Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Utopiło się dwoje nastolatków. Trzeci dopłynął do brzegu

  • 10.09.2019, 22:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Utopiło się dwoje nastolatków. Trzeci dopłynął do brzegu iswinoujscie.pl
Nie żyje dwoje piętnastolatków – chłopak i dziewczyna. Ich samochód wpadł do wody, a im nie udało się uwolnić z samochodu. W samochodzie był jeszcze jeden 15-latek. Jemu dało się wydostać z tonącego auta i dopłynąć do nabrzeża. Wyszedł na brzeg sam po metalowej drabince.

Uratowany nastolatek został zabrany do szpitala, był wyziębiony, lecz jego życiu nic nie zagraża.

W samochodzie marki Volvo, który wpadł do Kanału Piastowskiego w Świnoujściu (niedaleko przeprawy promowej "Karsibór") uwięzionych zostało dwoje nastolatków. Podjęto próbę reanimacji. Jednak na próżno. Oboje nie żyją. Za długo przebywali w wodzie…

O akcji informowaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33671,samochodem-wpadl-do-wody-prowadzimy-akcje-ratunkowa-mowi-kaminski

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 12.09.2019, 23:48
Poważnie należałoby się zastanowić dlaczego młodzi ludzie pozbawieni są instynktu samozachowawczego? Co powoduje zanik tego naturalnego odruchu? Może we współczesnych warunkach życia potrzebne jest budzenie tego instynktu? Prowadzenie auta daje złudne poczucie bezpieczeństwa nie tylko młodym ludziom. Filmy akcji, gry komputerowe ('strzelanki') nie uczą szacunku dla życia, a w realu jest ono tylko jedno i niepowtarzalne. Przykładów zagrożeń życia czyhających na młodych ludzi jest bez liku i nie ma potrzeby ich wymieniać. Szkoda, że pogadanki najczęściej dotyczą tylko bezpiecznego przechodzenia przez ulicę.
Doros
Doros 12.09.2019, 23:32
A ja mam ograniczone współczucie gdy dochodzi w takich sytuacjach do tragedii. Niektórzy po prostu proszą się o śmierć i zwalanie tego na młodość jest żenujące.
Darwin
Darwin 11.09.2019, 22:08
Selekcja
niewyobrażalne
niewyobrażalne 11.09.2019, 18:00
Śmierć w męczarniach!!
Gość
Gość 11.09.2019, 12:40
Kto im dał w ogóle samochód? Z tego co pamiętam to uprawnienia do kierowania samochodem można było uzyskać dopiero po 18-tym roku życia?
Kostucha
Kostucha 11.09.2019, 10:30
Zastanawiam sie nad tym co robili 15 latkowie w aucie same
kloaka obywatelska
kloaka obywatelska 11.09.2019, 10:13
może to przez czajkę https://youtu.be/zh1phYFwWd4 moze muśleli ze przejadą przez te szambo w polinie i tak wartą do odry https://youtu.be/tL428Cir5bw
Knagulec
Knagulec 11.09.2019, 10:25
Ajwaj japulec dętko jedna
Ss
Ss 11.09.2019, 09:52
Do czego doprowadza ułańska fantazja 😲
wiem
wiem 11.09.2019, 08:50
Ludzie, przestańcie nadawać o tych płetwonurkach. Aby akcja była skuteczna musiałby siedzieć na nabrzeżu i to ubrany! I po zatopieniu zaraz wskoczyć. W wodzie bez tlenu to już po  3-4 minutach następuje śmierć mózgu.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.09.2019, 08:46
śmigłowiec był tylko pływaka zabrakło dlatego że zabrakło tych 10 miliardów https://youtu.be/1BvNr0O63iw
Knagulec
Knagulec 11.09.2019, 10:26
Ajwaj japa
kloaka obywatelska i paranoja i schizofrenia ha ha ah
kloaka obywatelska i paranoja i schizofrenia ha ha ah 11.09.2019, 08:15
gdzie był poseł mucha ha ha ah zabrakło go i proszę następna tragedia ha ha ah a i gregor napieralski nie dał rady choć z nich dobre pływaki są oni nie w takich mętnych wodach pływali ha ha ah
poko
poko 11.09.2019, 08:38
Ajwaj oj te twoje paranoje i nienawiść do kilku osób rozum ci odbierają.
ajwaj aleluja i do przidu a i owsiak coś też dostał ah ahj h
ajwaj aleluja i do przidu a i owsiak coś też dostał ah ahj h 11.09.2019, 13:15
mikołajki dla wiczorka od urbana ha ah ah https://youtu.be/39I_OjQn3is
 zero i nie odpowiada ha ha ah
zero i nie odpowiada ha ha ah 11.09.2019, 08:49
to nie paranoje to niestety szara rzeczywistość ha ha ah a te osoby dobrze wiedzą za co ha ha ah dlaczego dariusz krzysztof *** jeszcze nie siedzi ha ha ah odp bo ziobro ma zepsuty telefon ha ha ah https://youtu.be/3wuJV2l6IHM
Gość
Gość 11.09.2019, 07:23
W tej tragedii przeraża dodatkowo fakt, że to prywatna firma po 2 godzinach wyciągnęła ciała dzieci, bo w Świnoujsciu służby nie mają pletwonurka w ekipie
Soba
Soba 11.09.2019, 08:38
Nawet gdyby mieli to by to nic nie dało.
N
N 11.09.2019, 00:13
Nikt nie wskoczył ratować ? Było już ciemno ?
do N
do N 11.09.2019, 07:40
Pewnie ratownik WOPR Kamiński pływać też nie potrafi
Łukasz
Łukasz 11.09.2019, 08:22
spokojnie, całkiem nieźle sobie jeszcze radze w wodzie :)
Ratownik- prawdziwy.
Ratownik- prawdziwy. 11.09.2019, 12:51
Pływak jest - ale w szambie Kamiński próbuje w wdzystkim pływać.
taki stawiam wniosek
taki stawiam wniosek 11.09.2019, 13:43
Tym wpisem sam sobie wystawiasz świadectwo. Po pierwsze nienawidzisz gościa. Po drugie jesteś wulgarny. Wreszcie po trzecie megaloman z ciebie,uważający się za "prawdziwego" ratownika. Jedyne co masz, na podstawie tego co napisałeś, to kompleks...
do Łukasza
do Łukasza 11.09.2019, 08:43
Jak w wodzie sobie radzisz bez pralinek to już jest coś pozytywnego
Andrzej
Andrzej 11.09.2019, 08:54
I po co te złośliwości? Ma chłopak fajną, odpowiedzialną pracę, zgodną z jego zainteresowaniami i z daleka od polityki, to po co go się czepiać.
JJ
JJ 11.09.2019, 09:32
Sam sobie zapracował na taką opinię, będzie to za nim szło jak smród
do JJ
do JJ 11.09.2019, 19:34
a czym sobie tak zapracował i jak dobrze Ty osobiście go znasz ?
samochód piętnastolatków
samochód piętnastolatków 11.09.2019, 00:29
Po co głupich ratować? Po to by następnym razem kogoś przejechali, może ciebie?
Andrzej
Andrzej 11.09.2019, 08:55
Oby tego pytania nikt nie zadawał kiedy ty będziesz w potrzebie, np. w szpitalu
Krystyna
Krystyna 10.09.2019, 23:56
Ten który wyrwał się śmierci będzie miał teraz traumę. Otoczcie go pomocą psychologiczną.
RIP
RIP 10.09.2019, 23:37
Straszna taka śmierć w potrzasku, w ciemności, bez powietrza...
zivec89
zivec89 10.09.2019, 23:17
Kto 15 - latkom dał samochód. Gdzie było rodzice??
Marta
Marta 10.09.2019, 23:16
Trudno mi sobie nawet wyobrazić taką tragedię. Co teraz musi przeżywać rodzina!
gnom
gnom 10.09.2019, 23:09
Jechali w trójkę, a z nieznanych przyczyn kierowca nie zatrzymał się na końcu betonowego nabrzeża - takl piszą na iswinousjcie.pl
moczykij
moczykij 10.09.2019, 23:01
Podobno świadkowie zdarzenia - wędkarze mówią, że w samochodzie jechało troje nastolatków - dwóch chłopaków i dziewczyna. Dziewczynę widzieli ją siedzącą na kolanach kierowcy.
Maria
Maria 10.09.2019, 22:51
Stała się wielka tragedia. To jednak były dzieci!
samochód piętnastolatków
samochód piętnastolatków 11.09.2019, 00:31
Dlatego jechały autem bo nie miały jeszcze broni automatycznej

Pozostałe