To był wyjątkowy koncert

  • 22.10.2019, 08:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To był wyjątkowy koncert
W Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie w sobotę i niedzielę odbyły się dwa, różniące się od siebie koncerty. Oba piękne i z wyjątkowymi wykonawcami. Różniły się jednak frekwencją.

Na niedzielny, wieczorny koncert gryfińskich miłośników muzyki zaprosili Małgorzata Oliwiecka- Stankiewicz, Izabella Krochmal, Joanna Sadowska i Mariusz Stankiewicz Koncert. Był to recital i równocześnie spotkanie.

Pani Małgorzata mówiła, śpiewała i czarowała zasłuchanych i zapatrzonych w nią melomanów. Artystce towarzyszyły organy, pianino wiolonczela i skrzypce, Piękny , silny sopran prawie „rozbijał” mury kościoła . Piękny, silny sopran odbijał się od kościelnych stropów gubiąc się w kolorowych witrażach.

O ludziach obdarzonych bezwzględnie jakim talentem, mówi się , że mają iskrę Bożą. O Megan Pearl (pseudonim) można by powiedzieć , że została obdarzona nie tylko jedną iskrą. Bardzo kontaktowa, charyzmatyczna , szturmem zdobyła wypełniony po brzegi słuchaczami kościół. Publiczność usłyszeli m.in. klasyków i kompozytorów współczesnych. Za sprawą artystów, publiczności ukłonili się kompozytorzy m.in. J.S .Bach, K. Jenkins, Schubert , Cohen…

Obecni dziękowali wykonawcom brawami na stojąco i bardzo niechętnie opuszczali kościół. Za oba koncerty organizatorom , sponsorom dziękują bardzo zadowoleni gryfinianie.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (33)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wstyd
wstyd 23.10.2019, 05:18
co to za dziwadło???? jak ona sie ubrała??? parafy są gdzie indziej
Melomanka
Melomanka 22.10.2019, 23:01
Tak piękny i wyjątkowy koncert. Frekwencja dopisała. Dziękujemy!
potwierdzam pani Tamaro
potwierdzam pani Tamaro 22.10.2019, 12:30
Gwiazda na pierwszym planie!
burza
burza 22.10.2019, 12:16
" Nieważne w kogo lub co wierzysz,ważne żebyś umiał podziękować...." przepiękny głos P Małgorzaty, cudowny koncert. Pięknie dziękuję.
OM
OM 22.10.2019, 11:12
Faktycznie dużo ludzi w tym kościele.
G.
G. 22.10.2019, 10:53
Naprawde piękny koncert. Byłam pierwszy raz i nie żałuję!

Pozostałe