenia"?
niewiasta
niewiasta 05.09.2019, 12:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Radziu
Radziu 05.09.2019, 10:40
Kazdemu się moze przydarzyc wypadek. To często kwestia też szczęścia. A kto nigdy błędu nie zrobił za kierownicą niech pierwszy rzuci kamieniem...
Wariaci
Wariaci 04.09.2019, 21:14
Po pierwsze za kierownica sie skupia na drodze a nie sie mysli o ch... wie o czym i nie skupia sie na telefonie ... brawo ona ... cieszmy sie ze nikomu nie zrobila krzywdy ... chociaz szkoda drzewa ktore polozyla a dwa nastepne zachaczyla zrywajac jednego kore na wysokosci prawie 3 metrow. Aaa no i ktos tu pisal o prędkości haha prosze kochany tylko czekaj az ci wyskoczy swoja honda preluda ... cos jej dawno nie widac czyżby nowy nabytek juz rozbity
granda
granda 05.09.2019, 10:35
Kurde , no i gdzie są ,, ekolodzy ,, się pytam ...?!
do Bredzisława
do Bredzisława 04.09.2019, 21:34
A skad wiesz na czym skupiła się kierowca. Jechałeś z nią? Przestań bredzić!
doświadczony driver
doświadczony driver 04.09.2019, 20:48
Jeśli wyskoczy na drogę jedna sarna to można być pewnym, że za chwilę za nią wyskoczy kolejna!
oto jest pytanie
oto jest pytanie 05.09.2019, 12:59
Tylko czy zdążysz wyhamować ?!
Klecha słucha
Klecha słucha 04.09.2019, 20:00
Kto jeszcze nie obe sry wał dzisiaj nikogo ? Zapraszamy
E Milia
E Milia 04.09.2019, 20:47
Musisz zapytać w ministerstwie. Oni tam łapę nad tym trzymają!
stary grzyb
stary grzyb 04.09.2019, 19:59
Może szukała grzybów i zapomniała z auta wysiąść?
Draka
Draka 04.09.2019, 17:20
Po samochodzie nie widać żeby szybciej jechała niż ograniczenie, myślę że w momencie uderzenia w drzewo prędkość była nie większa niż 30km/h .
Takie szkody powstają kiedy zjeżdża się z drogi , nagły brak trakcji samochód jakby przyśpieszył ,a masa pojazdu około 1,5t plus 30km/h robi z 0,5mm blachy harmonię.
Kaki
Kaki 04.09.2019, 16:59
W terenie zabudowanym???ale wy ludzie ***icie...zajmijcie sie swoimi ***mi.dajcie rodzinie spokuj.
nie przeklinaj !
nie przeklinaj ! 05.09.2019, 08:36
ktoś tu musi wrócić do podstawówki... słownik się kłania!
***c
***c 04.09.2019, 16:06
Jedno jest pewne ... była prędkość bo pomału to jeździć ona nie potrafi . Nie wazne czy to las czy wioska 100 ale wiecej na liczniku musi być
Bum...
Bum... 04.09.2019, 17:42
Coś w tym musi być , moze po tej przestrodze dziewczyna zacznie poprawnie jeździć , czlowiek madry po szkodzie się mowi .. .cale szczescie ze nikomu krzydy nie zrobila bo jezeli jezdzi ktos jak debil to jego sprawa ze chce sie zabic ,gorzej jak to robi w terenie zabudowanym i na drogach uczeszczanych przez normalnych kierowcow ,pieszych a przede wszystkim dzieci . Ci z rozumem wielkosci orzeszka powinni na pas startowy jechac i moze drzewa poszukac aby nikogo w zyciu nieskrzywdzic ....kazda miejscowosc ma takiego debila. Teraz to moze i byla sarna i jeszcze autobus , ale ludzie widza i bserwuja tych debilnych bo trzeba na nich uwazac ,wiec zapewne komentarze trafne.
Cicho tam wieśniaczki z kleszczami w pępkach
Cicho tam wieśniaczki z kleszczami w pępkach 04.09.2019, 19:57
Wy wieśniaki to pewnie prawka nawet nie macie, dla was najważniejsze to ob sry wać wszystkich dookoła.
Wiejska potańcówka, nażreć się, nachlać i dalej ob sry wać.
Nikt ważny
Nikt ważny 04.09.2019, 15:57
Co ogłoszenie dodane to wersja różna....prawdziwa jest taka że byly dwie sarny i autobus ...niektóre komentarze są tutaj zbędne....
Anon
Anon 04.09.2019, 15:41
Tylko dlaczego cudze ***
Inny tekst
Inny tekst 04.09.2019, 15:01
Nie Kotyński musi o dejść!
Wiesz jak nie wiesz
Wiesz jak nie wiesz 04.09.2019, 14:43
Z Krzymowa dziewczyna ponoc sarna tam była
Nieciekawie
Nieciekawie 04.09.2019, 14:15
Kto to był i skąd ?
GG
GG 04.09.2019, 13:11
Dobrze że danieli nie pozabijala ich tam tyle.a co się stało ze prosto w drzewo-chwila nieuwagi????
Seba
Seba 04.09.2019, 09:53
Ja w jej wieku nie spieszyłbym sie na cmentarz!
emo
emo 04.09.2019, 09:23
To aż z Gryfina straż musiała przyjeżdżać?
Strażak
Strażak 04.09.2019, 10:18
Powiat Gryfiński sięga dalego poza Cedynie.
geograf w hełmie
geograf w hełmie 04.09.2019, 11:53
Aż za Mieszkowice nawet!

Pozostałe