Samochodem wpadł do wody. Prowadzimy akcję ratunkową - mówi Kamiński

  • 10.09.2019, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Samochodem wpadł do wody. Prowadzimy akcję ratunkową - mówi Kamiński S.R.
-Do wody wpadł samochód. Mamy informację, że w środku znajdowały się trzy osoby. Jednej samodzielnie udało wydostać się z samochodu i wypłynąć. Trwa akcja ratownicza - mówi nam Łukasz Kamiński, kierownik Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego.

Do makabrycznej sytuacji doszło dzisiaj około godziny 18.30 w Świnoujściu tuż obok przeprawy promowej "Karsibór", na nabrzeżu Kanału Piastowskiego. Z tego co powiedział nam gryfinianin Łukasz Kamiński, zlokalizowano zatopiony samochód. Natomiast nie wiadomo, czy tym dwóm osobom udało się wydostać. Trwa walka z czasem.

Aktualizacja 

O wyniku poszukiwań piszemy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33674,utopilo-sie-dwoje-nastolatkow-trzeci-doplynal-do-brzegu

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darwin
Darwin 11.09.2019, 22:08
Selekcja
zdegustowana
zdegustowana 11.09.2019, 22:48
Obrzydliwa opinia.
WOPR
WOPR 11.09.2019, 11:32
Pan Kamiński jest dobrym ratownikie ale do zdiec.
Dyspozytor
Dyspozytor 11.09.2019, 15:40
a ja zachęcam do ujawnienia swoich danych i przesłania ich do siedziby CKRW lub w prywatnej wiadomości do p. Łukasza :)
na nos
na nos 11.09.2019, 16:37
Taki odważny to nie jest. raczej tchórzem podszyty!
Dyspozytor
Dyspozytor 11.09.2019, 19:52
Niestety też tak uważam. Pracuję z nim i mogę powiedzieć, że jest profesjonalistą w swoim zawodzie szczególnie w zakresie koordynacji służb i realizacji zgłoszeń.

Kto nie wieży niech przyjdzie i się przekona zapraszam :)
Mija
Mija 11.09.2019, 11:44
Ale to chyba nie jego zdjęcia.
A
A 11.09.2019, 00:19
Ratownik medyczny Kamiński bucha cha cha kto go wsadził na takie stanowisko
Pindol
Pindol 11.09.2019, 10:32
Jak to kto sam wykołysałem go na to stanowisko
B
B 11.09.2019, 07:45
Nie jest ratownikiem MEDYCZNYM i nigdy nie był. Na medycznego trzeba mieć wykształcenie nie tylko znajomości. A kto go wsadził na to stanowisko? Łatwo się dymyśleć
???
??? 10.09.2019, 23:30
Hamulce nie zadziałały????
woda...
woda... 10.09.2019, 21:49
No i wreszcie na coś się przydał Kamiński... dał info na portal cha cha
słusz
słusz 10.09.2019, 23:04
Raczej redakcja zadzwoniła do Centrum.
pacho
pacho 10.09.2019, 21:39
Byłem tam jakiś czas temu. Tam nie ma barierek!
baron
baron 10.09.2019, 23:05
Przecież nie można zabarierkowac całego nabrzeża. Nawet w Gryfinie tak nie jest!
po kolei
po kolei 10.09.2019, 21:31
Wrak wydobędą jak nurkowie wydobędą z samochodu ciała.
Sylwek
Sylwek 10.09.2019, 21:07
Po 20 minutach to mogą być tylko jak warzywa, niestety!
GG
GG 10.09.2019, 21:04
Jeden ogarnięty.
Knagulec
Knagulec 11.09.2019, 10:33
Kogo by tu przegumować
Mira
Mira 10.09.2019, 20:26
Skąd macie informację że jedna osoba wypłynęła? Nikt tego nie podaje!
koleżanka Łukasza
koleżanka Łukasza 10.09.2019, 21:06
Pewno od Łukasza.
30-latek
30-latek 10.09.2019, 20:25
Samobójstwo? Dziś czytałem, że większość 30-latków których umiera to odbiera sobie życie samemu!
Badania robią do tych statystyk
Badania robią do tych statystyk 11.09.2019, 05:59
Ale to w środowisku LGBTZ. Tak piszą w Wyborczej.
Loki
Loki 10.09.2019, 20:09
O matko! To byłaby straszna śmierć!

Pozostałe