Lewica jest potrzebna w Sejmie RP - mówią kandydaci

  • 03.10.2019, 10:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Lewica jest potrzebna w Sejmie RP - mówią kandydaci
Konferencję tzw. Lewicy zorganizowano dziś (3 października 2019 r.) rano w Gryfinie. Michał Kozakiewicz, szef sztabu wyborczego na powiat przedstawił dwoje kandydatów SLD do Sejmu RP: Katarzynę Kotulę (4 miejsce na liście) oraz Wojciecha Długoborskiego (odpowiednio 7 miejsce).

-Mam nadzieję, że SLD powróci do Sejmu, bo lewicowe podejście jest Polsce potrzebne - powiedział Michał Kozakiewicz, szef SLD w powiecie gryfińskim.

Taką samą nadzieję wyraziło dwoje kandydatów z list SLD do Sejmu RP. Wojciech Długoborski dodał, że liczy na dwucyfrowy wynik wyborczy, bo jednocyfrowy byłby rozczarowaniem. 

-Zajmuję się nowoczesną edukacją, tematami wspierania rodziny, zwłaszcza tych borykających się z niepełnosprawnością - powiedziała z kolei Katarzyna Kotula, dodając, że też ważne są dla niej prawa kobiet. -Mówimy też odważnie o świeckim państwie. Niech lekcje religii wrócą do sal katechetycznych - dodała gryfinianka. 

Wojciech Długoborski zaznaczył, że najważniejszy jest dla niego wynik kandydatki i to aby doszło do zjednoczenia lewicy.

Na zakończenie konferencji prasowej p. Stankiewicz, człowiek od reklam z Gazety Gryfińskiej powiedział: "Z Bogiem!".

Wkrótce przygotujemy materiał filmowy z konferencji. Będzie on dotyczył tej części, kiedy to można było zadawać pytania. 

Tam dowiemy się czy dwoje lewicowych kandydatów z Gryfina nie osłabia swoich pozycji oraz dlaczego SLD w Gryfinie zwane jest "partią kanapkową".

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wierszokleta
wierszokleta 05.10.2019, 16:41
Płyną dni, mijają lata,
Brzęk kajdanów, świsty bata,
Trzeszczą kości, puchną szczęki –
Znaczy, rządy silnej ręki.
Śledztwa, sądy i obozy,
Kryminały i kołchozy,
Dzień po dniu, o każdej dobie,
Tak jak Jarek życzy sobie.
cytuję
cytuję 05.10.2019, 14:54
Czarzasty dziś powiedział: - Nie zmieni pan historii, nie zakłamie pan historii, nie umniejszy roli polskiej lewicy - zwracał się do Jarosława Kaczyńskiego polityk. - Po Okrągłym Stole polska lewica dała państwu polskiemu Konstytucję, wprowadziła Polskę do NATO, do UE. Nie mówi się o tym. Nie mówi się o tym, że przy Okrągłym Stole siedziały dwie strony. Nie mówi się o tym, że polska lewica to konsensus. Panie prezesie Jarosławie Kaczyński, Polska nie powstała 4 lata temu.
Senei
Senei 05.10.2019, 14:47
"Mieszkaniec" najwidoczniej masz jakiś problem z tym obywatelem sierżantem. Co, pogonił cię z browarem z pigalaka? Jak dla mnie, to brawo policja: pijanych kierowców nie powinno być na drogach
Czy ja wiem
Czy ja wiem 05.10.2019, 11:54
Po pierwsze : Może i lewica jest potrzebna w Sejmie ale nie SLD - post komuna czy Wiosna ... Po drugie: znaczki , odznaki i inne gadżety nosi się po lewej stronie - pani Kasiu ! No , chyba, że to jest ,, prawicowa lewica liberalna ,, to wszystko dozwolone nawet to prosto głupie ....!
Jesteś na podium debilu
Jesteś na podium debilu 05.10.2019, 12:15
Trudno o bardziej idiotyczne "mundrości" :-)
no
no 05.10.2019, 14:39
Adekwatny nick The Billu!
realista
realista 04.10.2019, 14:55
Pisze się ewentulalnie PARTIA KANAPOWA. Ale prawie 20 osób nie zmieści się na jednej kanapie!
ja
ja 04.10.2019, 06:04
po pierwsze ,te niewybredne wpisy na lewicę .pisiorki gładko napiszą kazde chamstwo .pamietajcie o tym na wyborach .po drugie :co ma wspólnego praca burmistrza z artykułem .czyżby p. Sawaryn był w SLD?
znam go dobrze
znam go dobrze 05.10.2019, 14:43
Gdzie juz ten człowiek nie był mi kogo nie mamił.
Szef
Szef 03.10.2019, 21:09
Ale ja się w tej blondynie bujałem w podstawówce!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.10.2019, 06:11
załóż tęczowe gacie i uderzaj teraz za poparcie zrobi wszystko ha ha ah
komunikat umig
komunikat umig 03.10.2019, 19:52
Mimo że pan Stankiewicz jest w gazecie jako REKLAMA to tak naprawdę dla nas jest pracownikiem biurowym.
niedowierzam
niedowierzam 03.10.2019, 21:02
Chciałem zapytać jakiegoś eksperta, czy prawdą jest że jak burmistrza nie ma w pracy (bo na przykład pojechał do Warszawy czy do Świnoujścia) to w jego fotelu wstawiają drewnianego manekina i przychodzą do niego na audiencję urzędnicy i wickowie? Podobno nie ma różnicy czy siedzi manekin czy burmistrz, ale nie wiem czy wierzyć w takie rzeczy?
Tak
Tak 03.10.2019, 22:06
No i rozmawiają z tym manekinem niebywałe !!!!!
Do niedowierzającego
Do niedowierzającego 03.10.2019, 21:44
No nie, nie wierz w to , znowu jakieś zmyślone plotki , nie potwierdzone pierdoły , tak na logikę jak Ty to sobie wyobrażasz , jedyną osobą, która mogłaby być w to ewentualnie wtajemniczona jest Pani Ewa piękna , drobna , filigranowa w kostiumie na wysokich szpilkach pokryjomu targająca. dwa razy większego od niej ciężkiego , drewnianego manekina ,? Niemożliwe , nie wierz w to...
?
? 03.10.2019, 22:25
Może ten manekin jest pusty w środku i dlatego daje radę? Albo nadęty lekkim gazem?
...
... 03.10.2019, 21:32
Ten drewniany na pewno nie jest mściwy...
Pinokio chłopiec z drewna
Pinokio chłopiec z drewna 03.10.2019, 23:47
Ale ma podobno baaaardzoooo dłuuuuuuuuuuugiiiiii NOS
Bolko
Bolko 04.10.2019, 05:33
Oj długi, długi.
pzpr
pzpr 03.10.2019, 19:42
Ja mam nadzieję, że nie.
pink
pink 03.10.2019, 19:15
To same ataki na Kościół tu widzę. Z katecheza to jestem w stanie się zgodzić, ale na krytyce Kościoła w Polsce to daleko nie zajedziecie.
tak
tak 05.10.2019, 14:44
Tym się różnia od innych że atakują Kosciół, ale ie wierzących.
Max
Max 03.10.2019, 18:48
Masakra bez komentarza????
Heil Donald
Heil Donald 03.10.2019, 18:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Joji
Joji 03.10.2019, 18:07
Michal nie paplaj sie w tym gownie bo wrobia ciebie jak mnie wrobili
pawełdrugi
pawełdrugi 03.10.2019, 17:48
lewica to socjalizm+ i roznią ich od pisu tylko kwestie swiatopogladowe. czarzasty bedzie pierwszy w kolejce do koalicji z pisem, jak bedzie kaczynskiemu potrzebna.
takaprawda
takaprawda 03.10.2019, 17:44
lewica to gospodarczo to socjalizm+ a'la pis. różnią ich tylko kwestie światopoglądowe. jak pisowi zabraknie do koalicji to lewica czarasty bedzie pierwszy w kolejce.
szpitale zamiast pedofilskich kościołów
szpitale zamiast pedofilskich kościołów 03.10.2019, 17:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

czytelnik
czytelnik 03.10.2019, 17:05
Powiedział to człowiek, który zapomniał dodać, że należał do egzekutywy PZPR. Wymieniony w zbiorach IPN...
Tak naprawdę oni wszyscy to jednaka klika, układ zamknięty.
Tak naprawdę oni wszyscy to jednaka klika, układ zamknięty. 03.10.2019, 15:35
Do Europy komuchy ramię w ramię ze złodziejami, teraz znowu samotnie. One same nie wiedzą czego chcą.
prawica
prawica 03.10.2019, 15:23
Przypominam że Lewica do wyborów idzie z 'rowerzystami'
rowerzysta
rowerzysta 03.10.2019, 18:08
I na plus im te ścieżki rowerowe!
Poziomnica
Poziomnica 03.10.2019, 14:48
Vifon z Długoborskim znów atakuje buehuaheuhau

Pozostałe