Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Małgorzata Kidawa-Błońska w Gryfinie

  • 16.09.2019, 10:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Małgorzata Kidawa-Błońska w Gryfinie FB Olgierda Geblewicza
Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska będzie dziś w Zachodniopomorskiem. O godz. 11.15 ma być w Zakładzie Aktywności Społecznej w Gryfinie. Potem prawdopodobnie spotka się z mieszkańcami na pl. Ks. Barnima I.

Wicemarszałek sejmu Małgorzacie Kidawę-Błońskiej ma towarzyszyć marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (120)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiem to
wiem to 22.09.2019, 22:15
Przecież o to chodziło aby zrobić sensację!
obserwatorka
obserwatorka 17.09.2019, 15:51
Tak dla przypomnienia. "Demokracja skończy się wtedy, gdy rząd zrozumie, że może przekupić ludzi ich własnymi pieniędzmi". Słowa te należą do Alexisa de Tocqueville i zostały wypowiedziane 150 lat temu. Myślę, że są na czasie.
ten pikuś to łotr
ten pikuś to łotr 17.09.2019, 10:00
Pikuś to wyjątkowa *** i łotr,siebie samego prymityw nienawidzi,pijaczyna i menda.
:)
:) 17.09.2019, 02:15
Wesola ferajna!
prośba
prośba 17.09.2019, 02:09
Czy możecie usunąć reklamy komitetów wyborczych w komentarzach?
pikus *** tfuska
pikus *** tfuska 16.09.2019, 22:10
Hm... O tym nie pomyślałem, ale rzeczywiście nie można tego wykluczyć. To trochę tak jak w starym dow***: Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go: — Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata? — To z powodu homoseksualizmu. — Przecież u was z tym wszystko w porządku! — U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa — przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 22:08
Te pisowskie pluskwy należy zwalczać ich metodami. Wytruć i zakopać jak pasożyty żerujące na zdrowym organiźmie. Czepiacie się parad równości a wasze guru ojciec dyrektor i reszta klechów nie potrafią spełnić zadośćuczynienia ofiarom pedofilii w kościele! Gdzie wasz Kaczor ma żonę i dzieci? Kota chrobota!!! Hahahaha. Zakłamane cielęce kiełbaski!
Zwolennik PIS
Zwolennik PIS 17.09.2019, 20:32
Moderator ,czy ty nie widzisz tego ,że to jest jezyk nienawisci?
Omo
Omo 17.09.2019, 08:27
a gdzie wasz burmiszcz ma rodzinę o której tak sie chwalił podczas wyborów 2014/15 r? Już mu przeszło? Został pies i koty?
AK
AK 17.09.2019, 07:49
Pikusiu widać z daleka nienawiść do ludzi. Widocznie wychowany bolszewickimi metodami.
sauron
sauron 16.09.2019, 22:14
To sa wlasnie wyborcy POKO! Pijani i nacpani pederasci - typowi zmanipulowani biedni ludzie ktorym sie wydaje ze sa tacy "nowoczesni"!
faja
faja 16.09.2019, 22:22
To wcale nie jest pewne. Nie można wykluczyć, że niedługo odmowa seksu ze zdegenerowanym dewiantem będzie podlegała pod paragraf o przeciwdziałaniu wykluczeniom. Wolności osobiste od dawna są w Europie i USA w odwrocie.
oko
oko 16.09.2019, 22:17
Zboki I alkocholicy. Kogo jeszcze lewacy maja na uslugach ? adwokatow teczowych
Ewa
Ewa 17.09.2019, 07:35
Wróć pisowski gamoniu do szkoły i podszkol ortografię , jaka partia taki elektorat.
Tępić  Alfonsa Gila i podobnych
Tępić Alfonsa Gila i podobnych 17.09.2019, 01:48
Tak wygląda teraz KK w Polsce.
na pewno
na pewno 16.09.2019, 22:00
Z tej ekipy są tacy co zarobią u mnie po "X"!
pustka
pustka 16.09.2019, 21:43
tamara podała jej ręke...tragedia
wsytyd pustka
wsytyd pustka 16.09.2019, 21:59
Nawet imię kobiety napisałeś małą literą. Kompletny brak szacunku dla wszystkich.
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 22:10
Sam nick mówi za siebie. pustka.
Seniorka
Seniorka 16.09.2019, 21:20
To mi wygląda znajomo ,czyżby ,,metoda na wnuczkę,,?
Marie
Marie 16.09.2019, 20:35
Czas zająć się nową gwiazdą PO – p. Kidawą – Błońską, kandydatką na premiera (premierkę?) KO:))
Skąd się nagle wzięła w kampanii i dlaczego?
Otóż PO wynajęła firmę pijarową z Izraela i im wyszło, że sondaże dla PO i całej KO może pójdą w górę, jak skopiują pomysł PiS-u z kampanii z 2015 r. z p. premier Beatą Szydło.
Tyle, ze Polacy mają dobrą pamięć, a jak nie to Internet im przypomni, ze p. Błońska to nie p. Szydło. Pani Błońska, razem z PO ostro krytykowała programy socjalne PiS-u i mówiła publicznie - „Nie pozwolimy na PiSowską Grecję”.

Dziś, na potrzeby kampanii kreuje się na osobę wrażliwą społecznie, pochyla się nad seniorami, niepełnosprawnym, etc.
A co robiła, gdy rządziła Jej formacja?
Sprawdźmy jak głosowała w ważnych dla Polek i Polaków sprawach:
- podniesienie wieku emerytalnego – TAK,
-obniżenie wieku emerytalnego – PRZECIW,
- program 500 + - WSTRZYMAŁA się,
- program „Mama Plus” - WSTRZYMAŁA się,
- sprawa sześciolatków - PRZECIW.

No, ale zajmijmy się dniem dzisiejszym:))
Dziś, kiedy nasza rodzima „Sophia Loren” pojawiła się w autobusie w drodze do Gryfina, by zapewniać Was „wzajemnym szacunku i poszanowaniu odmienności”, w tym samym czasie na trasę wyruszył BUS oblepiony hasztagiem „Silni Razem”, a w roli głównej – członek sztabu wyborczego poseł Brejza, znany z afery hejterskiej w swoim rodzinnym mieście.

Tym, którzy nie wiedzą o co chodzi wyjaśniam pokrótce – na TT pod tym hasztagiem od paru miesięcy działa liczna grupa hejterów, która w bardzo wulgarny i obrzydliwy sposób atakuje rządzących i ich zwolenników (także ad personam). Oto przykład ich „mowy miłości” - „Uprzedzam. Jeśli jakaś suka prawacka wejdzie pod tego tłita. Za***. W naturze najlepiej.Za***”. Starczy tego… Prawda…?

Dziś, kiedy sprawa stała się głośna p. Kidawa – Błońska odcina się od tej grupy, kłamie, że nie posługuje się tym hasztagiem, choć jeszcze wczoraj sama wrzuciła na TT kilka swoich komentarzy właśnie z z tym mocno kontrowersyjnym hasztagiem. Dodam, ze tym hasztagiem posługuje się i promuje go większość posłów KO.

Ot, cała PO!
Gęby pełne frazesów, o „wzajemnym szacunku”, o skończeniu z mową nienawiści, o tym co było dane przez PiS – nie będzie zabrane, etc.

Na koniec jedno ważne słowo - „WIARYGODNOŚĆ”:))
Ja już dawno wyrosłam z bajek, także z bajek dla dorosłych, Wy – macie wolny wybór – możecie dalej wierzyć w CUDA, tylko, żeby później nie było płaczu i zgrzytania zębami, bo „znowu oszukali”:) Spytacie - kogo oszukali? Odpowiadam - Was – naiwniacy.

PS.
Z moherowym pozdrowieniem dla wszystkich czytających:)
ja
ja 17.09.2019, 19:58
Maria ,a reszta rodziny zdrowa?
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 21:55
Cuda cuda ogłaszają.... Kaczyński i reszta bandy. 500+ 1000+ Milion + Hahahahahahaaa.
do tego tam nurka z 21:55
do tego tam nurka z 21:55 17.09.2019, 09:48
zamknij ryja łajzo!
jura
jura 16.09.2019, 22:06
za duzo pijesz i cpasz pikus,jestes cippa
Do Marii
Do Marii 16.09.2019, 21:28
Jak wiadomo wszystkim myslacym to pis ma najlepszych hejterow , ktorzy nie licza sie z nikim. Twoj tekst to cienka granica hejtu. Przyklad idzie z gory, z ministerstwa, z krs. Nie ma nic gratis. Kupujemy, kupujemy kogo sie da.
plewy
plewy 16.09.2019, 23:32
ba, ichniejsi hejterzy mają swoje farmy w ministerstwie - ciekawe, że poleciał tylko jeden człowiek, jakby nie miał podwładnych....
spałem na styropianie
spałem na styropianie 16.09.2019, 20:10
Brawa dla Małgosi!!!

Nikoteński i tak musi odejść!
ojojoj
ojojoj 16.09.2019, 20:05
Prawie 9 tysięcy osób podpisało się pod protestem przeciwko marszowi równości zaplanowanym w Kaliszu na 22 września - poinformowała dziś na rozprawie administracyjnej w urzędzie miasta jedna z inicjatorek sprzeciwu Agnieszka Skowrońska.

- Złożyliśmy na biurko prezydenta Kalisza dokładnie 8 tysięcy 800 podpisów osób przeciwnych marszowi równości. Patrząc na te marsze w innych miastach, one zawsze uderzają w naszą tożsamość chrześcijańską i profanują znaki naszej wiary. Obserwatorzy takich marszów pobudzeni są do agresji, prowokacji i haseł, które obrażają katolików. To jest nasz głos sprzeciwu - powiedziała Agnieszka Skowrońska.

Na 22 września został zapowiedziany I Kaliski Marsz Równości. Do kaliskiego ratusza wpłynęły także wnioski o organizację w tym samym czasie innych zgromadzeń.
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 21:56
Tak to te katoliki napędzane przez ojca dyrektora któremu bezdomny dał samochód a potem umarł.
tytus
tytus 16.09.2019, 19:45
co za POpaprance wypisuja tutaj nie na tytul nie od rzeczy CZy Kidawa to Kaczynski?jakies łby sieja propagande jak PIKUS
Marie
Marie 16.09.2019, 19:24
Skoro Wy tu wszyscy o kandydatce na premiera, to ja zajmę się "wątkiem pobocznym", czyli jednym ze "złotych chłopców" Nitrasa.
Ten młody przystojniaczek w czarnej polówce to Michał Marcinkiewicz:)
Starsi pamiętają, młodszym przypominam, że w 2007 r. wszystkie latarnie przy ul. Łużyckiej i B. Chrobrego obwieszone były Jego plakatami. Poleciał po popularnym wówczas nazwisku - Kazka Marcinkiewicza i zdobył mandat poselski.

Jako poseł z naszego okręgu złożył interpelację dot. stoczni szczecińskiej. Nie, Kochani, nie bądźcie naiwni myśląc, że leżała mu na sercu sprawa największego pracodawcy w regionie. Jego interpelacja nie dotyczyła tego, jak np. uratować stocznię, tylko tego dlaczego sprawa jej prywatyzacji znów się odwleka w czasie...

W 2011 r. p. Michał popełnił falstart ze swoją kampanią wyborczą i za karę został skreślony z listy PO, to był dla niego dramat, sam mówił – "Platforma Obywatelska, moja praca, to jest cały mój świat. Wszystko co robiłem, zawsze było związane z Platformą".
Po skreśleniu go z listy złożył oświadczenie w którym insynuował, że ktoś z lokalnych działaczy PO włamał mu się do skrzynki mailowej, wskazywał nawet na S. Gawłowskiego, tj. sekretarza PO, obecnie z zarzutami prokuratorskimi:) Za to miał wylecieć z PO, ale partyjni koledzy znów go uratowali.
Bo od czego ma się partyjnych kolegów?
Pomocną dłoń wyciągnął do niego Sikorski i w 2012 r. awansował go na konsula RP w Helsinkach, a dwa lata później zrobił go szefem swojego gabinetu politycznego.Sikorski.
Dziś p. Michał jest dyrektorem gabinetu marszałka województwa, no i koordynatorem w sztabie wyborczym KO.

Wyborcy, nie liczcie więc na obiecywane przez nich CUDA. Oni pracują w tej kampanii nie dla Was-Nas, ale TYLKO dla siebie, "BY ZNÓW BYŁO TAK JAK BYŁO"!
PS.
Z moherowym pozdrowieniem dla wszystkich czytających.
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 22:12
A.co powiesz o ministrze sprawiedliwości który ocenia pracę prokuratura generalnego? O hejtach na sędziów ani jeden ani drugi nie wiedział.
do Marii
do Marii 16.09.2019, 22:07
Jakbym czytala historie obecnej wladzy. Brak kompetencji, ale przynaleznosc partyjna. Kobieto rozejrzyj sie dookola. Nie za daleko, wystarczy na ta gmine spojrzec.
Ja
Ja 16.09.2019, 19:23
Przyjeżdzają w takich godzinach, że normalny młody zdrowy człowiek jest w pracy :/
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 18:59
Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich - Kalksteinów !!!

Na początek trochę historii:

- Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.

- I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.

- Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.

- Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).

- Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.

- Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).

- Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.

- Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.

- Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!

A teraz cudy:

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.

4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.

5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r.

7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).

😎 Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.

9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.

10) Kolejny Cud - śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność.

11) Cud jedenasty - były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! (podobno widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobach)

12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 - rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne - najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy...
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 18:57
Lepszego komunisty jak Kaczyński i lepszej komuny jaką pis nam funduje nie było za PRL. Zresztą Kaczyński miał dobrych nauczycieli, zaczynając od tatusia a kończąc na wujkach po komunistycznych szkołach. Tylko ci idioci go popierają którzy uważają że im się wszystko należy i państwo ma dać!!! Banda nierobów i leni!
do kłamcy z  18:57
do kłamcy z 18:57 16.09.2019, 19:30
lecz się prymitywie i tyle nie pij!
oko
oko 16.09.2019, 19:27
ty masz zryty garnek Pikus sam ze soba piszesz jak ta twoja otoczka spedalonych teczowych meskich panienek
Pikuś
Pikuś 16.09.2019, 20:32
Ty wrócić do szkoły i nauczyć się pisać polska język.
Heil Donald
Heil Donald 16.09.2019, 18:41
Panie redaktorze !!!! gdzie relacja z tak licznego spotkania mieszkańców naszego miasta z Premier nowego rządu ???? No przesadziłem , rządu na uchodźctwie .
Sergiusz
Sergiusz 16.09.2019, 19:32
Widocznie stwierdził, ze nie ma co!
do hajlującego faszysty
do hajlującego faszysty 16.09.2019, 18:52
Ty faszystowski ścierwniku hajlujący i propagujący gesty faszystowskie chcesz już każdego z innym zdaniem wysyłać z kraju, czy od razu Auschwitz uruchomić chciałbyś dla ludzi z innym zdaniem?
POKO kaput
POKO kaput 16.09.2019, 18:29
Ciemna maso z POKO , ta stara używa na plakatach fotki ze studniówki . Co wstydzi się starości ??

Pozostałe