Wolontariuszka Justyna Górka nie żyje

  • 05.12.2019, 12:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wolontariuszka Justyna Górka nie żyje
Justyna Górka miała 23 lata. Gryfinianka studiowała w Szczecinie. Była studentką III roku wydziału rachunkowości i bankowości. Na początku tego roku trafiła do szpitala w Gryfinie. Wdała się sepsa. Po operacji trafiła na OIOM w SPSK PUM w Szczecinie.

Nie było pieniędzy na jej dalsze leczenie. Zajęła się tym problemem m.in. Fundacja "Światło" w Toruniu. Wspólnie z wolontariuszami zbieraliśmy pieniądze na jej rehabilitację. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32621,justyna-gorka-pomagala-innym-teraz-sama-potrzebuje-pomocy

Justyna Górka była wolontariuszką. Uczestniczyła w różnych akcjach charytatywnych. Była zarejestrowana jako dawca szpiku.

Zmarła po ciężkiej chorobie 4 grudnia 2019 r.

Rodzinie, bliskim i pomagającym Justynie wolontariuszom składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J.
J. 08.12.2019, 01:21
Świeć Panie nad Jej duszą! Amen!
Krystyna z g.
Krystyna z g. 06.12.2019, 16:42
Na sebse nie trzeba umierać. Wlewy z Wit.C o czym trąbi Jerzy Zięba! Często to procedury dotyczące leczenia zabijają przedwcześnie. Współczucia dla bliskich. Młoda istota odeszła... może gdzieś niedaleko♥️
[*]
[*] 06.12.2019, 13:39
Niesamowita tragedia - osoba, która oddawała serce innym, w trudnej chwili nie mogła liczyć na bezinteresowną pomoc z zewnątrz. Straszne to :(
88
88 06.12.2019, 11:21
Jak mam rozumieć stwierdzenie ' Nie było pieniędzy na jej dalsze leczenie' ? no, żesz karwa znaczy, że ci co nie mają pieniędzy , w razie czego nie mają co liczyć, że państwo polskie do końca będzie walczyć o ich życie ? To przecież obowiązek państwa wobec obywateli III RP.
https://pomorska.pl/rekordowe-…
Deadboy
Deadboy 05.12.2019, 19:50
Rest in Piece..
7
7 05.12.2019, 18:40
Śpij spokojnie Justynko, a cała reszta niech zamilknie i pochyli się nad tą tragedią.
500 $ + Doktorka ze Zdunowa
500 $ + Doktorka ze Zdunowa 05.12.2019, 17:01
A co na to towarzysz Geblewicz i Napieralski ??? O towarzyszach Konarskim i Dudarowej nie wsPOmę !!!!!!!!!!!!!
załamana
załamana 05.12.2019, 20:42
A co ma do tego polityka?
Heil Donald
Heil Donald 05.12.2019, 16:57
Szpital POwiatowy !!! No Starosto i Starościno ??? Dlaczego taki Syf ??? Wybrańcy POKO !!!!!!!
Co na to Lewacy jak to w Toruniu
Co na to Lewacy jak to w Toruniu 05.12.2019, 15:03
Zegnaj w Niebie
Zosia
Zosia 05.12.2019, 16:35
Trochę szacunku dla tragedii ludzi! Nie mieszaj do tego polityki!
smutna prawda
smutna prawda 05.12.2019, 14:36
Gdyby pieniądze były to fundacje, zbiórki i wolontariusze byliby niepotrzebni.
?
? 05.12.2019, 14:08
Mój Boże, taka sliczna mloda odoba zycie przed nią było, jakie to niesprawiedliwe
Pokój jej duszy
A rodzinie współczucie
Lonia
Lonia 05.12.2019, 14:05
[*]
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 13:59
Szkoda dziewczyny
Kaśka
Kaśka 05.12.2019, 13:56
?[*]
Ewa
Ewa 05.12.2019, 13:21
Nie ogarniam zdania "nie było pieniędzy na leczenie". Była ubezpieczona, co to znaczy "nie było pieniędzy" ? To nie jakieś cudotwórstwo, operacja za granicą, tylko leczenie na OIOM-ie. Na litość. Czy teraz z każdą chorobą wymagająca hospitalizacji będzie taki problem, że może "zabraknąć pieniędzy na leczenie" ?? Przerażające to jest! Nie ratują życia, bo nie ma pieniędzy? "pani sobie spokojnie umiera, kasy nie mamy" ??
Anonin
Anonin 05.12.2019, 21:32
Pieniedzy na rehabilitacje a nie na hospitalizacje.. wystarczyło by poczytać i nie pisali byscie glupot.
Knagulec
Knagulec 05.12.2019, 16:26
Tak to jest w pisolandii
realista
realista 05.12.2019, 14:09
Gdzie ty żyjesz? Codziennie ludzie umierają bo nie mają odpowiedniej opieki, odpowiednich leków. Taka jest rzeczywistość!
ze szkoły
ze szkoły 05.12.2019, 13:12
Kiedy i gdzie pogrzeb?
Kuzynka Justynki
Kuzynka Justynki 05.12.2019, 16:08
Prawdopodobnie w Chojnice i około niedzieli a wtorkiem.... Spoczywają w spokoju kuzynki [`[

Pozostałe